http://kariera.mk

Rrëfehet Berisha – Shpresoj të hap një shkollë futbolli në Kosovë

para 6 muajve - Klan Kosova

Portieri i kombëtares shqiptare dhe Atalantës, Etrit Berisha, ka dhënë një intervistë të gjatë për “Gazetta Dello Sport” në Itali, ku ka folur për momentin që po kalon te skuadra bergamaske dhe synimet...

Rrëfimi i Etrit Berishës: Portierët më të mirë, ëndrrat dhe planet për shkollë futbolli në Kosovë

para 6 muajve - Gazeta Tema

Portieri i kombëtares shqiptare dhe Atalantës, Etrit Berisha ka dhënë një intervistë të gjatë për “Gazetta Dello Sport” në Itali, ku ka folur për momentin që po kalon te skuadra bergamaske dhe synimet...

INTERVISTA/ “Gardiani” i KOMBËTARES flet pa “doreza”: Katër portierët më të mirë në botë, ju tregoj ëndrrën për shkollë futbolli

para 6 muajve - Newsport

Etrit Berisha ka dhënë një intervistë për “Gazetta Dello Sport” në Itali, ku ka folur për aventurën e tij te skuadra e Atalantës. “Gardiani” i kombëtares shqiptare nuk e ka fshehur aspak dëshirën për të...

Rrëfehet Berisha – Shpresoj të hap një shkollë futbolli në Kosovë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Portieri i kombëtares shqiptare dhe Atalantës, Etrit Berisha, ka dhënë një intervistë të gjatë për “Gazetta Dello Sport” në Itali, ku ka folur për momentin që po kalon te skuadra bergamaske dhe synimet...

Rrëfimi i Berishës për “Gazzetta Dello Sport”: Ëndërrroj që të hap shkollë në Kosovë

para 6 muajve - Koha Jone

Portieri i kombëtares shqiptare dhe Atalantës, Etrit Berisha ka dhënë një intervistë të gjatë për “Gazetta Dello Sport” në Itali, ku ka folur për momentin që po kalon te skuadra bergamaske dhe synimet...

Rrëfehet Berisha/ Portierët më të mirë, ëndrrat dhe planet për shkollë futbolli

para 6 muajve - SuperSport

Portieri i kombëtares shqiptare dhe Atalantës, Etrit Berisha ka dhënë një intervistë të gjatë për “Gazetta Dello Sport” në Itali, ku ka folur për momentin që po kalon te skuadra bergamaske dhe synimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK