http://kariera.mk

Monaco nuk ndalet

para 6 muajve - Koha.mk

Pasi ka marrë Cesc Fabregas dhe mbrojtësin brazilian Naldo, Monaco vijon punën në merkato, për të afruar sa më shumë futbollistë me eksperiencë, që do të ndihmonin në nxjerrjen e skuadrës nga momenti i...

Monaco nuk ka të ndalur kërkon mbrojtësin e Arsenal

para 6 muajve - GazetaBlic

Pasi ka marrë Cesc Fabregas dhe mbrojtësin brazilian Naldo, Monaco vijon punën në merkato, për të afruar sa më shumë futbollistë me eksperiencë, që do të ndihmonin në nxjerrjen e skuadrës nga momenti i...

Monaco nuk ndalet në merkato, kërkon edhe mbrojtësin e Arsenalit

para 6 muajve - SuperSport

Pasi ka marrë Cesc Fabregas dhe mbrojtësin brazilian Naldo, Monaco vijon punën në merkato, për të afruar sa më shumë futbollistë me eksperiencë, që do të ndihmonin në nxjerrjen e skuadrës nga momenti i...

Monaco nuk ndalet në merkato, kërkon edhe mbrojtësin e Arsenalit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Pasi ka marrë Cesc Fabregas dhe mbrojtësin brazilian Naldo, Monaco vijon punën në merkato, për të afruar sa më shumë futbollistë me eksperiencë, që do të ndihmonin në nxjerrjen e skuadrës nga momenti i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK