http://kariera.mk

Milaim Zeka tha se Kadri Veselit i ka ardhur ftesa nga Gjykata Speciale, heshtin nga PDK

para 5 muajve - GazetaBlic

Ftesat nga Gjykata Speciale tanimë kanë arritur me shumicë në Kosovë. Dy prej ish komandantëve madje janë nisur për në Hagë, ku të hënën i pret intervistimi. Një ftesë mendohet të ketë ardhur edhe në adresë...

Milaim Zeka tha se Kadri Veselit i ka ardhur ftesa nga Gjykata Speciale, heshtin nga PDK

para 5 muajve - Lajm

Ftesat nga Gjykata Speciale tanimë kanë arritur me shumicë në Kosovë.Dy prej ish komandantëve madje janë nisur për në Hagë, ku të hënën i pret intervistimi.Një ftesë mendohet të ketë ardhur edhe në adresë...

Milaim Zeka: Hashim Thaçi u morë 3 herë në pyetje nga hetuesit e Gjykatës Speciale

para 5 muajve - Gazeta Liria

Deputeti i Nismës për Kosovën, Milain Zeka ka theksuar se as i pari i vendit, Hashim Thaçi nuk do të shpētoj nga Gjykata Speciale.Madje, ka shtuar në një emision televiziv, se Thaçi tashmë ka gjetur edhe...

Milaim Zeka tha se Kadri Veselit i ka ardhur ftesa nga Gjykata Speciale, heshtin nga PDK

para 5 muajve - Bota Press

Ftesat nga Gjykata Speciale tanimë kanë arritur me shumicë në Kosovë. Dy prej ish komandantëve madje janë nisur për në Hagë, ku të hënën i pret intervistimi.Një ftesë mendohet të ketë ardhur edhe në adresë...

Zbulohet më në fund: Hashim Thaçi u morë 3 herë në pyetje nga hetuesit e Gjykatës Speciale

para 5 muajve - GazetaBlic

Deputeti i Nismës për Kosovën, Milain Zeka ka theksuar se as i pari i vendit, Hashim Thaçi nuk do të shpētoj nga Gjykata Speciale. Madje, ka shtuar në një emision televiziv, se Thaçi tashmë ka gjetur edhe...

Sami Lushtaku udhëton të dielën për në Hagë. E shoqëron edhe ky deputet!

para 5 muajve - GazetaBlic

Njëri nga ish- komandantët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sami Lushtaku do të udhëtoj të dielën për në Hagë. Kështu ka bërë të ditur në një emision televiziv, deputeti i Nismës, Milaim Zeka. Ai ka theksuar...

E thotë deputeti kosovar: Kadri Veselit i ka ardhur në Prishtinë ftesa nga Gjykata Speciale. Nuk shpëton as Hashim Thaçi

para 5 muajve - GazetaBlic

Kryetari të Kuvendit dhe njëherit kreut të PDK-së, Kadri Veselit i ka ardhur ftesa tashmë në Prishtinë, nga Gjykat Speciale. kështu ka deklaruar në një intervistë televizive deputeti i Nismës për Kosovën,...

Gjykata Kushtetuese së shpejti vendos për Prishtinën dhe pyetjen e Thaçit

para 5 muajve - GazetaBlic

Gjykata Kushtetuese së shpejti do të dalë me dy konstatime, për dy çështje, cilat për shumë kohë kanë mbetur pa përgjigje. E para, për zgjedhjet në Prishtinë; se a e ka fituar Shpend Ahmeti kryeqytetin...

Gjykata Kushtetuese shumë shpejt vendos për Prishtinën dhe pyetjen e Thaçit

para 5 muajve - Gazeta Express

Gjykata Kushtetuese së shpejti do të dalë me dy konstatime, për dy çështje, cilat për shumë kohë kanë mbetur pa përgjigje. E para, për zgjedhjet në Prishtinë; se a e ka fituar Shpend Ahmeti kryeqytetin...

Pytjet e Thaçit dhe Prishtina shumë shpejt do të marrin përgjigje nga Kushtetuesja

para 5 muajve - OraInfo

Gjykata Kushtetuese së shpejti do të dalë me dy konstatime, për dy çështje, cilat për shumë kohë kanë mbetur pa përgjigje. E para, për zgjedhjet në Prishtinë; se a e ka fituar Shpend Ahmeti kryeqytetin...

Gjykata Kushtetuese shumë shpejt vendos për Prishtinën dhe pyetjen e Thaçit

para 5 muajve - Bota Press

Gjykata Kushtetuese së shpejti do të dalë me dy konstatime, për dy çështje, cilat për shumë kohë kanë mbetur pa përgjigje. E para, për zgjedhjet në Prishtinë; se a e ka fituar Shpend Ahmeti kryeqytetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK