http://kariera.mk

I riu amerikan akuzohet për vrasjen e prindërve të 13-vjeçares dhe rrëmbimin e saj

para 5 muajve - Gazeta Express

Policia amerikane e kanë akuzuar një 21-vjeçar për vrasjen e prindërve të një vajze 13-vjeçare me qëllim të rrëmbimit të saj. Jake Thomas Patterson është arrestuar nën akuzat për vrasje të dyfishtë dhe...

I riu amerikan akuzohet për vrasjen e prindërve të 13-vjeçares dhe rrëmbimin e saj

para 5 muajve - Gazeta Observer

Policia amerikane e kanë akuzuar një 21-vjeçar për vrasjen e prindërve të një vajze 13-vjeçare me qëllim të rrëmbimit të saj. Jake Thomas Patterson është arrestuar nën akuzat për vrasje të dyfishtë dhe...

Trokiti në derën e një shtëpie, fqinji e njohu se kush ishte – adoleshentja u gjet gjallë, tre muaj pas vrasjes së prindërve të saj

para 5 muajve - Telegrafi

Një vajzë 13-vjeçare nga Wisconsin – SHBA, e humbur që nga koha kur prindërit e saj u gjetën të vrarë në shtëpinë e tyre, tre muaj më parë, u gjet të enjten, e kequshqyer dhe e palarë, por e gjallë, pasi...

Ekzekuton prindërit për të rrëmbyer vajzën 13-vjeçare

para 5 muajve - Gazeta Tema

Një i ri ka vrarë prindërit e një 13-vjeçarje, për të rrëmbyer vajzën. Vrasja e tmerrshme ndodhi në muajin tetor, raporton policia. Jake Thomas Patterson u arrestua me dy akuza, atë të vrasjes së shkallës...

Ia vrau prindërit për ta rrëmbyer vajzën 13-vjeçare

para 5 muajve - RTV 21

Pas 87 ditësh, 13-vjeçarja është gjetur e gjallë në Wisconsin Një i ri ka vrarë prindërit e një 13-vjeçarje, për të rrëmbyer vajzën. Vrasja ndodhi në muajin tetor në, raporton policia. Jake Thomas Patterson...

Tronditëse, vret prindërit për të rrëmbyer vajzën 13-vjeçare

para 5 muajve - Shekulli

Një i ri ka vrarë prindërit e një 13-vjeçarje, për të rrëmbyer vajzën. Vrasja e tmerrshme ndodhi në muajin tetor, raporton policia. Jake Thomas Patterson u arrestua me dy akuza, atë të vrasjes së shkallës...

E pabesueshme: I ekzekutoi prindërit dhe e rrëmbeu, 13-vjeçarja shfaqet ‘si fantazmë’ pas 3 muajsh

para 5 muajve - Gazeta Tema

Një 13-vjeçare nga Wisconsin e SHBA-ve, e cila ishte zhdukur në mënyrë misterioze pas vdekjes së prindërve të saj, u shfaq ‘si fantazmë’, e dobësuar dhe me rroba të pista pasi ia doli të arratisej nga...

13-vjeçarja arratiset nga personi që ia vrau të dy prindërit

para 5 muajve - Shenja

Një 13-vjeçare nga Wisconsin e SHBA-ve, e cila ishte zhdukur në mënyrë misterioze pas vdekjes së prindërve të saj, u shfaq ‘si fantazmë’, e dobësuar dhe me rroba të pista pasi ia doli të arratisej nga...

Gjendet e gjallë 13 vjeçarja e rrëmbyer në tetor pasi u vranë prindërit e saj

para 5 muajve - Shenja

Një vajzë 13 vjeçare nga Wisconsin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) që ishte rrëmbyer në tetorin e kaluar pasi prindërit e saj u gjetën të vrarë në shtëpinë e tyre, është gjetur e gjallë dhe tani...

I ekzekutoi prindërit dhe e rrëmbeu, 13-vjeçarja shfaqet ‘si fantazmë’ pas 3 muajsh

para 5 muajve - LajmiFundit

Një 13-vjeçare nga Wisconsin e SHBA-ve, e cila ishte zhdukur në mënyrë misterioze pas vdekjes së prindërve të saj, u shfaq ‘si fantazmë’, e dobësuar dhe me rroba të pista pasi ia doli të arratisej nga...

Gjendet 13 vjeçarja e zhdukur në tetor

para 5 muajve - Arbresh

Një vajzë 13 vjeçare nga Wisconsin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) që ishte rrëmbyer në tetorin e kaluar pasi prindërit e saj u gjetën të vrarë në shtëpinë e tyre, është gjetur e gjallë dhe tani...

Gjendet e gjallë 13 vjeçarja e rrëmbyer në tetor

para 5 muajve - Arbresh

Një vajzë 13 vjeçare nga Wisconsin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) që ishte rrëmbyer në tetorin e kaluar pasi prindërit e saj u gjetën të vrarë në shtëpinë e tyre, është gjetur e gjallë dhe tani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK