http://kariera.mk

Juventus kërkon lojtarin që dështoi te Milani

para 6 muajve - RTV 21

Klubi andaluzian ka të drejtën e blerjes në fund të sezonit Andre Silva po kalon një moment mjaft të mirë te klubi i Sevillas, ku edhe është huazuar nga Milani, që është skuadra që disponon kartonin e...

PSG dhe Juventus në “luftë” për bomberin që dështoi te Milani

para 6 muajve - Koha Jone

Andre Silva po kalon një moment mjaft të mirë te klubi i Sevillas, ku edhe është huazuar nga Milani, që është skuadra që disponon kartonin e portugezit. Klubi andaluzian ka të drejtën e blerjes në fund...

Juventus kërkon lojtarin që dështoi tek Milan

para 6 muajve - RTV 21

Klubi andaluzian ka të drejtën e blerjes në fund të sezonit Andre Silva po kalon një moment mjaft të mirë te klubi i Sevillas, ku edhe është huazuar nga Milani, që është skuadra që disponon kartonin e...

PSG dhe Juventus në “luftë” për bomberin që dështoi te Milani

para 6 muajve - Lajm

Andre Silva po kalon një moment mjaft të mirë te klubi i Sevillas, ku edhe është huazuar nga Milani, që është skuadra që disponon kartonin e portugezit. Klubi andaluzian ka të drejtën e blerjes në fund...

Andre Silva spikat te Sevilla, Juve kërkon ta kthejë në Itali

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Andre Silva po kalon një moment mjaft të mirë te klubi i Sevillas, ku edhe është huazuar nga Milani, që është skuadra që disponon kartonin e portugezit. Në marrëveshje, klubi andaluzian ka të drejtën e...

Juventus kërkon lojtarin që dështoi tek Milan

para 6 muajve - KosovaPress

Në marrëveshje, klubi andaluzian ka të drejtën e blerjes në fund të sezonit dhe deri tani duket e sigurt që do ta ushtrojë, por e ardhmja e sulmuesit duket larg Sevillas. Kjo pasi në gjurmët e tij janë...

Andre Silva spikat te Sevilla, Juve kërkon ta kthejë në Itali

para 6 muajve - SuperSport

Andre Silva po kalon një moment mjaft të mirë te klubi i Sevillas, ku edhe është huazuar nga Milani, që është skuadra që disponon kartonin e portugezit. \ Në marrëveshje, klubi andaluzian ka të drejtën...

Milani shpreson të nënshkruajë me Promes

para 6 muajve - Telegrafi

Sulmuesi holandez, Quincy Promes vazhdon të jetë një objektiv i klubit të madh italian Milan. Rossonerët e kanë kërkuar që dy sezone radhazi holandezin, por ai në verë vendosi për t’iu bashkuar klubit...

Milani shpreson të nënshkruajë me Promes

para 6 muajve - Arbresh

Sulmuesi holandez, Quincy Promes vazhdon të jetë një objektiv i klubit të madh italian Milan. Rossonerët e kanë kërkuar që dy sezone radhazi holandezin, por ai në verë vendosi për t’iu bashkuar klubit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK