http://kariera.mk

Dy rikthime të bujshme joshin Mourinhon, në dilemë se cilin ekip të zgjedhë

para 6 muajve - Gazeta Tema

Sipas “Il Corriere dello Sport”, presidenti i Interit, Steven Zhang, është “mikluar” nga mesazhet publike të José Mourinhos, i cili ka refuzuar të përjashtojë një kthim të mundshëm tek zikaltrit, me të...

Juventus ofron yllin e skuadrës për Ramseyn

para 6 muajve - GazetaBlic

Juventusi synon të ofrojë Medhi Benatian për transferimin e menjëhershëm të mesfushorit Aaron Ramsey. Gjiganti italian besohet se është afër arritjes së marrëveshjes për transferimin e uellsianit gjatë...

Solari nuk ka ndërmend ta rikthejë Iscon në formacionin startues

para 6 muajve - Telegrafi

Trajneri i Real Madridit, Santiago Solari, nuk ka dhënë shenjë se dëshiron ta rikthejë Iscon në formacionin startues të tij teksa mendon të kthehet te fitorja. Real Madridi i shkon Betisit të dielën pas...

Juventusi ofron Benatian për Ramseyn

para 6 muajve - Koha.net

Juventusi synon të ofrojë Medhi Benatian për transferimin e menjëhershëm të mesfushorit Aaron Ramsey. Gjiganti italian besohet se është afër arritjes së marrëveshjes për transferimin e uellsianit gjatë...

Chelsea, zbulohet tentativa e veçantë e tifozëve për të marrë Icardin

para 6 muajve - Koha.mk

Zërat për një largim të Mauro Icardi-t nga Inter nuk kanë ndërmend të ndalen, veçanërisht gjatë kësaj jave të mbushur me zhvillime, nga gjoba që ka marrë lojtarit për kthimin me vonesë në stërvitje te...

Solari: Nuk jam i duhuri për ta këshilluar Iscon

para 6 muajve - Lajmi.net

Situata e Isco Alarcon tek Real Madrid po shkon vetëm duke u përkeqësuar. Spanjolli tashmë flitet se do të largohet në drejtim të Juventus, pasi nuk po gëzon hapësira në formacionin e Real Madrid. Për...

Përgatituni, po ndodh shkëmbimi më i madh ndonjëherë

para 6 muajve - OraInfo

Real Madrid është i hapur për të lënë Isco të bashkohet me Juventusin nëse do të thotë se ata mund të sjellin Paulo Dybala në Spanjë, raporton Tuttosport përcjell ORAinfo. Mesfushori është i lodhur me...

Ancelotti: Napoli mund ta fitojë Kupën e Italisë

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, ka thënës e skuadra e tij mund ta fitojë Kupën e Italisë. Napoli do të ndeshet të dielën me Sassuolon në kuadër të 1/8 e finales së Kupës së Italisë, transmeton Gazeta...

Milan shokon, e do dështakun e United

para 6 muajve - OraInfo

Milan është përsëri në garë për të nënshkruar, Marouane Fellaini nga Manchester United, raporton Nieuwsblad përcjell ORAinfo. Mesfushori nuk ka qenë i pranishëm që nga një paraqitje në ndeshjen e parë...

United ofron Pogbanë për Costën, ideja mirëpritet nga Juve

para 6 muajve - Koha.mk

Largimi i Jose Mourinhos nuk e ka garantuar aspak të ardhmen e Paul Pogba te Manchester United, pasi drejtuesit e “djajve të kuq” janë të bindur të largojnë kampionin e botës gjatë merkatos së verës së...

Juve, Reali gati për të kërkuar Dybalan për të shitur Isco

para 6 muajve - Gazeta Tema

Real Madridi dhe Isco janë në prag divorci dhe Juventusi është vigjilent duke monitoruar situatën e mesfushorit 26-vjeçar spanjoll. Trajneri i “Zonjës së Vjetër” Max Allegri, ka qenë gjithmonë një admirues...

Ancelotti: Napoli mund ta fitojë Kupën e Italisë

para 6 muajve - Lexo

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, ka thënës e skuadra e tij mund ta fitojë Kupën e Italisë. Napoli do të ndeshet të dielën me Sassuolon në kuadër të 1/8 e finales së Kupës së Italisë. Napolitanët e...

Ancelotti: Napoli mund ta fitojë Kupën e Italisë

para 6 muajve - Lajm

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, ka thënë se skuadra e tij mund ta fitojë Kupën e Italisë. Napoli do të ndeshet të dielën me Sassuolon në kuadër të 1/8 e finales së Kupës së Italisë. Napolitanët e...

Maxi Lopez trondit Icardin: Wanda më telefonon ende

para 6 muajve - Koha.mk

Nuk ndalet kurrë stuhia përreth Icardit dhe bashkëshortes e menaxheres së tij Wanda Nara, por kësaj here nuk është çështje afati kalimtar apo rinovimi me Inter. Ai që aktivizon një tymnajë të re është...

Barcelona largoi El Haddadin për ta huazuar Moratan

para 6 muajve - InfoShqip

Barcelona po e analizon mundësinë e transferimit të sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata. Sport shkruan se Barcelona po shqyrton një huazim të Moratas. Sulmuesi që nuk është më i preferuari te Blutë e...

United ofron Pogbanë për Douglas Costën, ideja mirëpritet nga Juve

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Largimi i Jose Mourinhos nuk e ka garantuar aspak të ardhmen e Paul Pogba te Manchester United, pasi drejtuesit e “djajve të kuq” janë të bindur të largojnë kampionin e botës gjatë merkatos së verës së...

United ofron Pogbanë për Douglas Costën, ideja mirëpritet nga Juve

para 6 muajve - SuperSport

Largimi i Jose Mourinhos nuk e ka garantuar aspak të ardhmen e Paul Pogba te Manchester United, pasi drejtuesit e “djajve të kuq” janë të bindur të largojnë kampionin e botës gjatë merkatos së verës së...

Maxi Lopez: Wanda Nara më telefonon kur Icardi është në grumbullim

para 6 muajve - Koha Jone

Sulmuesi i njohur argjentinas, Maxi Lopez ka dhënë një intervistë për të përditshmen sportive të Buenos Airesit, “Ole”, ku ka folur për marrëdhëniet me ish gruan e tij, Wanda Narën. Aktualisht pjesë e...

Përgatituni, po ndodh shkëmbimi më i madh ndonjëherë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Real Madrid është i hapur për të lënë Isco të bashkohet me Juventusin nëse do të thotë se ata mund të sjellin Paulo Dybala në Spanjë, raporton Tuttosport. Mesfushori është i lodhur me mungesën e kohës...

Isco do të largohet nga Reali? Ja plani që po thuret mes Juventus dhe skuadrës Madrilene

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

E ardhmja e Francisco Roman Alarcon Suarez   (Isco) tek Reali Madridit duket në pikëpyetje të madhe, sidomos pas gjithë këtyre trazirave që janë krijuar mes lojtarit dhe trajnerit Solari. Florentino Perez...

Solari nuk ka ndërmend ta rikthejë Iscon në formacionin startues

para 6 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i Real Madridit, Santiago Solari, nuk ka dhënë shenjë se dëshiron ta rikthejë Iscon në formacionin startues të tij teksa mendon të kthehet te fitorja. Real Madridi i shkon Betisit të dielën pas...

Maxi Lopez zbulon raportet me Wandën, bashkëshorten e Icardit

para 6 muajve - Gazeta Express

Sulmuesi i njohur argjentinas, Maxi Lopez ka dhënë një intervistë për të përditshmen sportive të Buenos Airesit, “Ole”, ku ka folur për marrëdhëniet me ish-gruan e tij, Wanda Narën. Aktualisht pjesë e...

Milan shokon, e do dështakun e Manchester United

para 6 muajve - Gazeta Observer

Milan është përsëri në garë për të nënshkruar, Marouane Fellaini nga Manchester United, raporton Nieuwsblad. Mesfushori nuk ka qenë i pranishëm që nga një paraqitje në ndeshjen e parë të menaxherit Ole...

Ancelotti: Napoli mund ta fitojë Kupën e Italisë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, ka thënë se skuadra e tij mund ta fitojë Kupën e Italisë. Napoli do të ndeshet të dielën me Sassuolon në kuadër të 1/8 e finales së Kupës së Italisë. Napolitanët e...

Juventus dhe Real Madrid bëjnë shkëmbimin e madh

para 6 muajve - OraInfo

Ndërsa Juventusi vazhdon ndjekjen e Isco, Real Madrid po kërkon Paulo Dybala në një marrëveshje shkëmbimi. Tuttosport raporton se bardhezinjtë mezi maskuan interesin e tyre në Spanjë, duke shpresuar që...

Interi thërret Wandën për takim, diskutohet rinovimi i kapitenit

para 6 muajve - SuperSport

Pas polemikave të shumta në distancë, mes Wanda Narës dhe drejtuesve të Interit, në lidhje me rinovimin e kontratës së kapitenit Mauro Icardi, duket se zikaltrit kanë vendosur të kalojnë në hapa konkretë....

Milan pas Fellainit

para 6 muajve - Lajmi.net

Milan janë në kërkim të një mesfushori dhe duket se lojtarin e duhur e kanë gjetur në Manchester United. “Rosonerët” po kërkojnë që të nënshkruajnë me Marouane Fellaini, raportojnë mediet belge, transmeton...

Gattuso: Shpresoj që Higuain të mos largohet

para 6 muajve - Albeu

Gennaro Gattuso shpreson që Gonzalo Higuain të qëndrojë te Milani sa më gjatë që është e mundur. Argjentinasi është në formë të huazimit nga Juventusi me opsion blerje në fund të këtij ssezoni por ...

Interi cakton kufirin e pagës së Icardit, të martën takimi me Wandan

para 6 muajve - Telegrafi

Interi pritet që të takohet me Wanda Naran që të diskutojë për kontratën e re të Mauro Icardit dhe paga prej 7 milionë eurosh e ofruar ende është nën pritjeve të lojtarit. Këtë javë gruaja e sulmuesit...

Milani përsëri interesohet për Fellainin

para 6 muajve - Gazeta Express

Milani është futur përsëri në garë për shërbimet e mesfushorit të Manchester Unitedi, Marouane Fellaini. 31-vjeçari thuhet se do të largohet nga “Old Trafford” në verën që vjen si lojtar i lirë, transmeton...

Icardi – Inter, ja kur mësohet fati i sulmuesit

para 6 muajve - Sovrani

Inter do të takohet me Wanda Nara për të diskutuar kontratën e re të Mauro Icardit dhe paga prej 7 milionë eurosh është ende më e ulët se pritjet, transmeton Sovrani.info. Këtë javë, gruaja dhe përfaqësuesja...

Reali po mendon shkëmbimin Isco – Dybala

para 6 muajve - Lexo

Real Madridi është i hapur që ta lërë Iscon të shkojë në Juventus në mënyrë që ta marrin Paulo Dybalan në “Bernabeu”. Mesfushori spanjoll nuk është aspak i lumtur në Real, pasi që nuk po arrin të luajë...

Maxi Lopez trondit Icardin: Wanda më telefonon ende

para 6 muajve - Gazeta Observer

Nuk ndalet kurrë stuhia përreth Icardit dhe bashkëshortes e menaxheres së tij Wanda Nara, por kësaj here nuk është çështje afati kalimtar apo rinovimi me Inter. Ai që aktivizon një tymnajë të re është...

Reali po e mendon shkëmbimin Isco – Dybala

para 6 muajve - Gazeta Express

Real Madridi është i hapur që ta lërë Iscon të shkojë në Juventus në mënyrë që ta marrin Paulo Dybalan në “Bernabeu”. Mesfushori spanjoll nuk është aspak i lumtur në Real, pasi që nuk po arrin të luajë...

Higuain-Morata, Juventusi refuzon ofertën e Çelsit

para 6 muajve - Newsport

Higuain është kthyer në një çështje të Milani. Pas tranferimit të tij në Milano verën e kaluar duket se sulmuesi argjentinas nuk po kalon një moment të mirë dhe dëshiron largimin. Çelsi është skuadra më...

Agjenti i Hysajt: Do ulemi të bisedojmë me Napolin, Ancelotti na ka dhëne besim

para 6 muajve - Albeu

Agjenti i Elseid Hysaj Mario Giuffrida, ka folur për të ardhmen e Elseid Hysajt tek Napoli . Ai ka deklaruar se do ulemi per te diskutuar për rinovimin e kontratës. "Ne jemi pranë një takimi me Napolin,...

Real Madridi ia bën me dije Juventusit se si mund t’a marrin Iscon

para 6 muajve - Sovrani

Ndërsa Juventusi vazhdon ndjekjen e Iscos, Real Madridi po kërkon Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi, pretendon Tuttosport. Bardhezinjtë mezi maskuan interesin e tyre në reprezentuesin spanjoll...

Gattuso me fjalë të mëdha për Higuainin

para 6 muajve - GazetaBlic

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka thënë që shpreson në qëndrimin e Gonzalo Higuainit sa më gjatë që është e mundur. 31-vjeçari është në Milna në formë të huazimit nga Juventusi me opsion blerje në...

S’ka hajgare me Milanin, po e bën transferin e madh në janar

para 6 muajve - OraInfo

Milan është kthyer në garën për mesfushorin e Manchester United, Marouane Fellaini. Mediat belge raportojnë se 31-vjeçari ishte në prag të largimit të Old Trafford si një agjent i lirë gjatë verës, por...

Higuain prioritet për Chelsea, ja cila do të jetë zgjidhja

para 6 muajve - Ina

Chelsea duket se ka vetëm një prioritet deri më 31 janar, ditën kur do të mbyllet afati kalimtar dimëror. “Blutë” e Londrës duan me çdo kusht transferimin e një sulmuesi, apo më specifikisht, transferimin...

Gattuso: Shpresoj që Higuain të qëndrojë

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka thënë që shpreson në qëndrimin e Gonzalo Higuainit sa më gjatë që është e mundur. 31-vjeçari është në Milna në formë të huazimit nga Juventusi me opsion blerje në...

Higuain prioritet për Chelsea, ja cila do të jetë zgjidhja

para 6 muajve - Lajmi.net

Chelsea duket se ka vetëm një prioritet deri më 31 janar, ditën kur do të mbyllet afati kalimtar dimëror. “Blutë” e Londrës duan me çdo kusht transferimin e një sulmuesi, apo më specifikisht, transferimin...

Barcelona largoi El Haddadin për ta huazuar Moratan

para 6 muajve - Telegrafi

Barcelona po e analizon mundësinë e transferimit të sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata. Sport shkruan se Barcelona po shqyrton një huazim të Moratas. Sulmuesi që nuk është më i preferuari te Blutë e...

Gattuso: Shpresoj që Higuain të qëndrojë

para 6 muajve - Lexo

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka thënë që shpreson në qëndrimin e Gonzalo Higuainit sa më gjatë që është e mundur. 31-vjeçari është në Milna në formë të huazimit nga Juventusi me opsion blerje në...

Shkëmbimi Dybala-Isco, befasia e vitit

para 6 muajve - GazetaBlic

Real Madridi është duke menduar shkëmbimin e spanjollit Isco me argjentinasin e Juventusit, Paolo Dybala. Siç raportojnë mediat Italiane, Reali tashmë ka kontaktuar drejtuesit e Juventusit, dhe janë gati...

Maxi Lopez zbulon raportet me Wandën: Më telefonon kur Icardi është në grumbullim

para 6 muajve - Albeu

Sulmuesi i njohur argjentinas, Maxi Lopez ka dhënë një intervistë për të përditshmen sportive të Buenos Airesit, "Ole", ku ka folur për marrëdhëniet me ish gruan e tij, Wanda Narën. Aktualisht pjesë e...

Real Madrid dhe Juventus nuk ndalin pazaret, mendohet shkëmbimi Isco – Dybala

para 6 muajve - Lajmi.net

Tjetër afat kalimtar, tjera pazare nga Real Madrid dhe Juventus. Pasi Juventus e transferoi Cristiano Ronaldon nga Real Madridi për befasinë më të madhe në merkaton e kaluar, tashmë palët po mendojnë për...

Juventusi mendon për Pogban, Manchester United kërkon në shkëmbim “yllin” e skuadrës

para 6 muajve - Newsport

Juventusi po mendon të rikthej në skuadër Pogban dhe ka nisur kontaktet me klubin anglez. Nga ana tjetër Manchester United është përgjigjur drejtuesve bardhezi se në rast se dëshirojnë Pogban duhet të...

Agjenti i Hysajt i hapur për të negociuar me Chelsean

para 6 muajve - Telegrafi

Agjenti i Elseid Hysajt ka thënë se Napoli dëshiron që ta mbajë lojtarin shkodran, por se ka fjalë për Chelsean dhe mund të vlerësohen situatat me avantazh të përbashkët. Reprezentuesi shqiptar ka rënë...

Maxi Lopez zbulon raportet me Wandën: Më telefonon kur Icardi është në grumbullim

para 6 muajve - SuperSport

Sulmuesi i njohur argjentinas, Maxi Lopez ka dhënë një intervistë për të përditshmen sportive të Buenos Airesit, “Ole”, ku ka folur për marrëdhëniet me ish gruan e tij, Wanda Narën. Aktualisht pjesë e...

Gattuso befason për Higuainin, tregon nëse do të largohet

para 6 muajve - OraInfo

Bosi i Milanit Genaro Gattuso nuk e përjashton mundësinë e largimit të Higuainit Gattuso po përgatit Milanin për Coppa Italia me Sampdorian. Trajneri italian nuk po e përjashton një shitje të Gonzalo Higuainit...

Atletico kërkon Hysajn?!

para 6 muajve - Java News

Atletico Madrid është në kërkim të një mbrojtësin e majtë pasi Filipe Luis, pritet të largohet gjatë verës, pasi nuk ka pranuar të vazhdojë kontratën me madrilenët. Sipas “AS”, skuadra spanjolle është...

Takim mes agjentit të Hysaj dhe Ançelotit, Xhufredi: Trajneri e vlerëson maksimalisht lojtarin, pas tij ka shumë ekipe. . .

para 6 muajve - Newsport

Elseid Hysaj nuk po kalon një moment të mirë te Napoli pas mbërritje së Ançeloti. Mbrojtësi i krahut të djathtë ka humbur vendin e titullari dhe për këtë arsye ka folur dhe agjenti i lojtarit i cili i...

Barcelona- Maroata, lajmi i fundit

para 6 muajve - OraInfo

Alvaro Morata po jeton një sezon problematik në Chelsea. Pas një nisme të mirë, sulmuesi spanjoll nuk po luan futbollin më të mirë dhe ai nuk konsiderohet më një iniciativë nga Maurizio Sarri. Juanma Lopez,...

Real Madridi jep Isco-n për Dybala-n

para 6 muajve - Infokusi

Real Madridi është duke menduar shkëmbimin e spanjollit Isco me argjentinasin e Juventusit, Paolo Dybala. Siç raportojnë mediat Italiane, Reali tashmë ka kontaktuar drejtuesit e Juventusit, dhe janë gati...

Chelsea ofron Moratën për Higuainin, kjo është përgjigja e Juves

para 6 muajve - Lexo

Chelsea ia ka ofruar Alvaro Moratën Juventusi në kuadër në një pako me ofertën për Gonzalo Higuainin, por bardhezinjtë duan vetëm para dhe nuk e detyrojnë Milanin ta shesë.Higuain është i huazuar te Milani...

Interi cakton kufirin e pagës së Icardit

para 6 muajve - Arbresh

Interi pritet që të takohet me Wanda Naran që të diskutojë për kontratën e re të Mauro Icardit dhe paga prej 7 milionë eurosh e ofruar ende është nën pritjeve të lojtarit. Këtë javë gruaja e sulmuesit...

Gattuso: Shpresoj që Higuain të qëndrojë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka thënë që shpreson në qëndrimin e Gonzalo Higuainit sa më gjatë që është e mundur. 31-vjeçari është në Milna në formë të huazimit nga Juventusi me opsion blerje në...

Higuain dhe Ronaldo, motivi i irritimit të Icardit. Moratti: E njëjta histori çdo vit!

para 6 muajve - GazetaBlic

Rinovimi i Icardit po kthehet në një telenovelë, por sa e gjatë… Në fillim thumbimet e Wanda Naras, më pas vetë Icardi, pastaj Ausilio e kështu me radhë. Deri kur, fjalën e kanë marrë Beppe Marotta dhe...

Gattuso: Shpresoj që Higuain të qëndrojë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka thënë që shpreson në qëndrimin e Gonzalo Higuainit sa më gjatë që është e mundur. 31-vjeçari është në Milna në formë të huazimit nga Juventusi me opsion blerje në...

Higuain prioritet për Chelsea, ja cila do të jetë zgjidhja

para 6 muajve - AlbPortali

“Blutë” e Londrës duan me çdo kusht transferimin e një sulmuesi, apo më specifikisht, transferimin e Gonzalo Higuain. “The Sun” shkruan se londinezët duan që ta transferojnë argjentinasin në formë huazimi...

Agjenti i Hysajt i hapur për të negociuar me Chelsean

para 6 muajve - Arbresh

Agjenti i Elseid Hysajt ka thënë se Napoli dëshiron që ta mbajë lojtarin shkodran, por se ka fjalë për Chelsean dhe mund të vlerësohen situatat me avantazh të përbashkët. Reprezentuesi shqiptar ka rënë...

Real Madridi jep Isco-n për Dybala-n

para 6 muajve - KosovaPress

Siç raportojnë mediat Italiane, Reali tashmë ka kontaktuar drejtuesit e Juventusit, dhe janë gati për të arritur një marrëveshje adekuate, përcjellë KosovaPress. Mesfushori Spanjoll nuk është duke gjetuar...

Chelsea e ofron Moratën për Higuainin, kjo është përgjigja e Juves

para 6 muajve - Gazeta Express

Chelsea ia ka ofruar Alvaro Moratën Juventusi në kuadër në një pako me ofertën për Gonzalo Higuainin, por bardhezinjtë duan vetëm para dhe nuk e detyrojnë Milanin ta shesë. Higuain është i huazuar te Milani...

Juventusi nuk e pranon ofertën e Chelseat për shkëmbimin e Higuainit me Moratën

para 6 muajve - Telegrafi

Chelsea raportohet se i ofroi Juventusit, Alvaro Moratën si pjesë e ofertës së tyre të Gonzalo Higuainit, por Bianconerët duan vetëm para. Higuain është huazuar për 18 milionë euro te Milani me një opsion...

Juventusi bllokon shkëmbimin e madh mes Chelseat dhe Milanit

para 6 muajve - GazetaBlic

Po përflitet shumë për një shkëmbim të mundshëm mes Chelseat dhe Milanit. Fjala është për ndërrimin e lojtarëve sulmues, Gonzalo Higuain dhe Alvaro Morata, shkruan GazetaBlic . Mirëpo ‘Zonja e Vjetër’...

Maxi Lopez rrëfen tradhtinë e Wanda-s: Më telefonon kur Icardi është në grumbullim

para 6 muajve - GazetaBlic

Nuk ndalet kurrë stuhia përreth Icardit dhe bashkëshortes e menaxheres së tij Wanda Nara, por kësaj here nuk është çështje merkato apo rinovimi me Inter. Ai që aktivizon një tymnajë të re është ish-burri...

Hysaj në radarin e skuadrës madrilene

para 6 muajve - GazetaBlic

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëri nga emrat më të lakuar. Fjala është për mbrojtësin e djathtë të kombëtares shqiptare dhe të Napolit në Itali, Elseid Hysaj, shkruan GazetaBlic . Ky i fundit qe një kohë...

Gattusso befason me këtë deklaratë për Higuainin

para 6 muajve - OraInfo

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuson, ka një dëshirë për të ardhmen e Higuainit. Ai dëshiron që sulmuesi të mbetet në ‘San Siro’. 31 vjeçari argjentinas po kalon sezonin e parë te Milan pas huazimit nga...

Gatusso befason me këtë deklaratë për Higuainin

para 6 muajve - OraInfo

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuson, ka një dëshirë për të ardhmen e Higuainit. Ai dëshiron që sulmuesi të mbetet në ‘San Siro’. 31 vjeçari argjentinas po kalon sezonin e parë te Milan pas huazimit nga...

Juventusi nuk e pranon ofertën e Chelseat për shkëmbimin e Higuainit me Moratën

para 6 muajve - Arbresh

Chelsea raportohet se i ofroi Juventusit, Alvaro Moratën si pjesë e ofertës së tyre të Gonzalo Higuainit, por Bianconerët duan vetëm para. Higuain është huazuar për 18 milionë euro te Milani me një opsion...

Gjiganti spanjoll kërkon Hysajn

para 6 muajve - Koha.net

Atletico Madrid është në kërkim të një mbrojtësin e majtë pasi Filipe Luis, pritet të largohet gjatë verës, pasi nuk ka pranuar të vazhdojë kontratën me madrilenët. Sipas “AS”, skuadra spanjolle është...

Chelsea refuzon ofertën e katalunasve për Willianin

para 6 muajve - Koha.net

Chelsea ka refuzuar ofertën e parë të Barcelonës, për sulmuesin e krahut, Willian, transmeton KTV. Sipas medieve në Ishull, katalunasit kanë ofruar shërbimet e Malcom dhe një shumë prej 65 milionë eurove...

Interi nuk është “normal”, e do yllin e Juventusit

para 6 muajve - OraInfo

Interi është i interesuar të nënshkruajë mesfushorin e Juventusit, Paulo Dybala, në rast se Mauro Icardi përfundon duke u larguar nga klubi përcjell ORAinfo. Sipas Tuttosport, Nerazzurët kanë qenë në gjendje...

Gattuso nuk e përjashton mundësinë e largimit të Higuainit

para 6 muajve - Telegrafi

Gennaro Gattuso po përgatit Milanin për Coppa Italia me Sampdorian. Trajneri italian nuk po e përjashton një shitje të Gonzalo Higuainit pas interesimit të madh të Chelseat. Kjo e fundit po mundohet të...

Hysaj në radarin e skuadrës madrilene

para 6 muajve - Arbresh

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëri nga emrat më të lakuar. Fjala është për mbrojtësin e djathtë të kombëtares shqiptare dhe të Napolit në Itali, Elseid Hysaj, shkruan gazetablic. Ky i fundit qe një kohë...

“Lufta” mes Real Madridit dhe Interit për Mourinhon

para 6 muajve - GazetaBlic

Mouinho tashmë ka mbetur pa skuadër. Pak javë pas shkarkimit nga Manchester United, portugezi ende nuk e di destinacionin e rradhës, shkruan GazetaBlic . Përkundër se mediat po e lidhin me një rikthim...

Higuain dhe Ronaldo, motivi i irritimit të Icardit. Moratti: E njëjta histori çdo vit!

para 6 muajve - Tetova Sot

Rinovimi i Icardit po kthehet në një telenovelë, por sa e gjatë… Në fillim thumbimet e Wanda Naras, më pas vetë Icardi, pastaj Ausilio e kështu me radhë. Deri kur, fjalën e kanë marrë Beppe Marotta dhe...

Maxi Lopez trondit Icardin: Wanda më telefonon ende

para 6 muajve - Periskopi

Nuk ndalet kurrë stuhia përreth Icardit dhe bashkëshortes e menaxheres së tij Wanda Nara, por kësaj here nuk është çështje afati kalimtar apo rinovimi me Inter. Ai që aktivizon një tymnajë të re është...

Gattuso ka një dëshirë për të ardhmen e Higuain

para 6 muajve - Lajmi.net

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuson, dëshiron që sulmuesi Gonzalo Higuain të mbetet në ‘San Siro’. 31 vjeçari argjentinas po kalon sezonin e parë te Milan pas huazimit nga Juventus verën e kaluar, por...

Gattuso nuk e përjashton mundësinë e largimit të Higuainit

para 6 muajve - Arbresh

Gennaro Gattuso po përgatit Milanin për Coppa Italia me Sampdorian. Trajneri italian nuk po e përjashton një shitje të Gonzalo Higuainit pas interesimit të madh të Chelseat. Kjo e fundit po mundohet të...

Sarri: Ky lojtar nuk largohet nga Chelsea

para 6 muajve - Ina

Maurizio Sarri mendon se është e pamundur që Willian të largohet nga Chelsea në janar, pavarësisht raporteve që sugjerojnë se ai mund të jetë pjesë e një marrëveshje shkëmbimi mes Barcelonës me Malcom....

Barcelona në kërkim të një sulmuesi për të zëvendësuar Luis Suarezin

para 6 muajve - Koha.net

Katalnuasit janë duke synuar transferimin e Alvaro Moratas nga Chelsea, në formë huazimi deri në fund të sezonit, transmeton KTV. Spanjolli pritet të largohet nga “Stamford Bridge” gjatë këtij dimri, ku...

Përfundon “telenovela”, Mourinho trajner te gjiganti evropian

para 6 muajve - OraInfo

Florentino Pérez po mendon për rikthimin e José Mourinhos dhe Aitor Karanka në Real Madrid, raporton Mundo Deportivo. Trajneri portugez dhe ai spanjoll kanë trajnuar Blancos gjatë fushatave 2010-11 dhe...

Marotta: Do të dal për darkë me Wanda Nara për ta diskutuar privatisht atë çështje

para 6 muajve - Koha.mk

Mauro Icardi, do të rinovojë apo jo me Interin? Kjo është çështja që mban në ankth të gjithë tifozët e Interit, që presin një përgjigje si nga kapiteni i tyre ashtu dhe nga klubi, për të mësuar rreth të...

Gattuso shpreson që Higuaini të mos largohet

para 6 muajve - Koha.net

i Milanit, Gennaro Gattuso shpreson që sulmuesi Gonzalo Higuain të mos largohet nga skuadra. Higuain është i lidhur me një kalim te Chelsea në Premier Ligë në këtë afat kalimtar, transmeton Koha.net. “Nëse...

Sarri: Ky lojtar nuk largohet nga Chelsea

para 6 muajve - Lajmi.net

Maurizio Sarri mendon se është e pamundur që Willian të largohet nga Chelsea në janar, pavarësisht raporteve që sugjerojnë se ai mund të jetë pjesë e një marrëveshje shkëmbimi mes Barcelonës me Malcom....

Willian në Barcelonë? E zbulon Sarri

para 6 muajve - Tetova Sot

Maurizio Sarri ka thënë se anësori brazilian Willian nuk do të lejohet të largohet nga Chelsea në janar, pas lajmeve se Barcelona është e gatshme të rinegociojë për transferimin e tij. Barça u përpoq ta...

Sarri: Është i pamundur largimi i këtij lojtari nga Chelsea

para 6 muajve - Lajmi.net

Maurizio Sarri mendon se është e pamundur që Willian të largohet nga Chelsea në janar, pavarësisht raporteve që sugjerojnë se ai mund të jetë pjesë e një marrëveshje shkëmbimi mes Barcelonës me Malcom....

Willian në Barcelonë? E zbulon Sarri

para 6 muajve - Gazeta Express

Maurizio Sarri ka thënë se anësori brazilian Willian nuk do të lejohet të largohet nga Chelsea në janar, pas lajmeve se Barcelona është e gatshme të rinegociojë për transferimin e tij. Barça u përpoq ta...

15 lojtarët që Barcelona i ka transferuar nga Premier Liga që nga viti 2000

para 6 muajve - Periskopi

Premier Liga ka provuar të jetë një terren i transferimeve të suksesshme për Barcelonën në vitet e fundit. Skuadra aktuale e Barçës përfshin pesë lojtarë që kanë luajtur në kampionatin elitar anglet, duke...

Mourinho: Nuk e kam ndërmend të kthehem në Portugali

para 6 muajve - Klan Kosova

Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin...

Ramsey nga Arsenali te Juventusi – këta janë pesë yje që kanë luajtur në të dyja klubet

para 6 muajve - Telegrafi

Aaron Ramsey  është mesfushor sulmues që luan për Arsenalin, por me gjasë do të bashkohet me Juventusin pasi 10 sezoneve të kaluara me Gunners. Ramsey ka shënuar 61 gola në 354 ndeshje për Arsenalin dhe...

Manchester United i gatshëm ta shkëmbejë Pogban “kokë më kokë” me yllin e Juventusit

para 6 muajve - GazetaBlic

Te skuadra e Manchester United është rikthyer qetësia pas ardhjes së trajnerit Ole Gunnar Solskjaer, çka bëri që përpjekjet e Juventusit për të rikthyer në Torino mesfushorin francez Paul Pogba të pakësohen....

Punë e kryer! Zbulohet ekipi i ri i Iscos

para 6 muajve - OraInfo

Juventusi i është afruar Real Madridit për të diskutuar mundësinë e nënshkrimit të Isco, raporton Di Marzio përcjell ORAinfo. Bardhezinjtë tashmë kanë rënë dakord për një marrëveshje për të sjellë Aaron...

Gattuso ka një dëshirë për të ardhmen e Higuain

para 6 muajve - AlbPortali

31 vjeçari argjentinas po kalon sezonin e parë te Milan pas huazimit nga Juventus verën e kaluar, por është pjesë e spekulimeve të forta këtë afat kalimtar për një kalim te Chelsea në Premierligë. Një...

Mourinho te Reali? Konfirmon portugezi

para 6 muajve - Periskopi

Jose Mourinho mund të ketë pasur një fundvit shumë të keq, por ai së shpejti mund të kthehet përsëri në krye të një prej klubeve më të mëdha në botë nëse do të besohen spekulimet. Kur gjërat shkuan keq...

Sarri ia “terron” Milanit me deklaratën e fundit

para 6 muajve - OraInfo

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri mbajti një konferencë për shtyp përpara ndeshjes së ardhshme të Premier League kundër Newcastle. Trajneri italiane diskutoi mbi lëvizjen e mundshme të Gonzalo Higuain...

E bujshme, Juventus shkëmbim kokë më kokë me Manchester United

para 6 muajve - Albeu

Manchester United mund të realizojë një shkëmbim të bujshëm me Juventusin teksa Pogba mund të rikthehet tek Juventusi dhe Douglas Costa të shkojë te Djajtë e Kuq. Sipas të përditshmes italiane "Tuttosport",...

Barca e mendon huazimin e Moratas

para 6 muajve - Telegrafi

Barcelona është duke e konsideruar një huazim të sulmuesit të Chelseat, Alvaro Moratas. Sipas gazetës Sport që është e afërt me klubin katalunas tashmë Barcelona ka filluar sondazhet brenda klubit. Sulmuesi...

Isco gjithnjë e më pranë Juvetusit

para 6 muajve - Klan Kosova

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Raportet mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari  thuasje nuk ezksitojnë, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht...

Gattuso shpreson që Higuaini të mos largohet

para 6 muajve - Ekonomia Online

i Milanit, Gennaro Gattuso shpreson që sulmuesi Gonzalo Higuain të mos largohet nga skuadra. Higuain është i lidhur me një kalim te Chelsea në Premier Ligë në këtë afat kalimtar, transmeton Koha.net. “Nëse...

Përfundon “telenovela”, Mourinho trajner te gjiganti evropian

para 6 muajve - Gazeta Observer

Florentino Pérez po mendon për rikthimin e José Mourinhos dhe Aitor Karanka në Real Madrid, raporton Mundo Deportivo. Trajneri portugez dhe ai spanjoll kanë trajnuar Blancos gjatë fushatave 2010-11 dhe...

Sarri: Ky lojtar nuk largohet nga Chelsea

para 6 muajve - Gazeta Observer

Maurizio Sarri mendon se është e pamundur që Willian të largohet nga Chelsea në janar, pavarësisht raporteve që sugjerojnë se ai mund të jetë pjesë e një marrëveshje shkëmbimi mes Barcelonës me Malcom....

Juventusi synon edhe Iscon e Realit

para 6 muajve - Alsat-M

Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit. I njëjti futbollist është rikthyer në orbitën e teknikut të bardhezinjve këtë dimër. Por, nëse atëherë...

Barcelona e kërkon Moratan në huazim

para 6 muajve - Alsat-M

Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea. Që nga transferimi i tij në Londër para një viti e gjysmë, spanjolli nuk ka arritur të përshtatet me futbollin anglez dhe dëshira e tij është të luajë përsëri...

“Inter” kërkon të blejë Dybalën nga “Juventus”

para 6 muajve - Lexo

-Paulo Dybala, pritet të jetë një nga emrat më të lakuar në merkaton e verës. Sipas të përditshmes torineze “Tuttosport”, ylli argjentinas mund të jetë i sakrifikuari i parë në merkaton e ardhshme. Dybala...

Dybala në vend të Icardit?

para 6 muajve - Aktuale

Mosrinovimi i Mauro Icardit po bëhet një makth i vërtetë për Interin. Për shumë arsye. Ndërkohë, për shkak se argjentinasi është kapiteni i ekipit dhe kjo nuk është një situatë e lehtë për ta menaxhuar,...

Chelsea, Sarri vazhdon të ëndërrojë Higuain

para 6 muajve - Gazeta Tema

Maurizio Sarri sapo ka mbushur 60 vjeç, por Chelsea ende nuk i ka bërë atij një dhuratë të mirë. Tekniku i Bluve të Londrës po pret që klubi t’i dhurojë dy përforcime të rëndësishme në këtë merkato janari...

“Është kriminale të lësh të lirë Ramsey-in për t’u larguar falas te Juventus”

para 6 muajve - Koha Jone

Analisti i njohur dhe kolumnisti i “Sky Sports” në Angli, Paul Merson e ka cilësuar si “kriminale” veprimin e Arsenalit për të lënë të lirë Aaron Ramsey që të transferohet falas në verë. “The Gunners”...

Juventusi synon edhe Iscon e Realit

para 6 muajve - Antpress

11 Janar 2019 / 16:04 Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit. I njëjti futbollist është rikthyer në orbitën e teknikut të bardhezinjve këtë...

“Çmendet” Barcelona, po ia rrëmben nga duart yllin e madh Milanit

para 6 muajve - OraInfo

Barcelona po konsideron të bëjë një lëvizje në formë të huazimit për Alvaro Morata, raporton The Sport. Spanjolli është e interesuar të largohet nga Chelsea përcjell ORAinfo. Sulmuesi i Chelseat dëshiron...

Isco bën gati “valixhet” te Reali, Juventus për ta rrëmbejë në verë

para 6 muajve - Koha Jone

Isco Alarcon shumë shpejt mund të largohet nga Real Madrid. Marrëdhënia mes fantazistit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuajse nuk ekziston, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht...

Ramsey nga Arsenali te Juventusi – këta janë pesë yje që kanë luajtur në të dyja klubet

para 6 muajve - Ekonomia Online

Aaron Ramsey është mesfushor sulmues që luan për Arsenalin, por me gjasë do të bashkohet me Juventusin pasi 10 sezoneve të kaluara me Gunners. Ramsey ka shënuar 61 gola në 354 ndeshje për Arsenalin dhe...

Willian në Barcelonë? E zbulon Sarri

para 6 muajve - Gazeta Observer

Maurizio Sarri ka thënë se anësori brazilian Willian nuk do të lejohet të largohet nga Chelsea në janar, pas lajmeve se Barcelona është e gatshme të rinegociojë për transferimin e tij. Barça u përpoq ta...

Rinovimi? Icardi pret nga Inter një ofertë korrekte

para 6 muajve - Java News

Kapiteni i Interit, Mauro Icardi ka thyer heshtjen disa ditore duke deklaruar se rinovimi i tij do të vijë në momentin kur Interi do të paraqesë një ofertë korrekte dhe konkrete. Nëpërmjet një postimi...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea-s për Higuain

para 6 muajve - Klan Kosova

Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport. Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme...

Dybala në vend të Icardit?

para 6 muajve - AlbPortali

Mosrinovimi i Mauro Icardit po bëhet një makth i vërtetë për Interin. Për shumë arsye. Ndërkohë, për shkak se argjentinasi është kapiteni i ekipit dhe kjo nuk është një situatë e lehtë për ta menaxhuar,...

Isco gjithnjë e më larg Real Madridit, Juventus vëzhgon situatën

para 6 muajve - RTV 21

Tensione mes yllit spanjoll dhe trajnerit të Realit Isco dhe Real Madridi janë në prag të ndarjes. Marrëdhënia mes yllit spanjoll dhe trajnerit, Santiago Solari është shumë e tensionuar, kjo për faktin...

Pas Ramseyt, Juventusi synon edhe Iscon e Realit

para 6 muajve - Top Channel

Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit. I njëjti futbollist është rikthyer në orbitën e teknikut të bardhezinjve këtë dimër. Por, nëse atëherë...

Isco gjithnjë e më pranë Juvetusit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Raportet mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari  thuasje nuk ezksitojnë, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht...

Barca e mendon huazimin e Moratas

para 6 muajve - Arbresh

Barcelona është duke e konsideruar një huazim të sulmuesit të Chelseat, Alvaro Moratas. Sipas gazetës Sport që është e afërt me klubin katalunas tashmë Barcelona ka filluar sondazhet brenda klubit. Sulmuesi...

Isco pranë largimit nga Reali, në lojë hyn Juventusi!

para 6 muajve - Lajm

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari  thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht...

Barcelona synon yllin e Chelsea

para 6 muajve - Albeu

Ardhja e Moratës në Spanjë sa vjen e bëhet më e mundshme , por destinacioni mbetet ende enigmë shkruan Albeu.com. Barcelona është ekipi i fundit që shfaqi interes për sulmuesin, ndërsa dit më parë interesim...

Barcelona e kërkon Moratan në huazim

para 6 muajve - Infokusi

Katalanasit dëshirojnë të kenë në skuadër një zëvendësues për Luis Suarez. Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea. Që nga transferimi i tij në Londër para një viti e gjysmë, spanjolli nuk ka arritur...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

para 6 muajve - Zhurnal

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano...

Vjen Pogba, largohen Dybala e Costa?

para 6 muajve - Zhurnal

Juventusi do të duhet të sakrifikojë Douglas Costa për Paul Pogba, ndërsa Interi mund të synojë Paulo Dybala nëse Mauro Icardi largohet. Sipas gazetës italiane Tuttosport, Manchester Unitedi iu përgjigj...

Barcelona kthehet në garë për Willianin

para 6 muajve - Koha.net

Barcelona vazhdon të jetë aktive në këtë afat kalimtar. angleze raportojnë se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelseat të cilin e kërkuan edhe në verë por në këtë rast me një propozim...

Dybala në vend të Icardit?

para 6 muajve - Fakti Ditor

Mosrinovimi i Mauro Icardit po bëhet një makth i vërtetë për Interin. Për shumë arsye. Ndërkohë, për shkak se argjentinasi është kapiteni i ekipit dhe kjo nuk është një situatë e lehtë për ta menaxhuar,...

Chelsea refuzon shkëmbimin Willian-Malcom

para 6 muajve - Klan Kosova

Chelsea e kanë refuzuar mundësinë e shkëmbimit të brazilianëve Willian-Malcom, sipas The Telegraph. Raportohet se Të Kaltrit e kanë hedhur poshtë ofertën nga Barcelona që përfshinte para dhe Malcom-in...

Barcelona s’e ka ndërmend ta transferojë Moratën

para 6 muajve - Klan Kosova

Barcelona nuk e ka për synim që ta transferojë sulmuesin e Chelsea-s, Alvaro Morata, raporton Mundo Deportivo. Pavarësisht raporteve, kampionët e Spanjës nuk janë të interesuar në 26 vjeçarin i cili nuk...

Dybala në vend të Icardit?

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mosrinovimi i Mauro Icardit po bëhet një makth i vërtetë për Interin. Për shumë arsye. Ndërkohë, për shkak se argjentinasi është kapiteni i ekipit dhe kjo nuk është një situatë e lehtë për ta menaxhuar,...

Inter po e humb Icardin, por do e zëvendësojë me super-yllin

para 6 muajve - OraInfo

Ekipi i Interit tani pritet ta humbasë yllin e skuadrës, Mauro Icardin, i cili flitet se do të marrë rrugën drejt Real Madridit. Por, për këtë çështje “Nerazzurët” nuk kanë qëndruar duarkryq dhe kanë filluar...

Barcelona përsëri interesohet për Willian

para 6 muajve - RTV 21

Willian e kërkuan edhe në verë por  tani me një propozim të ndryshuar Katalanasit nuk heqin dorë nga braziliani i Chelseat. Barcelona vazhdon të jetë aktive në këtë afat kalimtar. Mediat angleze raportojnë...

Befasi nga Serie A, Inter po konsideron transferimin e Dybalas

para 6 muajve - Lajmi.net

Inter duket se nuk do të mbetet pa “lëkundur” nga afati kalimtar dimëror. “Zi kaltrit” mund ta humbin yllin e skuadrës, Mauro Icardi, për të cilin flitet se mund të largohet në drejtim të Real Madrid....

Barcelona e kërkon Moratan në huazim

para 6 muajve - Gazeta e re

Katalanasit dëshirojnë të kenë në skuadër një zëvendësues për Luis Suarez. Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea. Që nga transferimi i tij në Londër para një viti e gjysmë, spanjolli nuk ka arritur...

Isco pranë largimit nga Reali, në lojë hyn Juventusi!

para 6 muajve - SuperSport

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari  thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht...

Katër orë takim për Hysajn: rinovimi “miliarder”, diktati “Ancelotti” dhe kushtet për largim!

para 6 muajve - Gazeta Tema

Elseid Hysaj nuk e ka pritur aspak mirë vendimin e trajnerit Carlo Ancelotti për ta lënë jashtë në dy sfidat e fundit, ndaj Interit dhe Bolognas, ndaj edhe agjenti i tij, Mario Giuffredi, ka shpërthyer...

Moratti: Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje të pagës, klubi ka strategji për ta mbajtur atë

para 6 muajve - Telegrafi

Ish-pronari dhe presidenti i Interit, Massimo Moratti thotë se Mauro Icardi ka të drejtë për t’i kërkuar klubit një rritje page. Agjentja dhe gruaja e Icardit, Wanda Nara thuhet se kërkon nëntë milion...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea-s për Higuain

para 6 muajve - Ekonomia Online

Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport. Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme...

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali

para 6 muajve - Gazeta Liria

Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin...

Isco gjithnjë e më larg Real Madridit, Juventus vëzhgon situatën

para 6 muajve - Infokusi

Tensione mes yllit spanjoll dhe trajnerit të Realit. Isco dhe Real Madridi janë në prag të ndarjes. Marrëdhënia mes yllit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari është shumë e tensionuar, kjo për faktin...

Morata në Barcelonë?

para 6 muajve - Gazeta Express

Spanjolli pritet të largohet nga Chelsea Barcelona po e konsideron transferimin e Alvaro Moratas në formë të huazimit për pjesën e mbetur të stinorit, transmeton Gazeta Express. Sulmuesi pritet të largohet...

Dridhët Torino, Juventus largon dy yje për sjelljen e Pogbas

para 6 muajve - OraInfo

Juventusi do të duhet të sakrifikojë Douglas Costa për Paul Pogba, ndërsa Inter mund të synojë Paulo Dybala nëse Mauro Icardi largohet drejt Real Madridit. Sipas Tuttosport, Manchester United iu përgjigj...

Ramsey preferon kalimin në Anfield

para 6 muajve - Klan Kosova

Nëse Aaron Ramsey vendos që t’i injorojë ofertat jashtë vendit, atëherë ai mund ta favorizojë mundësinë e kalimit te Liverpool, sipas BBC-së. Mesfushori i Arsenalit i cili po shkon drejt të bërit agjent...

Marotta: “Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje page”

para 6 muajve - GazetaBlic

Ish-Pronari i Klubit të Inter Marotta tregon se kapiteni Icardi mund t’i kërkojë rritje page ‘Zikaltërve’. Agjentja e sulmuesi Wanda, njëherësh gruaja e tij ka kërkuar që paga në stinor e argjentinasit...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea-s për Higuain

para 6 muajve - Ekonomia Online

Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport. Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme...

Barcelona e kërkon Moratan në huazim

para 6 muajve - KosovaPress

Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea. Që nga transferimi i tij në Londër para një viti e gjysmë, spanjolli nuk ka arritur të përshtatet me futbollin anglez dhe dëshira e tij është të luajë përsëri...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

para 6 muajve - Telegrafi

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano...

Dybala në vend të Icardit?

para 6 muajve - Gazeta Express

Mosrinovimi i Mauro Icardit po bëhet një makth i vërtetë për Interin. Për shumë arsye. Ndërkohë, për shkak se argjentinasi është kapiteni i ekipit dhe kjo nuk është një situatë e lehtë për ta menaxhuar,...

Moratti: Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje page

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish-pronari i Interit, Massimo Moratti, thotë se Mauro Icardi ka të drejtë që të kërkojë rritje page nga klubi zikaltër. Agjentja e Icardit, që është bashkëshortja e tij, Wanda Nara, ka kërkuar një pagë...

Juventusi synon edhe Iscon e Realit

para 6 muajve - KosovaPress

I njëjti futbollist është rikthyer në orbitën e teknikut të bardhezinjve këtë dimër. Por, nëse atëherë futbollisti iberik as e mendonte largimin nga Reali i Madridit, tani është shprehur në favor të transferimit...

Hysaj po transferohet të klubi i madh spanjoll

para 6 muajve - OraInfo

Mbrojtësi shqiptar i Napolit, Elseid Hysaj pritet që të transferohet te gjiganti spanjoll. Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për...

Barcelona po e kërkon me ngulm Willianin, shikoni ofertë marramendëse

para 6 muajve - GazetaBlic

Barcelona po tregohet tepër agresive në këtë sesion të merkatos. Shtypi britanik zbulon se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelsea-it të cilin e kërkuan edhe në verë por në këtë...

Sarri nuk i ndahet Higuainit, kontakton Juventusin

para 6 muajve - Albeu

Gonzalo Higuain kërkon më cdo kusht që ti bashkohet Maurico Sarrit te Chelsea, dhe tashmë nuk ekziston më as më i vogli dyshim. Dëshira e sulmuesit argjentinas për të punuar sërish me ish-trajnerin e...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea për Higuain

para 6 muajve - Lajmi.net

Chelsea do ta ketë pothuajse të pamundur ta transferojë sulmuesin Gonzalo Higuain. Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga Juventus....

Pas Ramseyt, Juventusi synon edhe Iscon e Realit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit. I njëjti futbollist është rikthyer në orbitën e teknikut të bardhezinjve këtë dimër. Por, nëse atëherë...

Barça nuk heq dorë nga Willian, ja oferta e re!

para 6 muajve - SuperSport

Barcelona po tregohet tepër agresive në këtë sesion të merkatos. Shtypi britanik zbulon se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelsea-it të cilin e kërkuan edhe në verë por në këtë...

Moratti: Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje page

para 6 muajve - Lexo

Ish-pronari i Interit, Massimo Moratti, thotë se Mauro Icardi ka të drejtë që të kërkojë rritje page nga klubi zikaltër. Agjentja e Icardit, që është bashkëshortja e tij, Wanda Nara, ka kërkuar një pagë...

BARCELONA ka gati transferimin e bujshëm, ish-sulmuesi i Real MADRID pranë katalanasve

para 6 muajve - Newsport

Alvaro Morata do të largohet nga Chelsea. Ky është lajmi më i fundit që përcjellin mediet angleze teksa bëjnë me dije që Barcelona po tenton huazimin e tij për pjesën e dytë sezonit. Mësohet se agjenti...

Juventus kontakton me Real Madrid, Isco është shënjestra

para 6 muajve - Lajmi.net

Juventus po kërkon të zhvillohen bisedime me Real Madrid, për të shikuar mundësitë për nënshkrimin me Isco Alarcon. Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ngecur...

Vjen Pogba, largohen Dybala e Costa?

para 6 muajve - Telegrafi

Juventusi do të duhet të sakrifikojë Douglas Costa për Paul Pogba, ndërsa Interi mund të synojë Paulo Dybala nëse Mauro Icardi largohet. Sipas gazetës italiane Tuttosport , Manchester Unitedi iu përgjigj...

Plani sekret i Marotas nëse largohet Icardi: Udhëheq Lautaro, por vjen edhe…

para 6 muajve - Sovrani

Interi është i interesuar të nënshkruajë me sulmuesine Juventusit, Paulo Dybala, në rast se Mauro Icardi përfundon duke u larguar nga klubi, transmeton Sovrani.info. Sipas Tuttosport, Nerazzurët kanë qenë...

Juventusi i dërgon mesazh yllit të Real Madriditit

para 6 muajve - OraInfo

Ylli i Real Madridit është i pakënaqur me kohën e tij me trajnerin Santiago Solari dhe Juventusi po e monitoron situatën shumë afër. Spanjolli ishte objektivi i parë i transferimit të Max Allegrit kur...

Isco gjithnjë e më larg Real Madridit, Juventus vëzhgon situatën

para 6 muajve - Gazeta e re

Tensione mes yllit spanjoll dhe trajnerit të Realit. Isco dhe Real Madridi janë në prag të ndarjes. Marrëdhënia mes yllit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari është shumë e tensionuar, kjo për faktin...

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali

para 6 muajve - Klan Kosova

Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin...

Hysaj nuk largohet nga Napoli

para 6 muajve - Infokusi

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale...

Plani sekret i Martotas nëse largohet Icardi: Udhëheq Lautaro, por vjen edhe…

para 6 muajve - Sovrani

Interi është i interesuar të nënshkruajë me sulmuesine Juventusit, Paulo Dybala, në rast se Mauro Icardi përfundon duke u larguar nga klubi, transmeton Sovrani.info. Sipas Tuttosport, Nerazzurët kanë qenë...

Sarri do Higuainin, Chelsea nis bisedimet me Juven!

para 6 muajve - SuperSport

Gonzalo Higuain do Chelsea-in, tashmë nuk ekziston më as më i vogli dyshim. Dëshira e sulmuesit argjentinas për të punuar sërish me ish-trajnerin e tij Maurizio Sarri është shumë e madhe aq sa El Pipita...

Barcelona përsëri interesohet për Willian

para 6 muajve - Gazeta e re

Katalanasit nuk heqin dorë nga braziliani i Chelseat. Barcelona vazhdon të jetë aktive në këtë afat kalimtar. Mediat angleze raportojnë se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelseat...

Sarri heq dorë nga Hysaj

para 6 muajve - Alsat-M

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër....

Isco gjithnjë e më larg Real Madridit, Juventus vëzhgon situatën

para 6 muajve - KosovaPress

Isco dhe Real Madridi janë në prag të ndarjes. Marrëdhënia mes yllit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari është shumë e tensionuar, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht 26-vjeçarin....

Plani i madh i Man Utd, synohet shkëmbimi Pogba – Douglas Costa

para 6 muajve - Lajmi.net

Manchester United ka ardhur me një plan të madh për merkaton e janarit. Ata po mendojnë që ta lirojnë yllin e skuadrës, Paul Pogba që të largohet drejt Juventus, por kanë një kusht për këtë. Ata do të...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea për Higuain

para 6 muajve - AlbPortali

Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga Juventus. Edhe Milan edhe Juventus kanë refuzuar ofertën e propozuar nga Chelsea për ta huazuar...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin

para 6 muajve - Zhurnal

Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin...

9 milionë euro në sezon, ish-presidenti i INTERIT në krah të Wanda Nara-s

para 6 muajve - Newsport

Massimo Moratti ka folur për çështjen e Mauro Icardit te Interi. Ish-presidenti i zikaltërve ka deklaruar se argjentinasi meriton një pagë më të madhe, duke mbështetur në këtë mënyrë kërkesën e agjentes...

Isco pranë largimit nga Reali, në lojë hyn Juventusi

para 6 muajve - Gazeta Observer

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari  thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht...

Barcelona po e kërkon me ngulm Willianin, shikoni ofertë marramendëse

para 6 muajve - Gazeta Observer

Barcelona po tregohet tepër agresive në këtë sesion të merkatos. Shtypi britanik zbulon se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelsea-it të cilin e kërkuan edhe në verë por në këtë...

Ramsey ka kryer vizitat mjekësore për Juven, ja detajet e kontratës

para 6 muajve - GazetaBlic

Aaron Ramsey do i japë fund në qershor karrierës si futbollist i Arsenal, për t’u larguar drejt Juventusit si lojtar i lirë. Për të kompletuar këtë kalim marrëveshja dhe detajet e kontratës do të kryhen...

Sulmuesi i Chelseas në Barcelonë?

para 6 muajve - PortaliOnline

Spanjolli pritet të largohet nga Chelsea Barcelona po e konsideron transferimin e Alvaro Moratas në formë të huazimit për pjesën e mbetur të stinorit, transmeton Gazeta Express. Sulmuesi pritet të largohet...

Zhvillime të papritura, Elseid Hysaj përfundon të gjiganti spanjoll

para 6 muajve - OraInfo

Lojtari i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj gjatë afatit të janarit pritet te ndërroj ekip. Hysaj pritet të largohet nga Napoli, pasi që më nuk është i preferuari i Carlo Ancelottit. Transferimi i tij...

Alvaro Morata në Barcelonë?

para 6 muajve - Gazeta Observer

Barcelona po konsideron një lëvizje të huazimit për Alvaro Morata, raporton e pëditshmja spanjolle Sport. Sulmuesi i Chelseat dëshiron të largohet nga Stamford Bridge këtë dimër, me agjentin e tij që ka...

Ramsey preferon kalimin në Anfield

para 6 muajve - Gazeta Observer

Nëse Aaron Ramsey vendos që t’i injorojë ofertat jashtë vendit, atëherë ai mund ta favorizojë mundësinë e kalimit te Liverpool, sipas BBC-së. Mesfushori i Arsenalit i cili po shkon drejt të bërit agjent...

Barcelona përsëri interesohet për Willian

para 6 muajve - KosovaPress

Barcelona vazhdon të jetë aktive në këtë afat kalimtar. Mediat angleze raportojnë se katalanasit kanë bërë ofertë për brazilianin Willian të Chelseat të cilin e kërkuan edhe në verë por në këtë rast me...

Chelsea dhe Atletico Madrid në garë për Hysaj

para 6 muajve - PortaliOnline

Elseid Hysaj pritet të largohet nga Napoli, pasi që më nuk është i preferuari i Carlo Ancelottit. Transferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe...

Higuain mbetet në Milan?

para 6 muajve - Gazeta Express

Refuzohet oferta e Chelseat për huazimin e futbollistit argjentinas Dukej punë e kryer, por gjithçka është kthyer mbrapshtë, shkruan Gazeta Express. Gonzalo Higuain ishte një hap larg transferimit në Chelsea,...

Moratti: Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje të pagës, klubi ka strategji për ta mbajtur atë

para 6 muajve - Arbresh

Ish-pronari dhe presidenti i Interit, Massimo Moratti thotë se Mauro Icardi ka të drejtë për t’i kërkuar klubit një rritje page. Agjentja dhe gruaja e Icardit, Wanda Nara thuhet se kërkon nëntë milion...

Hysaj te gjiganti spanjoll?

para 6 muajve - Gazeta Express

Elseid Hysaj pritet të largohet nga Napoli, pasi që më nuk është i preferuari i Carlo Ancelottit. Transferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe...

Alvaro Morata në Barcelonë?

para 6 muajve - Sovrani

Barcelona po konsideron një lëvizje të huazimit për Alvaro Morata, raporton e pëditshmja spanjolle Sport, përcjellë Sovrani.info. Sulmuesi i Chelseat dëshiron të largohet nga Stamford Bridge këtë dimër,...

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali

para 6 muajve - Shenja

Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re.“Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea

para 6 muajve - Ina

Mbrëmë është raportuar se Barcelona ka bërë një ofertë drejt Chelsea për shkëmbimin e brazilianëve, Malcom – Willian. Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar...

Ndryshon situata për Hysajn

para 6 muajve - Ina

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër....

Mourinho refuzon përsëri Benfican

para 6 muajve - Alsat-M

Jose Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. Special One është liruar përfundimisht nga kontrata me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e shkuar. Portugezi...

Çështja Icardi, Zhang e Marotta ”i hedhin ujë zjarrit”!

para 6 muajve - Klan Kosova

Riniovimi i kapitenit Mauro Icardi me klubin e Interit, ka bërë që të krijohen polemika të shumta derisa në mesin e tyre u shfaqën edhe presidenti Stiven Zhang dhe administratori i Deleguar i zikaltërëve,...

Juventus kontakton me Real Madrid, Isco është shënjestra

para 6 muajve - AlbPortali

Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ngecur tek Real Madrid, shkruan Di Marzio, transmeton lajmi.net. “Biankonerët” veçse kanë arritur një marrëveshje që ta transferojnë...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin

para 6 muajve - Telegrafi

Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin...

Sarri heq dorë nga Hysaj, synon një tjetër mbrojtës në Serinë A

para 6 muajve - Albeu

Emri i transferimit të Elseid Hysajt te Çelsi duket se do të marrë fund. Çmimi i lartë i vendosur nga Napoli, ka bërë që Sarri të shikojë për një mbrojtës të djathtë tjetër . Sipas asaj që raportojnë mediat...

Higuain mbetet në Milan?

para 6 muajve - Lexo

Refuzohet oferta e Chelseat për huazimin e futbollistit argjentinas Dukej punë e kryer, por gjithçka është kthyer mbrapshtë.Gonzalo Higuain ishte një hap larg transferimit në Chelsea, por gjërat kanë ndryshuar...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

para 6 muajve - Arbresh

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano...

Milan dhe Juventus i përgjigjen Chelseas për Higuainin

para 6 muajve - OraInfo

Chelsea është shumë i interesuar të nënshkruajë me sulmuesin e Milanit, Gonzalo Higuain dhe sipas Tuttosport, gjigandët e Premier Ligës kanë bërë ofertën e tyre të parë për të siguruar shërbimet e sulmuesit...

3 sulmuesit që Chelsea dëshiron t’i blejë në afatin kalimtar të janarit

para 6 muajve - GazetaBlic

Tekniku Maurizio Sarri është në sezonin e tij të parë me skuadrën e Chelsea dhe së fundmi ka firmosur me portierin Kepa Arrizabalaga. Nëse i gjithë sezoni i Sarrit ka qenë i mirë për të dhe klubin e Chelseas...

Barça propozon shkëmbimin Malcom – Willian

para 6 muajve - Infokusi

lli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin. Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta...

Juventus nuk heq dorë nga ylli Realit

para 6 muajve - InfoMagazin

Kriza mes të Isco dhe Real Madrid nuk ka përfunduar dhe Juventus kërkon të përfitojë nga kjo, shkruan Albeu.com. Bardhezinjtë ndjekin nga afër situatën e spanjollit te Los Blancos dhe janë të gatshëm të...

Presidenti i Interit, Zhang: Tifozët të mos shqetësohen, Icardi është kapiteni ynë

para 6 muajve - Zhurnal

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë rinovimi i Mauro Icardit pritet të vijë pasi ai është kapiteni i tyre dhe nuk kanë probleme mes vete. Ndalesa ndërmjet agjentëve të Icardit dhe Interit duket...

Pas Ramseyt, Juventusi e do edhe Iscon

para 6 muajve - Zhurnal

Mediumi i njohur Sky Sport Italia pretendon se Juventusi do të fokusohet në Iscon pas marrëveshjes me Aaron Ramsey, ndërsa kapiteni Sergio Ramos e pranon se mesfushori është në një situatë ‘të komplikuar’...

Befason Barcelona, interesohet për Moratan

para 6 muajve - Lajmi.net

Barcelona ka bërë një kthesë të befasishme në merkato. Ata tani po kërkojnë shërbimet e një sulmuesi. “Sport” shkruan se Barca po interesohet për sulmuesin e Chelsea, Alvaro Morata, transmeton lajmi.net....

BBC: Ramsey preferon kalimin tek rivali i hidhur i Arsenalit, shmang Juventusin?

para 6 muajve - Sovrani

Nëse Aaron Ramsey largon interesin nga jashtë dhe zgjedh të mbetet në futbollin anglez, atëherë BBC Sport pohon se Liverpooli do të jetë opsioni i tij i preferuar, transmeton Sovrani.info. Mesfushori i...

Juventus nuk heq dorë nga ylli Realit

para 6 muajve - Albeu

Kriza mes të Isco dhe Real Madrid nuk ka përfunduar dhe Juventus kërkon të përfitojë nga kjo, shkruan Albeu.com. Bardhezinjtë ndjekin nga afër situatën e spanjollit te Los Blancos dhe janë të gatshëm...

Mourinho i shkel syrin Interit dhe Realit

para 6 muajve - Java News

Jose Mourinho, që e udhëhoqi Interin drejt tripletës më 2010, ka deklaruar se rikthimi i tij në San Siro do të ishte një nder i madh për të. E njëjtë ndihet edhe sikur të kthehej te Real Madridi. Inter...

Ndryshon situata për Hysajn

para 6 muajve - Sot News

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër....

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin...

Willam-Malcolm, shkëmbimi më i mirë i mundshëm për Barcelonën

para 6 muajve - GazetaBlic

Ylli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin. Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta...

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali

para 6 muajve - Ekonomia Online

Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin...

Barcelona e befason Chelsean me ofertën e tyre, ja detajet…

para 6 muajve - Sovrani

Chelsea ka hedhur poshtë një ofertë nga Barcelona që do të sillte të holla dhe Malcom në këmbim të brazilianit Willian, raporton The Telegraph. Blues po kërkojnë të fitojnë një pozitë më të fortë në merkaton...

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali

para 6 muajve - Infokusi

Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea

para 6 muajve - Lajm

Mbrëmë është raportuar se Barcelona ka bërë një ofertë drejt Chelsea për shkëmbimin e brazilianëve, Malcom – Willian. Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar...

Presidenti i Interit, Zhang: Tifozët të mos shqetësohen, Icardi është kapiteni ynë

para 6 muajve - Lajm

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë rinovimi i Mauro Icardit pritet të vijë pasi ai është kapiteni i tyre dhe nuk kanë probleme mes vete. Ndalesa ndërmjet agjentëve të Icardit dhe Interit duket...

Presidenti i Interit, Zhang: Tifozët të mos shqetësohen, Icardi është kapiteni ynë

para 6 muajve - Telegrafi

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë rinovimi i Mauro Icardit pritet të vijë pasi ai është kapiteni i tyre dhe nuk kanë probleme mes vete. Ndalesa ndërmjet agjentëve të Icardit dhe Interit duket...

Pas Ramseyt, Juventusi e do edhe Iscon

para 6 muajve - Telegrafi

Mediumi i njohur Sky Sport Italia pretendon se Juventusi do të fokusohet në Iscon pas marrëveshjes me Aaron Ramsey, ndërsa kapiteni Sergio Ramos e pranon se mesfushori është në një situatë ‘të komplikuar’...

Higuain mbetet në Milan?

para 6 muajve - Gazeta Observer

Refuzohet oferta e Chelseat për huazimin e futbollistit argjentinas Dukej punë e kryer, por gjithçka është kthyer mbrapshtë. Gonzalo Higuain ishte një hap larg transferimit në Chelsea, por gjërat kanë...

Barcelona kërkon shkëmbimin Malcom – Willian

para 6 muajve - Java News

Ylli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin. Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea

para 6 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë është raportuar se Barcelona  ka bërë një ofertë drejt Chelsea për shkëmbimin e brazilianëve, Malcom – Willian. Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar...

Juve pas Iscos

para 6 muajve - Gazeta Express

Sky Sport Italia thotë se Juventusi tani do të fokusohet pas Iscos, pasi situata e tij në Real Madrid është e komplikuar. “Zonja e Vjetër” përveç Aaron Ramseyt po mendon që ta sjellë në Torino edhe mesfushorin...

Ideja e çmendur e Interit: Dybala në vend të Icardit

para 6 muajve - LajmiFundit

Mosrinovimi i Mauro Icardit po bëhet një makth i vërtetë për Interin. Për shumë arsye. Ndërkohë, për shkak se argjentinasi është kapiteni i ekipit dhe kjo nuk është një situatë e lehtë për ta menaxhuar,...

Presidenti i Interit ka një mesazh për Icardin

para 6 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë se fansat duhet të qëndrojnë të qetë sa i përket rinovimit të kontratës së Mauro Icardit. Presidenti i Inter, Steven Zhang, ka folur me gazetarët gjatë daljes...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin

para 6 muajve - Arbresh

Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin

para 6 muajve - Ekonomia Online

Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin e Willianit, ndërsa gjatë verës së fundit ata janë refuzuar tri herë...

Presidenti i Interit: Icardi është kapiteni ynë

para 6 muajve - Arbresh

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë rinovimi i Mauro Icardit pritet të vijë pasi ai është kapiteni i tyre dhe nuk kanë probleme mes vete. Ndalesa ndërmjet agjentëve të Icardit dhe Interit duket...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea

para 6 muajve - AlbPortali

Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar këtë ofertë të Barcelonës, transmeton lajmi.net. Në këtë ofertë të Barcelonës, përveç Malcom, ata kanë ofruar edhe...

Bomba e mbrëmjes: Juventus ia ‘rrëmben’ yllin e madh Real Madridit

para 6 muajve - OraInfo

Juventus nuk po i ndahet Real Madridit. Pasi kanë siguruar shërbimet e Aaron Ramsey nga Arsenali, Juventusi ka filluar kontaktet me menaxherin e Iscos. Drejtori i klubit Italian, Fabio Paratici, ka mbajtur...

Presidenti i Interit flet për Icardin dhe ka një premtim

para 6 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë se fansat duhet të qëndrojnë të qetë sa i përket rinovimit të kontratës së Mauro Icardit. Presidenti i Inter, Steven Zhang, ka folur me gazetarët gjatë daljes...

Emocionohen tifozët e Interit, Mourinho ëndërron rikthimin në Giuseppe Meazza

para 6 muajve - GazetaBlic

Padyshim se momentet më të mira ndonjëherë i kanë kaluar me të. Fjala është për tifozët e Interit, që po e ëndërrojnë rikthimin e mundshëm të Mourinhos, i cili ka pranuar faktin se do të dëshironte të...

Barça propozon shkëmbimin Malcom – Willian

para 6 muajve - Koha.net

Ylli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin. Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta...

Emery e respekton vendimin e Ramseyt

para 6 muajve - Gazeta Express

Unai Emery ka thënë se e respekton vendimin e Aaron Ramseyt për të ardhmen e tij, ku spekulimet thonë se uellsiani ka arritur marrëveshje me Juventusin. Kontrata e Ramseyt me Arsenalin përfundon në fund...

Mourinho: Do të ishte nder i madh të kthehesha tek Interi ose Reali

para 6 muajve - Koha.net

Jose Mourinho, që e udhëhoqi Interin drejt tripletës më 2010, ka deklaruar se rikthimi i tij në San Siro do të ishte një nder i madh për të. E njëjtë ndihet edhe sikur të kthehej te Real Madridi. Inter...

Barcelona kthehet përsëri nga Willian, kjo është oferta e re

para 6 muajve - Lajmi.net

Barcelona ka rishfaqur interesin për lojtarin brazilian të Chelsea, Willian. Pas disa ofertave të refuzuara nga Chelsea gjatë verës, katalanët janë kthyer përsëri me një tjetër ofertë. Pasi oferta e fundit...

Barcelona me super transferim nga Chelsea

para 6 muajve - OraInfo

Afati i janarit duket se do të jetë i nxehtë për disa ekipe. Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelseat. Skuadra katalonase është gati që ta ofrojë Malcomin për ta marrë Willianin....

Marotta: Tifozët duhet të jetë të qetë për Icardin

para 6 muajve - Telegrafi

Ditët e fundit ka pasur shumë zhvillime për të ardhmen e sulmuesi dhe kapitenit të Interit, Mauro Icardi. Gruaja e tij Wanda, ditë më parë kishte thënë që rinovimi mes lojtarit dhe klubit është larg, ndërsa...

Te Manchester United ka lumë “golash” në shtrat

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Me shkarkimin e Jose Mourinhos, është kthyer entuziazmi te Manchester United, që njeh vetëm fitore nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. “Djajtë e Kuq” janë shkarkuar emocionalisht çka është reflektuar...

Çështja Icardi, Zhang e Marotta “i hedhin ujë zjarrit”

para 6 muajve - SuperSport

Pas polemikave të shumta të krijuara rreth rinovimit të kapitenit Mauro Icardi me klubin e Interit, kanë qenë presidenti Stiven Zhang dhe Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta. Të dy...

Mourinho flirton me Interin, thotë se do të ishte i nderuar të kthehet atje

para 6 muajve - Lajmi.net

Që kur u shkarkua nga Manchester United, Jose Mourinho ende nuk ka gjetur skuadrën e re. Portguezi thuhet të ketë refuzuar ofertën e Benficas, duke mos pranuar që të kthehet në vendlindje. Së fundmi, ai...

Barcelona nuk dorëzohet, kërkon përsëri sulmuesin e Chelseat

para 6 muajve - Albeu

Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelseat, Willian Borges Da Silva. Skuadra katalonase është gati që ta ofrojë Malcomin për ta marrë Willianin . Malcom ka dështuar në sezonin...

Hysaj afër largimit nga Napoli, pas Chelseat interesohet edhe Atletico Madrid

para 6 muajve - Lajmi.net

Skuadra e Napolit dhe mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj janë afër të ndajnë rrugët. Mbrojtësi i djathtë nuk po gëzon minutat maksimale siç është mësuar vitet e fundit tek Napoli dhe kjo situatë sigurisht...

Arrihet marrëveshja, mesfushori i Barcelonës transferohet te Arsenali

para 6 muajve - Albeu

Arsenali është afër mbylljes së marrëveshje me Barcelonën për Denis Suarez . Suarez pritet të arrijë në “Emirates” në formë të huazimit , pasi Unai Emery ka thënë se klubi nuk mund të blejë lojtarë në...

Barcelona e ringjallë interesimin për Willianin

para 6 muajve - Gazeta Express

Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelseat.] Skuadra katalonase është gati që ta ofrojë Malcomin për ta marrë Willianin, transmeton Gazeta Express. Malcom ka dështuar në stinorin...

Barcelona me ofertë për Willianin, Malcom plus para për ta transferuar brazilianin

para 6 muajve - Telegrafi

Barcelona është duke tentuar ta përforcojë repartin ofensivë gjatë afatit kalimtar të janarit. Lideri aktual i La Ligas po synon transferimin e sulmuesit anësor të Chelseat, Willian. Barcelona kishte tentuar...

Milan nuk dëshiron të heq dorë nga Higuain

para 6 muajve - Standard

Higuain është kthyer në një trinom shqetësues pasi për të ardhmen e tij janë të interesuar Milan, Chelsea dhe Juventus. E fundit vjen nga vetë argjentinasi i cili sipas mediave italiane ka zhvilluar një...

Arsenal – Suarez, gjithçka afër zyrtarizimit

para 6 muajve - Lajmi.net

Arsenal është më afër se kurrë që ta transferojë yllin e Barcelonës. Denis Surez ka marrë dritën e gjelbër për largim edhe nga presidenti i skuadrës së Barcelonës. Arsenal janë skuadra që me ngulm po kërkojnë...

Bombë në Spanjë: Suarez transferohet në Arsenal

para 6 muajve - OraInfo

Deniz Suarez ëshë afër transferimint nga Barcelona në Arsenal. Suarez pritet të arrijë në “Emirates” në formë të huazimit, pasi Unai Emery ka thënë se klubi nuk mund të blejë lojtarë në këtë afat kalimtar....

Arsenali shumë afër mesfushorit të Barcelonës

para 6 muajve - Gazeta Express

Arsenali është afër mbylljes së marrëveshje me Barcelonën për Denis Suarez. Suarez pritet të arrijë në “Emirates” në formë të huazimit, pasi Unai Emery ka thënë se klubi nuk mund të blejë lojtarë në këtë...

Presidenti i Interit flet për Icardin dhe ka një premtim

para 6 muajve - Gazeta Observer

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë se fansat duhet të qëndrojnë të qetë sa i përket rinovimit të kontratës së Mauro Icardit. Presidenti i Inter, Steven Zhang, ka folur me gazetarët gjatë daljes...

Willian në Barcelonë? Tallen tifozët e Chelseas

para 6 muajve - Arbresh

Tifozët e Chelseas pretendojnë se transferimi i Willianit në Barcelonë do t’i ndihmonte atyre në ndeshjen kundër Levantes sonte (e enjte). Barcelona pësoi një humbje me rezultat 2 me 1 kundër Levantes...

Emery e respekton vendimin e Ramseyt

para 6 muajve - Gazeta Observer

Unai Emery ka thënë se e respekton vendimin e Aaron Ramseyt për të ardhmen e tij, ku spekulimet thonë se uellsiani ka arritur marrëveshje me Juventusin. Kontrata e Ramseyt me Arsenalin përfundon në fund...

Mourinho refuzon përsëri Benfican

para 6 muajve - RTV 21

Trajneri portugez është aktualisht i papunë Jose Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. Special One është liruar përfundimisht nga kontrata me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte...

Interi beson në rinovimin e kontratës me Mauro Icardin

para 6 muajve - Arbresh

Dyshja supreme e Interit, Steven Zhang dhe Beppe Marotta thonë se tifozët mund të “pushojnë të qetë” sepse Mauro Icardi do të nënshkruajë një kontratë të re. Gjërat mes gruas/agjentes së Icardit dhe Interit...

Mourinho: Kthimi në Inter ose Real Madrid do të ishte një nder i madh

para 6 muajve - Telegrafi

Jose Mourinho e kishte udhëhequr Interin drejt triumfit të trefishtë në vitin 2010, ku pastaj kaloi te Real Madridi, ndërsa ka thënë se do të ishte nder po ta drejtonte përsëri njërën nga këto dy ekipe....

Mourinho: Pse duhet ta kritikojë Man United?

para 6 muajve - Arbresh

Jose Mourinho ka refuzuar të komentojë problemet e tij te ish klubi – Manchester United. Mourinho u shkarkua muajin e kaluar nga United pas dy viteve e gjysmë në detyrë në Old Trafford dhe Ole Gunnar Solskjaeri...

Rikthimi në Inter, Mourinho me deklaratë bombastike

para 6 muajve - OraInfo

Koëhve të hundit po përflitet se mund të rikthehet në Inter. Jose Mourinho, i cili arriti ta fitoj tripletën me Interin në vitin 2010, ka thënë se kthimi në “San Siro” do të ishte një nder për të. Interi...

Ramsey qëndron vetëm një hap larg klubit torinez

para 6 muajve - Tetova Sot

Aaron Ramsey qëndron vetëm një hap larg klubit torinez të Juventusit. Shtypi anglez e jep të përshpejtuar tratativën e transferimit të  mesfushorit uellsian. Mbyllja e operacionit për kalimin e 28-vjeçarit...

Isco ndahet me Solarin, njëri prej tyre do të largohet

para 6 muajve - GazetaBlic

Isco-Real Madrid një krizë pa fund. Konfrimimi vjen edhe nga kapiteni i “Los Blancos”, Sergio Ramos që ka folur mbi situatën në shtëpinë e Real Madrid. Spanjolli ka konfirmuar një përçarje të vërtetë dhe...

Barcelona e ringjallë interesimin për Willianin

para 6 muajve - Gazeta Observer

Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelseat. Skuadra katalonase është gati që ta ofrojë Malcomin për ta marrë Willianin. Malcom ka dështuar në stinorin e parë në “Camp Nou” dhe...

Emery për Ramsey: “Unë e respektoj vendimin e tij”

para 6 muajve - GazetaBlic

Aaron Ramsey do të jetë lojtar i Juventusit që nga 1 korriku, këtë lajm e bëri të ditur Fabrizio Romano për ‘Calciomercato.com’ mbrëmë. Tekniku i Arsenalit, Unai Emery,ka treguar gjithçka rreth të ardhmes...

U shkarkua nga Manchester United, Mourinho thyen heshtjen dhe tregon të ardhmen

para 6 muajve - Newsport

U largua nga Manchester United pas rezultateve jo të mira dhe më në fund Jose Mourinho ka vendosur të thyej heshtjen duke folur për të ardhmen e tij. Benfika ka shprehur interesim për të marr drejtimin...

Hysaj afër largimit nga Napoli, pas Chelseat interesohet edhe Atletico Madrid

para 6 muajve - Epoka e Re

Skuadra e Napolit dhe mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj janë afër të ndajnë rrugët. Mbrojtësi i djathtë nuk po gëzon minutat maksimale, siç është mësuar vitet e fundit tek Napoli dhe kjo situatë sigurisht...

Mourinho flet për Inter, shikoni se çfarë thotë tekniku

para 6 muajve - GazetaBlic

Pas largimit nga United Mourinho ka mbetur pa skuadër edhe më tej. ‘Special One’ fitoj tripletën me Interin në vitin 2010, por tekniku ka thënë se kthimi në “San Siro” do të ishte një nder për të, shkruan...

Mourinho mori dëmshpërblim prej 16.5 milionë euro nga Unitedi

para 6 muajve - Portalb

Jose Mourinho, është i lirë dhe mund të marr drejtimin e ndonjë skuadre apo Kombëareje, pa pasur asnjë pengesë, transmeton KTV. “Daily Mail”, shkruan se Manchester Unitedi, i ka paguar portugezit 16.5...

Hysaj afër largimit nga Napoli, pas Chelseat interesohet edhe Atletico Madrid

para 6 muajve - AlbPortali

Mbrojtësi i djathtë nuk po gëzon minutat maksimale siç është mësuar vitet e fundit tek Napoli dhe kjo situatë sigurisht se nuk i pëlqen atij. Skuadra e parë që ka shfaqur interesim për mbrojtësin shqiptar...

Mourinho flet për kthimin e mundshëm në Inter

para 6 muajve - Gazeta Express

Jose Mourinho, i cili arriti ta fitoj tripletën me Interin në vitin 2010, ka thënë se kthimi në “San Siro” do të ishte një nder për të. Interi u bë dhe vazhdon të jetë klubi i vetëm italian që ka fituar...

Mourinho mori dëmshpërblim prej 16.5 milionë euro nga Unitedi

para 6 muajve - Koha.net

Jose Mourinho, është i lirë dhe mund të marr drejtimin e ndonjë skuadre apo Kombëareje, pa pasur asnjë pengesë, transmeton KTV. “Daily Mail”, shkruan se Manchester Unitedi, i ka paguar portugezit 16.5...

Icardi i del në krah gruas së tij, ofendon gazetarët

para 6 muajve - Periskopi

Mauro Icardi ka shpërthyer në kritika për raportet në Itali se ai mund të ndryshojë agjentin e tij, ndërsa përfaqësuesi i tij aktual është gruaja e tij, Wanda Nara. Raportet e kanë lidhur kapitenin e Interit...

Puna e parë e Jose Mourinhos që nga shkarkimi

para 6 muajve - Arbresh

Jose Mourinho ka siguruar detyrën e parë në futboll brenda më pak se një muaj që nga shkarkimi i tij si trajner i Manchester United. Bazuar në një raport nga ‘Mirror Football’ , ish trajneri i United,...

Morata kalon tek gjiganti i La Ligas

para 6 muajve - GazetaBlic

Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea gjatë këtij afati kalimtar të janarit, dhe klubi i tij i ardhshëm mund të jetë Atletico Madrid, rivali lokal i Real Madridit. Morata ishte pjesë e Real Madridit...

Morata te rivali i Real Madridit?

para 6 muajve - Gazeta Express

Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea gjatë këtij afati kalimtar të janarit, dhe klubi i tij i ardhshëm mund të jetë Atletico Madrid, rivali lokal i Real Madridit. Morata ishte pjesë e Real Madridit...

Mourinho flet për kthimin e mundshëm në Inter

para 6 muajve - Tetova Sot

Jose Mourinho, i cili arriti ta fitoj tripletën me Interin në vitin 2010, ka thënë se kthimi në “San Siro” do të ishte një nder për të. Interi u bë dhe vazhdon të jetë klubi i vetëm italian që ka fituar...

Willian në Barcelonë?

para 6 muajve - Arbresh

Barcelona ka shtruar një ofertë 50 milionëshe dhe ofron një lojtar për të siguruar shërbimet e yllit të Chelseas, Willian. Këto raporte befasuese vijnë nga ‘DailyMail’ mbrëmjen e sotme, përcjell portali...

Icradi do të rinovojë me Interin vetëm me një kusht

para 6 muajve - Tetova Sot

Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Ndërsa klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshortes-menaxhere të tij, Wanda Nara, që të limitojnë deklarata publike në lidhje me negociatat...

Kështu u përgjigj Mourinho kur u pyet për stolin e Real Madridit

para 6 muajve - Gazeta Express

Benfica nuk është klubi i vetëm që ka shfaqur interes për Jose Mourinhon. Gjatë një interviste ekskluzive për rekord / CMTV, trajneri nuk është shprehur i gatshëm për rikthimin në Portugali. Por përgjigja...

Mourinho mori dëmshpërblim prej 16.5 milionë euro nga Unitedi

para 6 muajve - Shenja

Jose Mourinho, është i lirë dhe mund të marr drejtimin e ndonjë skuadre apo Kombëareje, pa pasur asnjë pengesë. “Daily Mail”, shkruan se Manchester Unitedi, i ka paguar portugezit 16.5 milionë funte dëmshpërblim,...

Kështu u përgjigj Mourinho kur u pyet për stolin e Real Madridit

para 6 muajve - Tetova Sot

Benfica nuk është klubi i vetëm që ka shfaqur interes për Jose Mourinhon. Gjatë një interviste ekskluzive për rekord / CMTV, trajneri nuk është shprehur i gatshëm për rikthimin në Portugali. Por përgjigja...

Morata te rivali i Real Madridit?

para 6 muajve - Tetova Sot

Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea gjatë këtij afati kalimtar të janarit, dhe klubi i tij i ardhshëm mund të jetë Atletico Madrid, rivali lokal i Real Madridit. Morata ishte pjesë e Real Madridit...

Rikthimi i mundshëm te Reali, shikoni përgjigjen epike të Mourinhos

para 6 muajve - Albeu

Jose Mourinho është përsëri në një ndër trajner ët më të kërkuar pas shkarkimit të tij nga Manchester United. Për të u përfol për një interesim të madh nga ana e Benficas, që sipas mediave portugeze dhe...

E kërkon Milani, sulmuesi spanjoll drejt Madridit

para 6 muajve - Newsport

Atletiko Madrdit është futur seriozisht në garë për të transferuar sulmuesin e Çelsit, Alvaro Morata. Spanjolli nuk po kalon një moment të mirë në Agli dhe shpesherë është përfolur në media për një largim...

Larguan “tersin”, te Manchester United “gola” edhe në shtrat

para 6 muajve - SuperSport

Me shkarkimin e Jose Mourinhos, është kthyer entuziazmi te Manchester United, që njeh vetëm fitore nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. “Djajtë e Kuq” janë shkarkuar emocionalisht çka është reflektuar...

Icardi: Wanda Nara do të jetë agjentja ime deri në fund të karrierës

para 6 muajve - Koha Jone

Mauro Icardi ka komentuar thashethemet e fundit në merkato, ndërkohë që ka konfirmuar se do të ketë të njëjtën qëndrim si bashkëshortja dhe agjentja, Wanda Nara. “Rinovimi i kontratës sime do të ndodhë...

Icardi: Rinovimi i kontratës do të ndodhë nëse klubi do të propozojë një ofertë korrekte

para 6 muajve - Albeu

Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Pasi klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshortes-menaxhere të tij, Wanda Nara, që të limitojnë deklarata publike në lidhje me negociatat...

Barcelona ofron 55 milionë euro plus lojtar për yllin e Chelseas

para 6 muajve - Gazeta Observer

Barcelona ka lansuar një ofertë të re lojtar-plus para në vlerë 55 milion euro për mesfushorin e Chelseas, Willian. Gjigandët spanjoll janë të gatshëm t’i ofrojnë brazilianin Malcom plus para për Willian...

Inter të gatshëm të sjellin në skuadër një sulmuesi cilësor argjentinas

para 6 muajve - GazetaBlic

Interi po mundohet që në afatin kalimtar të janarit të transferojë Rodrigo de Paul të skuadrës së Udineses. ‘Zikaltërit’ kërkojnë që me çdo kusht të e sjellin sulmuesin në skuadër që ti bashkohet dyshes...

Ylli i Realit kërcënon Perezin: Ose unë, ose Mourinho!

para 6 muajve - Alsat-M

Mediet një Spanjë ditët e fundit kanë raportuar se Jose Mourinho është favoriti numër një për të marrë drejtimin e Real Madridit. ‘Los Blancos’, po kalojnë një periudhë të vështirë në La Liga edhe pas...

Emery: Nuk do të blejmë asnjë lojtar tjetër

para 6 muajve - Albeu

Trajneri i Unai Emery tha se Arsenali nuk do të bëjë transferime gjatë afatit kalimtar të janarit. Lucas Torreira, Bernd Leno, Sokratis Papastathopoulos dhe Matteo Guendouzi erdhën gjatë afatit kalimtar...

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali

para 6 muajve - SuperSport

Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin...

Icradi do të rinovojë me Interin vetëm me një kusht

para 6 muajve - Gazeta Express

Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Ndërsa klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshortes-menaxhere të tij, Wanda Nara, që të limitojnë deklarata publike në lidhje me negociatat...

Dështon transferimi i Moratas në Spanjë

para 6 muajve - OraInfo

Alvaro Morata dukej i gatshëm të largohej nga Chelsea këtë muaj, me Milanin dhe Sevillan, klube këto qaë shprehen interesimin për shërbimet e spanjollit. Sulmuesi thuhet se ka qenë i afërt me një lëvizje...

Ylli i Realit kërcënon Perezin: Ose unë, ose Mourinho!

para 6 muajve - Antpress

10 Janar 2019 / 17:58 Mediet një Spanjë ditët e fundit kanë raportuar se Jose Mourinho është favoriti numër një për të marrë drejtimin e Real Madridit. ‘Los Blancos’, po kalojnë një periudhë të vështirë...

Mirupafshim Milan, menaxheri i Higuain shkon në Londër

para 6 muajve - Albeu

Agjenti i Gonzalo Higuain ka udhëtuar në Londër teksa Chelsea kërkon të finalizojë marrëveshjen për sulmuesin e AC Milan . 31-vjeçari, i cili aktualisht është huazuar nga Juventus te Milan deri në fund...

Qetësohet furtuna mes Elseid Hysajt dhe Napolit

para 6 muajve - Klan Kosova

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj, dukej se do i jepte fund raporteve me Napolin. Por situata është qetësuar pasi përfaqësuesi i lojtarit shqiptar, Mario Giufreddi ka zhvilluar një takim “kokë...

Mourinho thyen heshtjen, flet për transferimin e mundshëm te Real Madrid

para 6 muajve - Koha Jone

Jose Mourinho në ditët e fundit është përfolur për të marrë drejtimin e Real Madrid, edhe pse Benfica e kërkon me ngulm. “Special One” ka komentuar interesin e Los Blancos: “Këto janë thashetheme dhe unë...

Përgjigjia e Mourinhos kur pyetet për stolin e Real Madrid

para 6 muajve - GazetaBlic

Benfica nuk është klubi i vetëm që ka shfaqur interes për Jose Mourinho-n. Gjatë një interviste ekskluzive për rekord / CMTV trajneri nuk është shprehur i gatshëm për rikthimin në Portugali. Por përgjigja...

Lojtari i njohur të dielën kryen testet mjekësore te Juventus

para 6 muajve - Ina

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, raportohet se të mërkurën do t’u nënshtrohet testeve mjekësore te Juventus. Sky Sports në Britani, konfirmon lajmet e Sky Sport në Itali, duke raportuar se Ramsey...

Emery: Nuk mund të bëjmë transfere në janar, vetëm huazime

para 6 muajve - Gazeta Express

Arsenali nuk do të bëjë transferime gjatë afatit kalimtar të janarit, këtë e ka konfirmuar Unai Emery. Lucas Torreira, Bernd Leno, Sokratis Papastathopoulos dhe Matteo Guendouzi erdhën gjatë afatit kalimtar...

Jose Mourinho flet për ofertën e Beficas: Nuk mendoj të punoj në Portugali

para 6 muajve - Telegrafi

Është folur para disa ditësh për një mundësi që Jose Mourinho ta marr drejtimin e Benficas, por që trajneri menjëherë e ka refuzuar këtë mundësi. Ai është aktualisht i pa punë pasi është shkarkuar si menaxher...

Icardi, mesazh Interit: Me Wandan deri në fund të karrierës!

para 6 muajve - SuperSport

“Rinovimi i kontratës sime do të ndodhë atëherë kur Interi të më bëjë një ofertë korrekte dhe konkrete”. Ky është mesazhi i qartë i Mauro Icardit në rrjetet sociale. Pasi sulmoi një pjesë me medieve italiane,...

Ramos për situatën Isco-Solari: Është e komplikuar!

para 6 muajve - Ina

Sergio Ramos e ka pranuar se situata mes Iscos dhe trajnerit Santiago Solari nuk është e mirë. Mesfushori spanjoll është lënë rezervë në fitoren 3:0 të Real Madrid ndaj Leganes në Kupën e Mbretit. Kjo...

Mourinho i thotë ‘JO’ skuadrës së njohur evropiane

para 6 muajve - Ina

Jose Mourinho ka përjashtuar mundësinë e rikthimit në Portugali, për të marrë drejtimin e Benficas. Trajneri portugez ka dy javë që është shkarkuar nga Manchester United, dhe kjo ka bërë që në mediet sportive...

Arsenali në janar s’do të blejë lojtarë

para 6 muajve - Koha.net

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, ka thënë se klubi i tij nuk mund të blejë lojtarë në afatin kalimtar të janarit dhe do të ketë prurje vetëm përmes huazimeve. “Topçinjtë” raportohet se po kërkojnë një...

Emery: “Arsenali nuk mund të bëjë marrëveshje në janar”

para 6 muajve - GazetaBlic

Tekniku i Arsenalit thotë se nuk po mendon që të transferojë ndonjë lojtarë në afatin kalimtar të janarit. Aktualisht Arsenali, zë venin e pestë në Premierligë me 41 pikë të grumbulluara në 21 ndeshje...

Mourinho dëshiron vetëm Realin, refuzon ofertën e Benfikës

para 6 muajve - Gazeta Tema

Josè Mourinho është gati të fillojë një aventurë të re . Trajneri portugez ka zgjidhur përfundimisht kontratën me Manchester United, duke marrë një shumë prej 15 milionë sterlinash. Një hap i rëndësishëm...

Ramos për situatën Isco-Solari: Është e komplikuar!

para 6 muajve - Lajmi.net

Sergio Ramos e ka pranuar se situata mes Iscos dhe trajnerit Santiago Solari nuk është  e mirë. Mesfushori spanjoll është lënë rezervë në fitoren 3:0 të Real Madrid ndaj Leganes në Kupën e Mbretit. Kjo...

Mourinho flet për kthimin e mundshëm në Inter

para 6 muajve - Gazeta Observer

Jose Mourinho, i cili arriti ta fitoj tripletën me Interin në vitin 2010, ka thënë se kthimi në “San Siro” do të ishte një nder për të. Interi u bë dhe vazhdon të jetë klubi i vetëm italian që ka fituar...

Askush si Juventusi, nga Pogba te Ramsey lojtarët që janë transferuar falas

para 6 muajve - Albeu

Juventusi është një skuadër që përvec dominimit në Itali mund të qihet dhe mbreti transferimive me lojtarë të cilë i ka transferuar falas . Një nga sekretet e suksesit klubit torinez është transferimi...

Si do të dukej Chelsea i Maurizio Sarrit nëse blihet të gjithë lojtarët që italiani i kërkon

para 6 muajve - Telegrafi

Chelsea beson që mund të rivalizojë për titull pasi është 10 pikë pas lider të Ligës Premier, Liverpoolit. Tashmë ata kanë qenë mjaft aktive në afatin kalimtar të transferimeve të janarit. Klubi e ka përfunduar...

Mësohet e ardhmja e Elseid Hysaj

para 6 muajve - GazetaBlic

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolur. Fjala është për mbrojtësin e djathtë të kombëtares shqiptare dhe të Napolit në Itali, Elseid Hysaj, shkruan GazetaBlic . Ky i fundit gjatë...

Merr fund telenovela: Merret vendimi për Higuain

para 6 muajve - OraInfo

Ka pasur shumë zëra rreth Gonzalo Higuain dhe largimin e tij të mundshëm nga Milan në Chelsea, megjithatë, siç raportohet nga gazetari i Sky Sport Gianluca Di Marzio, kjo nuk duket të jetë një skenar i...

​Juventusi, mbreti i transferimeve: Pogba, Pirlo, Alves e tani Ramsey… pa shpenzuar asnjë cent!

para 6 muajve - Gazeta Express

Juventusi e ka shijuar dominimin e futbollit në Itali gjatë shtatë vjetëve të fundit, gjë që ka ndodhur shumë rrallë në historinë e pasur të futbollit në këtë shtet. Me transferimin e Cristiano Ronaldos...

Juventusi, mbreti i transferimeve: Pogba, Pirlo, Alves e tani Ramsey… pa shpenzuar asnjë cent!

para 6 muajve - Tetova Sot

Juventusi e ka shijuar dominimin e futbollit në Itali gjatë shtatë vjetëve të fundit, gjë që ka ndodhur shumë rrallë në historinë e pasur të futbollit në këtë shtet. Me transferimin e Cristiano Ronaldos...

Emery: Nuk mund të blejmë lojtarë në janar, vetëm të huazojmë

para 6 muajve - Tetova Sot

Arsenali nuk do të bëjë transferime gjatë afatit kalimtar të janarit, këtë e ka konfirmuar Unai Emery. Lucas Torreira, Bernd Leno, Sokratis Papastathopoulos dhe Matteo Guendouzi erdhën gjatë afatit kalimtar...

Morata shumë pranë rikthimit tek Real Madridi

para 6 muajve - Klan Kosova

Alvaro Morata po pret ta mbyll me Chelsea këtë edicion. Zërat janë shtuar kohëve të fundit për një kalim të mundshëm të spanjollit tek Milano, por duket se ky i fundit do të ndërroi destinacion. Parashikimet...

Ikën nga Interi? Icardi reagon ndaj lajmit të gazetës italiane (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Mauro Icardi ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes pas zërave që e lidhin atë me një largim të mundshëm nga Interi. Një ditë më parë klubi zikaltër e kishte gjobitur për shkak të kthimit me vonesë...

​Mourinho refuzon përsëri Benfican

para 6 muajve - KosovaPress

Jose Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. Special One është liruar përfundimisht nga kontrata me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e shkuar. Portugezi...

Ylli i Realit kërcënon Perezin: Ose unë, ose Mourinho!

para 6 muajve - Lajmi.net

Mediet një Spanjë ditët e fundit kanë raportuar se Jose Mourinho është favoriti numër një për të marrë drejtimin e Real Madridit. ‘Los Blancos’, po kalojnë një periudhë të vështirë në La Liga edhe pas...

‘Special One’ zbulon të ardhmen e tij

para 6 muajve - GazetaBlic

Ish-tekniku i United Jose Mourinho i ka hedhur poshtë spekulimet se ai në një të ardhme të afërt të bëhet trajner i skuadrës së Benficas. ‘Special One’ tregon se nuk ka në planë që të kthehet në Portugali...

Skuadra e njohur evropiane me ofertë të parefuzueshme për Mourinhon

para 6 muajve - AlbPortali

Benfica nuk po heq dorë nga Jose Mourinho. Benfica u refuzua nga Jose Mourinho në ofertën e parë, ndërsa tani është gati edhe oferta e dytë. Skuadra portugeze është e gatshme që të bëjë çdo gjë për ta...

Kështu u përgjigj Mourinho kur u pyet për stolin e Real Madridit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Benfica nuk është klubi i vetëm që ka shfaqur interes për Jose Mourinhon. Gjatë një interviste ekskluzive për rekord / CMTV, trajneri nuk është shprehur i gatshëm për rikthimin në Portugali. Por përgjigja...

Jose Mourinho zbulon të ardhmen e tij

para 6 muajve - Albeu

Ish-trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho , e ka hedhur poshtë mundësinë që ai të kthehet si trajner i klubit portugez, Benfica, duke thënë se po e zbulon se nuk ka ofertë nga ta për ta respektuar...

Hysaj bën “paqe” me Ancelottin, strategu italian i jep fjalën për aktivizimin

para 6 muajve - Koha.net

Elseid Hysaj do të vijojë që të mbetet te Napoli, të paktën deri në muajin qershor. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit”, por me sa raportojnë mediat italiane situata...

Skuadra e njohur evropiane me ofertë të parefuzueshme për Mourinhon

para 6 muajve - Aktuale

Benfica nuk po heq dorë nga Jose Mourinho. Benfica u refuzua nga Jose Mourinho në ofertën e parë, ndërsa tani është gati edhe oferta e dytë. Skuadra portugeze është e gatshme që të bëjë çdo gjë për ta...

Mourinho i thotë ‘JO’ skuadrës së njohur evropiane

para 6 muajve - Lajmi.net

Jose Mourinho ka përjashtuar mundësinë e rikthimit në Portugali, për të marrë drejtimin e Benficas. Trajneri portugez ka dy javë që është shkarkuar nga Manchester United, dhe kjo ka bërë që në mediet sportive...

Ramsey largohet për në Itali, Arsenali gjen zëvendësuesin ideal

para 6 muajve - Newsport

Duket se transferimi i Aaron Ramsey, tek Juvemtusi është mëse i sigurt, pasi akordi është gjetur dhe uellsiani do të jetë pjesë e italianëve në këtë korrik. Por, Arsenali nuk ka “veshur të zezat” dhe që...

Juventus të dielë e prezanton super lojtarin

para 6 muajve - OraInfo

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, thuhet se do t’i nënshtrohet testeve mjekësore të dielën në Juventus. Sky Sports në Britani raporton se Ramsey do të përfundojë transferimin e tij në Juventus pas...

Juventusi, mbreti i transferimeve: Pogba, Pirlo, Alves e tani Ramsey… pa shpenzuar asnjë cent!

para 6 muajve - Lajm

Juventusi e ka shijuar dominimin e futbollit në Itali gjatë shtatë vjetëve të fundit, gjë që ka ndodhur shumë rrallë në historinë e pasur të futbollit në këtë shtet. Me transferimin e Cristiano Ronaldos...

Juventusi nuk pret deri në fund të sezonit, e do Ramsey-n që në janar

para 6 muajve - Albeu

Aaron Ramsey është një hap larg transfermit te Juventusi . Shtypi anglez e jep të përshpejtuar tratativën e transferimit të mesfushorit uellsian. Mësohet gjtihashtu se Ramsey do të traferohet te Juventusi...

​Mourinho zbulon të ardhmen e tij

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish-trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, e ka hedhur poshtë mundësinë që ai të kthehet si trajner i klubit portugez, Benfica, duke thënë se po e zbulon se nuk ka ofertë nga ta për ta respektuar...

Icradi do të rinovojë me Interin vetëm me një kusht

para 6 muajve - Gazeta Observer

Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Ndërsa klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshortes-menaxhere të tij, Wanda Nara, që të limitojnë deklarata publike në lidhje me negociatat...

Jose Mourinho flet për transferimin e mundshëm te Real Madrid

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Jose Mourinho në ditët e fundit është përfolur për të marrë drejtimin e Real Madrid, edhe pse Benfica e kërkon me ngulm. “Special One” ka komentuar interesin e Los Blancos: “Këto janë thashetheme dhe unë...

Ramos për situatën Isco-Solari: Është e komplikuar!

para 6 muajve - AlbPortali

Mesfushori spanjoll është lënë rezervë në fitoren 3:0 të Real Madrid ndaj Leganes në Kupën e Mbretit. Kjo ishte vetëm ndeshja e radhës, që Isco detyrohet që qëndrojë në bankë, që me trajnerin Santiago...

Ramos për situatën Isco-Solari: Është e komplikuar!

para 6 muajve - Gazeta Observer

Sergio Ramos e ka pranuar se situata mes Iscos dhe trajnerit Santiago Solari nuk është e mirë. Mesfushori spanjoll është lënë rezervë në fitoren 3:0 të Real Madrid ndaj Leganes në Kupën e Mbretit. Kjo...

Mourinho tregon nëse do të bëhet trajner i klubit portugez

para 6 muajve - Epoka e Re

Ish-trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, e ka hedhur poshtë mundësinë që ai të kthehet si trajner i klubit portugez, Benfica, duke thënë se nuk ka ofertë nga ta për ta respektuar këtë klub. E...

Skuadra e njohur evropiane me ofertë të parefuzueshme për Mourinhon

para 6 muajve - Fakti Ditor

Benfica nuk po heq dorë nga Jose Mourinho. Benfica u refuzua nga Jose Mourinho në ofertën e parë, ndërsa tani është gati edhe oferta e dytë. Skuadra portugeze është e gatshme që të bëjë çdo gjë për ta...

Ylli i Realit kërcënon Perezin: Ose unë, ose Mourinho!

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mediet një Spanjë ditët e fundit kanë raportuar se Jose Mourinho është favoriti numër një për të marrë drejtimin e Real Madridit. ‘Los Blancos’, po kalojnë një periudhë të vështirë në La Liga edhe pas...

Mourinho i thotë ‘JO’ skuadrës së njohur evropiane

para 6 muajve - AlbPortali

Trajneri portugez ka dy javë që është shkarkuar nga Manchester United, dhe kjo ka bërë që në mediet sportive të rritet spekulimet për dy herë fituesin e Ligës së Kampionëve. Një rikthim i 55 vjeçarit në...

Emery: Nuk ka përforcime në janar

para 6 muajve - Arbresh

Unai Emery thotë se Arsenali “nuk mund” të nënshkruajë me lojtarë në merkaton e muajit janar të transferimeve. Arsenali është përfolur për transferimin e mesfushorit të Sevillas, Ever Banega, gjatë merkatos...

Morata shumë pranë rikthimit tek Real Madridi

para 6 muajve - Gazeta Observer

Alvaro Morata po pret ta mbyll me Chelsea-n këtë edicion. Zërat janë shtuar kohëve të fundit për një kalim të mundshëm të spanjollit tek Milano, por duket se ky i fundit do të ndërrojë destinacion. Parashikimet...

Icardi mesazh tifozëve: Ja ku ua them të vërtetën e rinovimit tim me Interin

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mauro Icardi ka insistuar që rinovimi do të ndodhë vetëm kur Interi të bëjë një ofertë korrekte dhe konkrete. Icardi kishte goditur tashmë mediumin Gazzetta dello Sport ‘për të hedhur mbeturina’ në lidhje...

Emery konfirmon gjithçka: Ja çfarë do bëjmë në këtë merkato

para 6 muajve - Gazeta Observer

Arsenali nuk do të bëjë asnjë blerje të përhershme gjatë merkatos së janarit, konfirmoi trajneri Unai Emery. Gunners u forcua në mënyrë të konsiderueshme në periudhën e mëparshme të dimrit, me Pierre-Emerick...

Jose Mourinho zbulon të ardhmen e tij

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ish-trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, e ka hedhur poshtë mundësinë që ai të kthehet si trajner i klubit portugez, Benfica, duke thënë se po e zbulon se nuk ka ofertë nga ta për ta respektuar...

Icardi mesazh tifozëve: Ja ku ua them të vërtetën e rinovimit tim me Interin

para 6 muajve - Sovrani

Mauro Icardi ka insistuar që rinovimi im do të ndodhë vetëm kur Interi të bëjë një ofertë korrekte dhe konkrete, transmeton Sovrani.info. Icardi kishte goditur tashmë mediumin Gazzetta dello Sport për...

Mourinho: Nuk kam ndërmend të punojë në Portugali

para 6 muajve - Arbresh

Jose Mourinho aktualisht është pa punë si pasojë e shkarkimit nga Manchester United muajin e kaluar. Këtë javë, trajneri portugez është përfolur shumë se ka pranuar një ofertë nga Benfica, por ai ka deklaruar...

MOURINHO një hap larg drejtimit të skuadrës së njohur, portugezi do të thotë fjalën e fundit

para 6 muajve - Newsport

Jose Mourinho do të vendosë nëse do të drejtojë klubin e njohur portugez  Benficën. “The Special One” do të takohet me presidentin e “Shqiponjave” për të vendosur një herë e mirë fatin e tij. Luis Felipe...

Emery konfirmon gjithçka: Ja çfarë do bëjmë në këtë merkato

para 6 muajve - Sovrani

Arsenali nuk do të bëjë asnjë blerje të përhershme gjatë merkatosë janarit, konfirmoi trajneri Unai Emery, transmeton Sovrani.info. Gunners u forcua në mënyrë të konsiderueshme në periudhën e mëparshme...

Garës për Moratan i bashkohet edhe Atletico

para 6 muajve - Koha.net

Alvaro Morata duket se do të largohet nga Chelsea në këtë afat kalimtar në formë huazimi. E në garë për të ka hyrë edhe gjiganti spanjoll Atletico Madridi, transmeton Koha.net. Goal raporton se Sevilla...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK