http://kariera.mk

Zgjedhjet në Serbi prolongojnë dialogun me Kosovën

para 5 muajve - Kallxo

Në korridoret e institucioneve serbe po diskutohet për zgjedhje të jashtëzakonshme. Partia e Aleksandar Vuçiq, Partia Progresiste e Serbisë, në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje...

Dialogu Kosovë -Serbi mund të shtyhet, kjo është arsyeja

para 5 muajve - OraInfo

Në Serbi pritet të zhvillohen zgjedhje të reja. Në korridoret e institucioneve serbe po diskutohet për zgjedhje të jashtëzakonshme. Partia e Aleksandar Vuçiq, Partia Progresiste e Serbisë, në mbledhjen...

Zgjedhjet në Serbi shtyjnë dialogun me Kosovën

para 5 muajve - Lajmi.net

Në korridoret e institucioneve serbe po diskutohet për zgjedhje të jashtëzakonshme. Partia e Aleksandar Vuçiq, Partia Progresiste e Serbisë, në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje...

Protestat në Serbi, Vuçiç si Rama merr rolin e patriotit dhe sulmon organizatorët dhe mediat

para 5 muajve - Koha Jone

Beograd, 13. oktobra 2016. - Srpski i albanski premijer Aleksandar Vucic (L) i Edi Rama na sestom Beogradskom bezbednosnom forumu (BSF). Forum, koji organizuju Beogradski fond za politicku izuzetnost,...

Vuçiq e ndjen që po i lëkundet karriga, hidhet në kundërsulm ndaj organizatorëve të protestës

para 5 muajve - Lajm

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, si duket po e ndjen rrezikun nga protestat masive që po organizohen nga opozita në Beograd. Ai sot ka organizuar një konferencë për media, përmes së cilës ka sulmuar...

Zgjedhjet në Serbi shtyjnë dialogun me Kosovën

para 5 muajve - Lajm

Serbian and Kosovo flag, conflict concept Në korridoret e institucioneve serbe po diskutohet për zgjedhje të jashtëzakonshme. Partia e Aleksandar Vuçiq, Partia Progresiste e Serbisë, në mbledhjen e saj...

Dialogu Kosovë -Serbi mund të shtyhet, kjo është arsyeja

para 5 muajve - Lajm

Në Serbi pritet të zhvillohen zgjedhje të reja. Në korridoret e institucioneve serbe po diskutohet për zgjedhje të jashtëzakonshme. Partia e Aleksandar Vuçiq, Partia Progresiste e Serbisë, në mbledhjen...

Vuçiq e ndjen që po i lëkundet karriga, hidhet në kundërsulm ndaj organizatorëve të protestës

para 5 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, si duket po e ndjen rrezikun nga protestat masive që po organizohen nga opozita në Beograd. Ai sot ka organizuar një konferencë për media, përmes së cilës ka sulmuar...

“Zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë”

para 5 muajve - Gazeta Liria

Partisa Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander Vuçiq, sipas gazetës ‘Blic.rs’ thuhet të ketë thënë që...

Vuçiq e ndjen që po i lëkundet karriga, hidhet në kundërsulm ndaj organizatorëve të protestës

para 5 muajve - Zhurnal

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, si duket po e ndjen rrezikun nga protestat masive që po organizohen nga opozita në Beograd. Ai sot ka organizuar një konferencë për media, përmes së cilës ka sulmuar...

Vuçiq e ndjen që po i lëkundet karriga, hidhet në kundërsulm ndaj organizatorëve të protestës

para 5 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, si duket po e ndjen rrezikun nga protestat masive që po organizohen nga opozita në Beograd. Ai sot ka organizuar një konferencë për media, përmes së cilës ka sulmuar...

Vuçiq: Zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Liria

Partisa Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander Vuçiq, sipas gazetës ‘Blic.rs’ thuhet të ketë thënë që...

Edhe kur flet për zgjedhje në Serbi, Vuçiq nuk e lë pa e përmend Kosovën

para 5 muajve - Ina

Partia Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander Vuçiq, sipas gazetës ‘Blic.rs’ thuhet të ketë thënë që për...

Vuçiq zgjedhjet në Serbi i ndërlidh me interesin e serbëve në Kosovë

para 5 muajve - OraInfo

Presidenti serb Aleksander Vuçiq ka thënë se zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë. Partisa Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme....

Vuçiq: Zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Express

Partisa Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander Vuçiq, sipas gazetës ‘Blic.rs’ thuhet të ketë thënë që...

“Zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë”

para 5 muajve - Arbresh

Partisa Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander Vuçiq, sipas gazetës ‘Blic.rs’ thuhet të ketë thënë që...

“Zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë”

para 5 muajve - Insajderi

Partisa Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander Vuçiq, sipas gazetës ‘Blic.rs’ thuhet të ketë thënë që...

Vuçiq: Zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë

para 5 muajve - Arbresh

Partisa Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander Vuçiq, sipas gazetës ‘Blic.rs’ thuhet të ketë thënë që...

Edhe kur flet për zgjedhje në Serbi, Vuçiq nuk e lë pa e përmend Kosovën

para 5 muajve - Periskopi

Partia Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander Vuçiq, sipas gazetës ‘Blic.rs’ thuhet të ketë thënë që për...

Vuçiq: Zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë !

para 5 muajve - InfoMagazin

Vuçiq: Zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë Partisa Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander...

Vuçiq: Zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Partia Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander Vuçiq, sipas gazetës ‘Blic.rs’ citohet të ketë thënë që...

Vuçiq: Zgjedhjet në Serbi varen nga interesi i serbëve në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Observer

Partisa Progresiste e Serbisë në mbledhjen e saj të fundit u shprehë e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme. Lideri i kësaj partie, Aleksander Vuçiq, sipas gazetës ‘Blic.rs’ thuhet të ketë thënë që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK