http://kariera.mk

ASH: Ne jemi pjesë kyçe e procesit të integrimit për NATO dhe BE

para 5 muajve - Portalb

Aleanca për Shqiptarët nëpërmjet një komunikate për media bën të ditur se kjo parti jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e Ndryshimeve Kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke...

Aleanca për Shqiptarët pjesë kyçe e procesit të integrimit për NATO dhe BE

para 5 muajve - Koha.mk

Si një forcë e vendosur pro-evropiane, Aleanca për Shqiptarët jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e Ndryshimeve Kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke votuar në Kuvend për...

Aleanca për Shqiptarët: Maqedonisë i duhen zgjedhje të reja kuvendare

para 5 muajve - Telegrafi

Si një forcë e vendosur pro-evropiane, Aleanca për Shqiptarët jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e ndryshimeve kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke votuar në Kuvend për...

Aleanca për Shqiptarët: Maqedonisë i duhen zgjedhje të reja parlamentare

para 5 muajve - InfoShqip

“Si një forcë e vendosur pro-evropiane, Aleanca për Shqiptarët jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e ndryshimeve kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke votuar në Kuvend për...

ASH: Ne jemi pjesë kyçe e procesit të integrimit për NATO dhe BE

para 5 muajve - Tetova Sot

Aleanca për Shqiptarët nëpërmjet një komunikate për media bën të ditur se kjo parti jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e Ndryshimeve Kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke...

ASH: Ne jemi pjesë kyçe e procesit të integrimit për NATO dhe BE

para 5 muajve - Lajm

Aleanca për Shqiptarët nëpërmjet një komunikate për media bën të ditur se kjo parti jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e Ndryshimeve Kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke...

Aleanca për Shqiptarët: Maqedonisë i duhen zgjedhje të reja kuvendare

para 5 muajve - Arbresh

“Si një forcë e vendosur pro-evropiane, Aleanca për Shqiptarët jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e ndryshimeve kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke votuar në Kuvend për...

ASH kyçe në procesin e integrimit, tani koha për zgjedhje të reja!

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 janar - Si një forcë e vendosur pro-evropiane, Aleanca për Shqiptarët jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e Ndryshimeve Kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke votuar...

ASH kyçe në procesin e integrimit, tani koha për zgjedhje të reja!

para 5 muajve - Ina

Si një forcë e vendosur pro-evropiane, Aleanca për Shqiptarët jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e Ndryshimeve Kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke votuar në Kuvend për...

Aleanca për Shqiptarët pjesë kyçe e procesit të integrimit për NATO dhe BE!

para 5 muajve - Tetova Sot

Si një forcë e vendosur pro-evropiane, Aleanca për Shqiptarët jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e Ndryshimeve Kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke votuar në Kuvend për...

ASH kyçe në procesin e integrimit, tani koha për zgjedhje të reja!

para 5 muajve - Fol

Si një forcë e vendosur pro-evropiane, Aleanca për Shqiptarët jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e Ndryshimeve Kushtetuese, duke përkrahur referendumin dhe duke votuar në Kuvend për...

Pas ngjarjes historike, reagon ASH: Reformat duhet ti vazhdojë një qeveri e re dhe jo gjysma e kabinetit të Gruevskit

para 5 muajve - InfoMagazin

Aleanca për Shqiptarët pjesë kyçe e procesit të integrimit për NATO dhe BE! Si një forcë e vendosur pro-evropiane, Aleanca për Shqiptarët jo vetëm që ka mbështetur por ka qenë pjesë përbërëse e Ndryshimeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK