http://kariera.mk

United fillon negociatat me agjentin e lojtarin, gati oferta e lartë për Coutinhon

para 6 muajve - Telegrafi

Philippe Coutinho nuk ka arritur të tregojë më të mirën e tij te Barcelona. Mesfushori brazilian ende nuk është bërë i rëndësishëm për katalunasit dhe shumë lehtë mund të largohet nga Camp Nou. Lojtari...

Të vendosur, United po përgatit ofertë për Coutinhon

para 6 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Manchester United është e gatshme që të bëjë ‘çmendurin’ në afatin kalimtar të janarit duke menduar që ta transferoi sulmuesi e krahut Coutinhon. Skuadra e United janë të vendosur që përfundimisht...

Trembet Barcelona, Manchester United synon Coutinho-n

para 6 muajve - Albeu

Manchester United nuk heq dorë nga ylli Barcelonës Philipe Coutinho . Djajtë e kuq janë të gatshëm të bëjnë cmënduri në merkaton e janarit , shkruan Albeu.com. Coutinho nuk po kalon një moment të mirë...

Coutinho i palumtur te Barcelona, gjiganti anglez i vihet pas

para 6 muajve - Periskopi

Manchester mund të bëjë një nga lëvizjet më të çmendura në merkato, duke e transferuar Philippe Coutinhon. Braziliani është lënë jashtë formacionit startues në katër ndeshjet e fundit me Barcelonën dhe...

Man Utd nis bisedimet për nënshkrimin me Philippe Coutinhon

para 6 muajve - Gazeta Observer

Manchester United ka nisur bisedimet me agjentin e Philippe Coutinhos për të diskutuar transferimin e mundshëm të tij në Old Trafford. Barcelona ka nënshkruar me sulmuesin brazilian nga Liverpooli për...

Man Utd nis bisedimet për nënshkrimin me Philippe Coutinhon

para 6 muajve - Arbresh

Manchester United ka nisur bisedimet me agjentin e Philippe Coutinhos për të diskutuar transferimin e mundshëm të tij në Old Trafford. Barcelona ka nënshkruar me sulmuesin brazilian nga Liverpooli për...

Pothuajse zyrtare, Barcelona ia rrëmben yllin United

para 6 muajve - OraInfo

Barcelona është pranë nënshkrimit të yllit të Manchester United ,Joshua Bohui raporton Daily Mirror. Sulmuesi, i lindur në 1999, ka pesë gola në 17 paraqitje me ekipet e të rinjve të Djajëve të Kuq deri...

Barcelona siguron një blerje befasuese nga Manchester United

para 6 muajve - Sovrani

Barcelona është pranë nënshkrimit me yllin e Manchester United Joshua Bohui, raporton Daily Mirror. Sulmuesi, i lindur në vitin 1999, ka pesë gola në 17 paraqitje me ekipet e të rinjve të Djajve të kuq...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK