http://kariera.mk

Reali ka një plan B për sulmin, është sulmuesi polak i Genoas

para 6 muajve - Klan Kosova

Mauro Icardi është emri i parë në listën e Florentino Perezit për të përforcuar sulmin e Realit të Madridit, por së fundi ka dalë në skenë një tjetër futbollist që ka “ngacmuar” fantazinë e presidentit...

Reali ka një plan B për sulmin

para 6 muajve - Koha.mk

Mauro Icardi është emri i parë në listën e Florentino Perezit për të përforcuar sulmin e Realit të Madridit, por së fundi ka dalë në skenë një tjetër futbollist që ka “ngacmuar” fantazinë e presidentit...

Real Madridi me plan B për repartin e sulmit nëse dështon me Icardin

para 6 muajve - GazetaBlic

Mauro Icardi është emri i parë në listën e Florentino Perezit për të përforcuar sulmin e Realit të Madridit, por së fundi ka dalë në skenë një tjetër futbollist që ka “ngacmuar” fantazinë e presidentit...

Reali ka një plan B për sulmin, është sulmuesi polak i Genoas

para 6 muajve - Ekonomia Online

Mauro Icardi është emri i parë në listën e Florentino Perezit për të përforcuar sulmin e Realit të Madridit, por së fundi ka dalë në skenë një tjetër futbollist që ka “ngacmuar” fantazinë e presidentit...

Real Madrid futet në garë për bomberin e Seria A

para 6 muajve - Koha Jone

Real Madrid po mendon për një bomber në merkaton e verës, pasi Cristiano Ronaldo ka lënë një boshllëk të madh në sulmin. Bëhet fjalë për sulmuesin polak të Genoas, Piatek, i cili ka mahnitur në gjysmën...

Perez nuk heq dorë nga bomber i Serisë A

para 6 muajve - Albeu

Mauro Icardi është emri i parë në listën e Florentino Perezit për të përforcuar sulmin e Realit të Madridit, por së fundmi ka dale emri i sulmuesit të Genoas . Ai është Krzysztof Piatek, i cili ka surprizuar...

Reali ka një plan B për sulmin, është sulmuesi polak i Genoas

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Mauro Icardi është emri i parë në listën e Florentino Perezit për të përforcuar sulmin e Realit të Madridit, por së fundi ka dalë në skenë një tjetër futbollist që ka “ngacmuar” fantazinë e presidentit...

Reali ka një plan B për sulmin, është sulmuesi polak i Genoas

para 6 muajve - SuperSport

Mauro Icardi është emri i parë në listën e Florentino Perezit për të përforcuar sulmin e Realit të Madridit, por së fundi ka dalë në skenë një tjetër futbollist që ka “ngacmuar” fantazinë e presidentit...

Real Madrid futet në garë për bomberin e Seria A

para 6 muajve - Gazeta Observer

Real Madrid po mendon për një bomber në merkaton e verës, pasi Cristiano Ronaldo ka lënë një boshllëk të madh në sulmin. Bëhet fjalë për sulmuesin polak të Genoas, Piatek, i cili ka mahnitur në gjysmën...

Real Madrid futet seriozisht në garë për sensacionin e Evropës

para 6 muajve - Lajmi.net

Real Madrid janë të interesuar të sjellin një sulmues gjatë afatit kalimtar dimëror. Mos vazhdimësia e Karim Benzema, papërvojë e Vinicius Junior dhe lëndimet e Mariano Diaz dhe Gareth Bale, kanë detyruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK