http://kariera.mk

Haradinaj: Unë Luginën e du me zemër, kurrë nuk e shti në pazar

para 5 muajve - Presheva Jone

Ramush Haradinaj ka thënë se Lugina e Preshevës nuk do të bëhet pjesë e pazareve. Ka thënë se një temë e tillë nuk duhet të përfshihet në dialogun me Serbinë.Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për...

Haradinaj: Nuk bëjmë pazare me Preshevën dhe me asnjë territor

para 5 muajve - Koha Jone

Ramush Haradinaj ka thënë se Lugina e Preshevës nuk do të bëhet pjesë e pazareve. Ka thënë se një temë e tillë nuk duhet të përfshihet në dialogun me Serbinë. Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se...

E thotë përsëri Haradinaj: Lugina e Preshevës nuk do të jetë pjesë e pazareve

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës. Ai ka thënë se përfshirja e temave të tilla [Luginës] në dialogun me Serbinë mund të jetë rrezik...

Haradinaj: Lugina e Preshevës nuk do të jetë pjesë e pazareve

para 5 muajve - Telegrafi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës. Ai ka thënë se përfshirja e temave të tilla [Luginës] në dialogun me Serbinë mund të jetë rrezik...

Haradinaj: Lugina e Preshevës nuk do të jetë pjesë e pazareve

para 5 muajve - InfoShqip

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës. Ai ka thënë se përfshirja e temave të tilla [Luginës] në dialogun me Serbinë mund të jetë rrezik...

“Lugina nuk do të jetë pjesë e pazareve”

para 5 muajve - Lajmi.net

Ai ka thënë se përfshirja e temave mund te jetë rrezik në atë çka ka mbërri Kosova deri tani. Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës....

E thotë përsëri Haradinaj: Lugina e Preshevës nuk do të jetë pjesë e pazareve

para 5 muajve - Lajm

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës. Ai ka thënë se përfshirja e temave të tilla [Luginës] në dialogun me Serbinë mund të jetë rrezik...

Haradinaj: Unë Luginën e du me zemër, kurrë nuk e shti në pazar

para 5 muajve - GazetaBlic

Ramush Haradinaj ka thënë se Lugina e Preshevës nuk do të bëhet pjesë e pazareve. Ka thënë se një temë e tillë nuk duhet të përfshihet në dialogun me Serbinë. Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se...

Haradinaj e largon Luginën nga pazaret dhe dialogu me Serbinë

para 5 muajve - OraInfo

Kreu i Qeverisë, Ramush Haradinaj përjashton Luginën nga pazaret dhe dialogu me Serbinë. Haradinaj ka thënë se Lugina e Preshevës nuk do të bëhet pjesë e pazareve. Ka thënë se një temë e tillë nuk duhet...

Kryeministri përjashton Luginën nga pazaret dhe dialogu me Serbinë

para 5 muajve - Gazeta Express

Ramush Haradinaj ka thënë se Lugina e Preshevës nuk do të bëhet pjesë e pazareve. Ka thënë se një temë e tillë nuk duhet të përfshihet në dialogun me Serbinë. Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se...

Haradinaj: S’e bëjmë Luginën pjesë të pazareve

para 5 muajve - Koha.net

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës. Ai ka thënë se përfshirja e temave mund te jetë rrezik në atë çka ka mbërri Kosova deri tani....

“Lugina nuk do të jetë pjesë e pazareve”

para 5 muajve - Infokusi

Ai ka thënë se përfshirja e temave mund te jetë rrezik në atë çka ka mbërri Kosova deri tani. Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës....

Haradinaj: Unë Luginën e du me zemër

para 5 muajve - Gazeta Liria

Ramush Haradinaj ka thënë se Lugina e Preshevës nuk do të bëhet pjesë e pazareve. Ka thënë se një temë e tillë nuk duhet të përfshihet në dialogun me Serbinë. Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se...

Haradinaj: Lugina, për asnjë çmim nuk do të jetë pjesë e pazareve!

para 5 muajve - InfoMagazin

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës. Ai ka thënë se përfshirja e temave mund te jetë rrezik në atë çka ka mbërri Kosova...

Haradinaj: Për asnjë çmim Lugina nuk do të jetë pjesë e pazareve

para 5 muajve - Arbresh

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës. Ai ka thënë se përfshirja e temave mund te jetë rrezik në atë çka ka mbërri Kosova deri tani....

Haradinaj: S’e bëjmë Luginën pjesë të pazareve

para 5 muajve - Sovrani

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës. Ai ka thënë se përfshirja e temave mund te jetë rrezik në atë çka ka mbërri Kosova deri tani....

Haradinaj: Unë Luginën e du me zemër, kurrë nuk e shti në pazar

para 5 muajve - Bota Press

Ramush Haradinaj ka thënë se Lugina e Preshevës nuk do të bëhet pjesë e pazareve. Ka thënë se një temë e tillë nuk duhet të përfshihet në dialogun me Serbinë.Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për...

Haradinaj: Luginën e duam me zemër, nuk e bëjmë pjesë të pazareve

para 5 muajve - Periskopi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës. Ai ka thënë se përfshirja e temave mund te jetë rrezik në atë çka ka mbërri Kosova deri tani....

Haradinaj: Lugina nuk do të jetë pjesë e pazareve për asnjë çmim

para 5 muajve - Insajderi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës, raporton Ekonomia Online. Ai ka thënë se përfshirja e temave mund te jetë rrezik në atë çka ka...

Haradinaj: Për asnjë çmim Lugina nuk do të jetë pjesë e pazareve

para 5 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se për asnjë çmim nuk e bëjnë pjesë të pazareve Luginën e Preshevës, raporton Ekonomia Online. Ai ka thënë se përfshirja e temave mund te jetë rrezik në atë çka ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK