http://kariera.mk

Shkatërrohet një dron i OSBE-së në lindje të Ukrainës

para 6 muajve - Telegrafi

Një dron i misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian, OSBE, që po filmonte në lindje të Ukrainës, është sulmuar dhe dëmtuar në zonën e kontrolluar qeveritare të Popasnas në rajonin e...

Shkatërrohet një dron i OSBE-së në lindje të Ukrainës

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Një dron i misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian, OSBE, që po filmonte në lindje të Ukrainës, është sulmuar dhe dëmtuar në zonën e kontrolluar qeveritare të Popasnas në rajonin e...

Shkatërrohet një dron i OSBE-së në lindje të Ukrainës

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një dron i misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian, OSBE, që po filmonte në lindje të Ukrainës, është sulmuar dhe dëmtuar në zonën e kontrolluar qeveritare të Popasnas në rajonin e...

Shkatërrohet një dron i OSBE-së në lindje të Ukrainës

para 6 muajve - Kallxo

Një dron i misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian, OSBE, që po filmonte në lindje të Ukrainës, është sulmuar dhe dëmtuar në zonën e kontrolluar qeveritare të Popasnas në rajonin e...

Shkatërrohet një dron i OSBE-së në lindje të Ukrainës

para 6 muajve - Lajm

Një dron i misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian, OSBE, që po filmonte në lindje të Ukrainës, është sulmuar dhe dëmtuar në zonën e kontrolluar qeveritare të Popasnas në rajonin e...

Shkatërrohet një dron i OSBE-së në lindje të Ukrainës

para 6 muajve - Arbresh

Një dron i misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian, OSBE, që po filmonte në lindje të Ukrainës, është sulmuar dhe dëmtuar në zonën e kontrolluar qeveritare të Popasnas në rajonin e...

Shkatërrohet një dron i OSBE-së në lindje të Ukrainës

para 6 muajve - Epoka e Re

Një dron i misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian, OSBE, që po filmonte në lindje të Ukrainës, është sulmuar dhe dëmtuar në zonën e kontrolluar qeveritare të Popasnas në rajonin e...

Shkatërrohet një dron i OSBE-së në lindje të Ukrainës

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një dron i misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian, OSBE, që po filmonte në lindje të Ukrainës, është sulmuar dhe dëmtuar në zonën e kontrolluar qeveritare të Popasnas në rajonin e...

Në lindje të Ukrainës shkatërrohet një dron i OSBE-së

para 6 muajve - InfoMagazin

Një dron i misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian, OSBE, që po filmonte në lindje të Ukrainës, është sulmuar dhe dëmtuar në zonën e kontrolluar qeveritare të Popasnas në rajonin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK