http://kariera.mk

FMN: Rritja do të jetë më e ulët këtë vit, kujdes me PPP-të!

para 5 muajve - Koha Jone

Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) pret që ekonomia shqiptare të rritet me 3.7% në vitin 2019, duke ngadalësuar ritmet në raport me vitin e mëparshëm, për shkak të prodhimit më të ulët të energjisë. Z. Jan...

FMN: Rritja do të jetë më e ulët këtë vit, kujdes me PPP-të!

para 5 muajve - Shekulli

Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) pret që ekonomia shqiptare të rritet me 3.7% në vitin 2019, duke ngadalësuar ritmet në raport me vitin e mëparshëm, për shkak të prodhimit më të ulët të energjisë. Jan...

FMN: Rritja do të jetë më e ulët këtë vit, kujdes me PPP-të!

para 5 muajve - Koha Jone

Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) pret që ekonomia shqiptare të rritet me 3.7% në vitin 2019, duke ngadalësuar ritmet në raport me vitin e mëparshëm, për shkak të prodhimit më të ulët të energjisë. Z. Jan...

FMN: Rritja ekonomike për 2019 më e ulët, PPP-të mbartin risqe për Shqipërinë!

para 5 muajve - Java News

Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) pret që ekonomia shqiptare të rritet me 3.7% në vitin 2019, duke ngadalësuar ritmet në raport me vitin e mëparshëm, për shkak të prodhimit më të ulët të energjisë. Z. Jan...

FMN: Rritja ekonomike do të jetë më e ulët këtë vit, kujdes me PPP-të

para 5 muajve - Gazeta Express

Intervistë me z. Jan Kees Martijn, shefi i Misionit të FMN-së për Shqipërinë Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) pret që ekonomia shqiptare të rritet me 3.7% në vitin 2019, duke ngadalësuar ritmet në raport...

FMN: Rritja ekonomike do të jetë më e ulët këtë vit

para 5 muajve - Gazeta Observer

Intervistë me z. Jan Kees Martijn, shefi i Misionit të FMN-së për Shqipërinë Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) pret që ekonomia shqiptare të rritet me 3.7% në vitin 2019, duke ngadalësuar ritmet në raport...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK