http://kariera.mk

Arsenali nuk ia del ndaj West Hamit, pëson në derbin e Londrës

para 6 muajve - Telegrafi

West Ham United ka triumfuar në derbin e Londrës, pasi ka mposhtur Arsenalin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja nisi me ritëm të lartë nga të dyja skuadrat që sulmonin vazhdimisht njëra tjetrën. Mark Noble...

Zhgënjen Arsenali, e pëson nga West Ham

para 6 muajve - Albeu

Arsenali ka zhgënjyer sot në transfertë teksa është mposhtur 1-0 në transfertë nga West Hami. Topcinjtë zhvilluan një ndeshje të dobët duke mos bindur as me lojë. Në këtë takim trajneri Unay Emery nuk...

Arsenali i jep rast Unitedit me humbjen nga West Hami

para 6 muajve - Koha.net

Arsenali është mposhtur nga West Ham Unitedi me rezultat 1 me 0 për t’i dhënë rast Manchester Unitedit që ta zë me pikë, nëse të dielën mposht Tottenhamin në Londër. Golin e vetëm për West Hamin e realizoi...

West Ham befason Arsenalin, i shkakton një humbje të hidhur

para 6 muajve - Koha Jone

West Ham i shkakton humbjen e parë Arsenalit në vitin 2019 në derbi. Skuadra e Unay Emery është mundur 1-0, duke pësuar disfatën e pestë në këtë sezon. Pjesa e parë pavarësisht shanseve në të dyja porta,...

West Ham ia ndal hovin Arsenalit

para 6 muajve - GazetaBlic

Ka përfunduar takimi ndërmjet West Ham-Arsenal, ndeshje kjo e rëndësishme për xhiron e 22 në Premierligë. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Rice në minutë e 48′ të takimit me një goditje fantastike...

West Ham befason Arsenalin, shënon fitore para tifozëve të vet

para 6 muajve - Lajmi.net

Arsenal ka pësuar një humbje të befasishme ndaj West Ham United. West Ham shënoi fitore të madhe para tifozëve të vet, duke arritur që të triumfojë ndaj Arsenal me rezultatin minimal 1:0. Ishte Felipe...

Arsenali mposhtet nga West Hami

para 6 muajve - Gazeta Express

Arsenali ka pësuar humbje si mysafir nga West Ham në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë të shtunën në “London Stadium”. West Hami e mposhti skuadrën e Unai Emery me rezultati minimal 1-0, me golin...

West Ham befason Arsenalin

para 6 muajve - Albeu

Arsenali është befasuar në trasnfertë teksa West Ham ka kalaur në epërsi me anë te Declan Rice në fillim e pjesës së dytë duke mpshtur Lenon. Arsenali kërkon fitoren teksa është në garë me Chelsean për...

Shënohet goli i parë në ndeshjen West Ham - Arsenal

para 6 muajve - Gazeta Express

Është shënuar goli i parë në ndeshjen mes West Hamit dhe Arsenalit në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë. Declan Rice shënoi për West Hamin, dhe i dha epërsinë skuadrës së tij për 1-0 në minutën...

Arsenali pëson në derbin e Londrës (Foto/Video)

para 6 muajve - Shenja

West Ham United ka triumfuar në derbin e Londrës, pasi ka mposhtur Arsenalin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja nisi me ritëm të lartë nga të dyja skuadrat që sulmonin vazhdimisht njëra tjetrën. Mark Noble...

Befasohet Arsenal, West Ham kalon në epërsi

para 6 muajve - GazetaBlic

Vjen goli i parë në takimin e rëndësishëm të Prmierligës në mes West Ham-Arsenal, takim ky i vlefshëm për xhiron e 22 në ligën angleze. Golin e parë në këtë takim e ka shënuar Rice me një goditje të fuqishme...

Mbyllet ndeshja në Londër

para 6 muajve - Infokusi

West Hami e ka mposhtur  Arsenalin, në ndeshjen e luajtur në kuadër të xhiros së 22-të në Premier League, shkruan Gazeta inFokus. Rice në minutën e 48’ e realizoi golin e vetëm në këtë takim. Pas kësaj...

Pushim i qetë për skuadrat West Ham-Arsenal

para 6 muajve - GazetaBlic

Ka përfunduar pjesa e parë në takimin e rëndësishëm për xhiron e 22 në Premierligë në mes West Ham dhe Arsenal. Gola në këtë pjesë të parë nuk kishte edhe përse me mjaft raste për shënim nga të dyja skuadrat,...

Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

para 6 muajve - Ina

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen West Ham – Arsenal. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net. Skuadra e Arsenal futet në këtë takim për të...

Zhbllokohet rezultati në Londër

para 6 muajve - Infokusi

West Hami ka kaluar në avantazh përballë Arsenalit, në ndeshjen që po luhet në stadiumin “Olympic” të Londrës, shkruan Gazeta inFokus. Rice në minutën e 48’ e kaloj West Hamin në epërsi./Gazeta inFokus/ Goli i Rices:

Arsenal me këtë formacion synon ta mposht West Hamin

para 6 muajve - OraInfo

Arsenal do të zhvillojë ndeshjen nw udhëtim kundër West Hamit, ku synon që të nxjerr rezultat pozitiv. Para pak çatesh janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen West Ham – Arsenal. Kjo ndeshje do...

West Ham befason Arsenalin, shënon fitore para tifozëve të vet

para 6 muajve - AlbPortali

West Ham shënoi fitore të madhe para tifozëve të vet, duke arritur që të triumfojë ndaj Arsenal me rezultatin minimal 1:0. Ishte Felipe Anderson nga më të dalluarit tek vendasit, i cili shkaktoi telashe...

Pornostarja myslimane e shan rëndë lojtarin e Arsenalit pasi ekipi i saj e mundi 1 me 0

para 6 muajve - Periskopi

Ish pornostarja Mia Khalifa është e njohur si tifoze e madhe e ekipit të West Ham. Në një intervistë të dhënë, ajo ka treguar pse ka zgjedhur West Hamin si ekip të preferuar, pasi është në prag të përfundimit...

Arsenali mposhtet nga West Ham

para 6 muajve - KosovaPress

Ekipi i Unay Emery është befasuar në trasnfertë teksa West Ham ka kalaur në epërsi me anë te Declan Rice në fillim e pjesës së dytë duke mpshtur Lenon. Arsenali kërkonte fitoren teksa është në garë me...

19-vjeçari i siguron fitoren West Hamit kundër Arsenalit

para 6 muajve - Arbresh

Arsenali ka pësuar pasditen e sotme (e shtunë) disfatën e pestë sezonale. “Topçinjtë” janë mposhtur me rezultat minimal 1 me 0 në derbin londinez të zhvilluar si mysafirë kundër West Ham United, shkruan...

West Ham United mposhtë Arsenalin

para 6 muajve - Sovrani

Arsenali ka pësuar humbje si mysafir nga West Ham në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë të shtunën në “London Stadium”. West Hami e mposhti skuadrën e Unai Emery me rezultati minimal 1-0, me golin...

Arsenali mposhtet nga West Hami

para 6 muajve - Gazeta Observer

Arsenali ka pësuar humbje si mysafir nga West Ham në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë të shtunën në “London Stadium”. West Hami e mposhti skuadrën e Unai Emery me rezultati minimal 1-0, me golin...

Arsenali i kthehet ditëve të vjetra, mposhtet nga West Ham

para 6 muajve - Periskopi

Arsenal ka pësuar humbje si mysafir i West Ham me rezultat minimal, në kuadër të xhiros së 22-të në Premier Ligë. Ekipi i Emery vazhdon të vuajë, si në epokën e Wenger, gjatë sezonit dimëror – derisa tani...

West Ham – Arsenal, formacionet zyrtare

para 6 muajve - Telegrafi

West Hami e pret Arsenalin në derbin londinez që zhvillohet në Stadiumin Olimpik të Londrës. West Hami në këtë takim nuk duhet të llogarit shtatë lojtarë. Ndërkaq, Arsenali nuk ka shërbimet e Mkhitaryan...

Formacionet zyrtare: West Ham-Arsenal

para 6 muajve - GazetaBlic

Sot me fillim nga ora 13:30 do të zhvillohet ndeshja e rëndësishme për xhiron e 22 në Prmierligë në mes skuadrës së West Ham dhe Arsenal. Djelmoshat e Emery do të zbresin në fushë për t’i paketuar kështu...

West Ham e pret në shtëpi Arsenalin, formacionet zyrtare

para 6 muajve - Gazeta Express

Arsenali do të luajë si mysafir ndaj skuadrës tjetër londineze, West Ham, në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë duke filluar prej orës 13:30. Skuadra e Unai Emery aktualisht është në pozitën e pestë...

Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

para 6 muajve - Lajmi.net

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen West Ham – Arsenal. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net. Skuadra e Arsenal futet në këtë takim për të...

Ka gol në sfidën West Ham – Arsenal

para 6 muajve - Sovrani

Vetëm tre minuta pasi ka filluar pjesa e dytë, West Ham United ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit me golin e realizuar nga Declan Rice, transmeton Sovrani.info. Facebook Twitter Google Plus

Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

para 6 muajve - Infokusi

Arsenali është mysafir i West Hamit, në kuadër të xhiros së 22-të në Premier League, shkruan Gazeta inFokus. Xhaka dhe Mustafi janë në formacionin startus. Ndeshja fillon nga ora 13:30, dhe tanimë janë...

Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

para 6 muajve - AlbPortali

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net. Skuadra e Arsenal futet në këtë takim për të marrë tre pikët, pasi tashmë Manchester United janë afruar në vetëm...

Arsenal me këtë formacion synon ta mposht West Hamin

para 6 muajve - Gazeta Observer

Arsenal do të zhvillojë ndeshjen në udhëtim kundër West Hamit, ku synon që të nxjerr rezultat pozitiv. Para pak çatesh janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen West Ham – Arsenal. Kjo ndeshje do...

Formacionet zyrtare, West Ham – Arsenal

para 6 muajve - Arbresh

West Hami dhe Arsenali kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes tyre pasditen e sotme (e shtunë). Dy skuadrat angleze kanë zbuluar njëmbëdhjetshen startuese për takimin në stadiumin Olympic...

Nasri para ndeshjes me ish skuadrën: Nuk kam asgjë veç dashuri për Arsenal

para 6 muajve - Lajmi.net

Samir Nasri do të kthehet të luaj kundër skuadrës së Arsenal, ku u bë i famshëm. Ish reprezentuesi francez ka thënë se është i lumtur të luaj kundër tyre dhe ka bërë të ditur se ndjenë vetëm dashuri për...

Nasri: Nuk kam asgjë përveçse dashuri ndaj Arsenalit

para 6 muajve - Gazeta Express

Samir Nasri ka zbuluar se ai nuk ka asgjë përveçse dashuri ndaj ish-klubit të tij, Arsenalit. Nasri ishte njëri ndër lojtarët më të pëlqyer nga fansat në Arsenal, mirëpo me largimin e tij te rivalët e...

Nasri para ndeshjes me ish skuadrën: Nuk kam asgjë veç dashuri për Arsenal

para 6 muajve - Shenja

Samir Nasri do të kthehet të luaj kundër skuadrës së Arsenal, ku u bë i famshëm. Ish reprezentuesi francez ka thënë se është i lumtur të luaj kundër tyre dhe ka bërë të ditur se ndjenë vetëm dashuri për...

Rikthehet Premierliga, Liverpool dhe Arsenal kërkojnë fitore me çdo kusht

para 6 muajve - GazetaBlic

Sot rikthehen ndeshjet e Premierligës, skuadrat elitë të këtij kompeticioni zbresin në fushë e blertë për të na dhuruar spektakël. Ditën e shtunë zhvillohen ndeshjet e e xhiros 21 në ligën angleze, me...

Nasri: Nuk kam asgjë veç dashuri për Arsenal

para 6 muajve - InfoMagazin

Samir Nasri do të kthehet të luaj kundër skuadrës së Arsenal, ku u bë i famshëm. Ish reprezentuesi francez ka thënë se është i lumtur të luaj kundër tyre dhe ka bërë të ditur se ndjenë vetëm dashuri për...

Nasri: Nuk kam asgjë përveçse dashuri ndaj Arsenalit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Samir Nasri ka zbuluar se ai nuk ka asgjë përveçse dashuri ndaj ish-klubit të tij, Arsenalit. Nasri ishte njëri ndër lojtarët më të pëlqyer nga fansat në Arsenal, mirëpo me largimin e tij te rivalët e...

Pse ish ylli i pornos është tifoze e West Ham?

para 6 muajve - Tetova Sot

Mia Khalifa ka ngacmuar tifozët e Premier Ligës sërish me aktivitetin e saj në mediat sociale. Mia Khalifa, e cila u bë e famshme në industrinë e filmave porno, ka zbuluar se është në Londër, Angli, duke...

Emery merr lajme të mira para ndeshjes me West Ham

para 6 muajve - Lajmi.net

Arsenal ndeshjen e radhës në Premierligë e luan kundër skuadrës së West Ham. Skuadra e Unai Emery ka luajtur një sezon mjaft të mirë deri në këtë pikë, edhe pse në ndeshjet e fundit nuk tregoi rezultatet...

Chelsea merr lajme të këqija nga merkato, i pamundësohet transferimi i Arnautovic

para 6 muajve - Lajmi.net

Chelsea po kërkojnë me doemos transferimin e një sulmuesi gjatë këtij afati kalimtar. Ndër emrat më të përmendur ishin të Gonzalo Higuain të Juventus (paraqitet tek Milan në formë huazimi) dhe Marko Arnautovic...

Chelsea merr lajme të këqija nga merkato, i pamundësohet transferimi i Arnautovic

para 6 muajve - AlbPortali

Ndër emrat më të përmendur ishin të Gonzalo Higuain të Juventus (paraqitet tek Milan në formë huazimi) dhe Marko Arnautovic që luan me West Ham. Por, së fundmi, skuadra e cila po udhëhiqet nga Maurizio...

Chelsea merr lajme të këqija nga merkato, i pamundësohet transferimi i Arnautovic

para 6 muajve - Gazeta Observer

Chelsea po kërkojnë me doemos transferimin e një sulmuesi gjatë këtij afati kalimtar. Ndër emrat më të përmendur ishin të Gonzalo Higuain të Juventus (paraqitet tek Milan në formë huazimi) dhe Marko Arnautovic...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK