http://kariera.mk

Demokrati Julian Castro pritet të shpallë kandidaturën për të sfiduar Trumpin më 2020

para 5 muajve - Gazeta Express

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Kush pritet ta sfidojë Trumpin në 2020-n

para 5 muajve - Koha.net

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Demokrati Julian Castro pritet të shpallë kandidaturën për të sfiduar Trumpin më 2020

para 5 muajve - Lajmi.net

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Julian Castro pritet të sfidon Trumpin

para 5 muajve - Alsat-M

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Demokrati Julian Castro pritet të shpallë kandidaturën për të sfiduar Trumpin më 2020

para 5 muajve - Kallxo

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Demokrati Julian Castro pritet të shpallë kandidaturën për të sfiduar Trumpin më 2020

para 5 muajve - Evropa e Lirë

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Castro ish kryetar i San Antonios pritet të shpallë kandidaturën për të sfiduar Trumpin më 2020

para 5 muajve - InfoMagazin

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Demokrati Julian Castro pritet të shpallë kandidaturën për të sfiduar Trumpin më 2020

para 5 muajve - Lajm

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Julian Castro pritet ta shpallë kandidaturën për sfidimin e Trumpit

para 5 muajve - Periskopi

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Demokrati Julian Castro pritet të shpallë kandidaturën për të sfiduar Trumpin më 2020

para 5 muajve - Arbresh

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Demokrati Julian Castro gati të shpallë kandidaturën përballë Trump në 2020

para 5 muajve - LajmiFundit

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

Demokrati Julian Castro pritet të shpallë kandidaturën për të sfiduar Trumpin më 2020

para 5 muajve - Gazeta Observer

Demokrati nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, Julian Castro, ish-kryetar i San Antonios, pritet të paraqes kandidaturën zyrtare që do të sfidonte presidentin Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit të vitit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK