http://kariera.mk

Rita Orës i ndodhë e papritura me fansin e saj!

para 5 muajve - GazetaBlic

Rita Ora ka folur për përballjen që pati me një një njeri i cili e ndiqte dhe që kishte hyrë në shtëpinë e saj. Këngëtarja tha se mbeti e tmerruar pasi një fans të cilin ajo kurrë nuk e ka takuar, arriti...

Rita Orës i ndodhë e papritura

para 5 muajve - Prive

Rita Ora ka folur për përballjen që pati me një një njeri i cili e ndiqte dhe që kishte hyrë në shtëpinë e saj. Këngëtarja tha se mbeti e tmerruar pasi një fans të cilin ajo kurrë nuk e ka takuar, arriti...

Rita rrëfen tmerrin e përballjes me një përndjekës të saj

para 5 muajve - Klan Kosova

Rita Ora ka folur për përballjen që pati me një një njeri i cili e ndiqte dhe që kishte hyrë në shtëpinë e saj. Këngëtarja tha se mbeti e tmerruar pasi një fans të cilin ajo kurrë nuk e ka takuar, arriti...

‪Rita Ora tregon për fansin që i hyri në shtëpi‬

para 5 muajve - Albinfo

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka rrëfyer për Daily Star, përcjell Albinfo.ch. për problemin që ka pasur me një njeri, i cili e ndiqte dhe që kishte hyrë në shtëpinë e saj. Ora ka treguar...

Rita Ora rrëfen tmerrin: Dikush më përcolli dhe donte të hynte në shtëpinë time

para 5 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e hitit “Anywhere” tha se ai person ishte i bindur që ajo i kishte kërkuar atij të vinte. Rita Ora ka folur për një ngjarje të çuditshme me një përndjekës, i cili i kishte shkuar asaj tek dera...

Rita rrëfen tmerrin e përballjes me një përndjekës të saj

para 5 muajve - Gazeta Liria

Rita Ora ka folur për përballjen që pati me një një njeri i cili e ndiqte dhe që kishte hyrë në shtëpinë e saj. Këngëtarja tha se mbeti e tmerruar pasi një fans të cilin ajo kurrë nuk e ka takuar, arriti...

Rita Ora thotë se është frikësuar nga përndjekësi që tentoi të hyjë në shtëpinë e saj

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare Rita Ora mori vëmendjen e fansave gjatë ditës së premte, kur ndau disa imazhe tërheqëse me ndjekësit e saj në Instagram. 28-vjeçarja e veshur me një fustan lëkure të zezë, kishte vënë...

Rita Ora rrëfen tmerrin: Dikush më përcolli dhe donte të hynte në shtëpinë time

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e hitit "Anywhere" tha se ai person ishte i bindur që ajo i kishte kërkuar atij të vinte. Rita Ora ka folur për një ngjarje të çuditshme me një përndjekës, i cili i kishte shkuar asaj tek dera...

Një përndjekës tentoi të hyjë në shtëpinë e saj, Rita rrëfen frikën që përjetoi

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja e hitit "Anywhere" tha se ai person ishte i bindur që ajo i kishte kërkuar atij të vinte. Rita Ora ka folur për një ngjarje të çuditshme me një përndjekës, i cili i kishte shkuar asaj tek dera...

Rita Ora rrëfen tmerrin: Dikush më përcolli dhe donte të hynte në shtëpinë time

para 5 muajve - Lexo

Këngëtarja e hitit “Anywhere” tha se ai person ishte i bindur që ajo i kishte kërkuar atij të vinte. Rita Ora ka folur për një ngjarje të çuditshme me një përndjekës, i cili i kishte shkuar asaj tek dera...

Rita Ora rrëfen tmerrin: Dikush më përcolli dhe donte të hynte në shtëpinë time

para 5 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e hitit “Anywhere” tha se ai person ishte i bindur që ajo i kishte kërkuar atij të vinte. Rita Ora ka folur për një ngjarje të çuditshme me një përndjekës, i cili i kishte shkuar asaj tek dera...

Rita Ora paralajmëron diçka të re

para 5 muajve - Koha.net

Këngëtarja kosovare në Britani, Rita Ora është duke punuar në disa projekte të reja të cilat pret t’i lansojë së shpejti për fansat e saj. Në postimet e saj të fundit në rrjetin social Instagram, kjo mund...

Çfarë po paralajmëron Rita?

para 5 muajve - Infokusi

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, ka bërë një postim në Instagram duke paralajmëruar diçka të re. “Mezi po e pres këtë fundjavë pasi kam punuar shumë gjatë kësaj jave me gjithë ato gjëra të mrekullueshme...

Rita Ora në telashe me fansin e saj, tentoj t’i hyjë në shtëpi

para 5 muajve - Insajderi

Rita Orën këngëtaren me famë botërore me origjinë shqiptare ka hasur në telashe me një fans të saj. Ajo është përndjekur së fundmi nga një fans i çmendur pas saj i cili dyshohet të jetë me shqetësime të...

Një fans terrorizon Rita Orën!

para 5 muajve - Vizion Plus

Këngëtarja Rita Ora ka ndarë më fansat një nga eksperiencat e saj më të këqija. Ora ka treguar për ‘Daily Star’ se një person që ajo nuk kishte folur kurrë më parë, ia kishte dalë të gjente vendndodhjen...

Rita Ora ekspozon linjat perfekte, bie në sy gjoksi gjigant

para 5 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Rita Ora është duke punuar në disa projekte, të cilat pret t’i lansojë së shpejti për fansat e saj. Ndonëse ka vetëm pak muaj që ka publikuar albumin e ri, artistja shqiptare nuk po ndalet duke...

Me fustan të ngushtë, Rita Ora vë në pah gjoksin atraktiv ndërsa paralajmëron risi për fansat

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Rita Ora është duke punuar në disa projekte, të cilat pret t’i lansojë së shpejti për fansat e saj. Ndonëse ka vetëm pak muaj që ka publikuar albumin e rim, artistja shqiptare nuk po ndalet...

Me fustan të ngushtë, Rita Ora vë në pah gjoksin atraktiv ndërsa paralajmëron risi për fansat

para 5 muajve - Infokusi

Këngëtarja Rita Ora është duke punuar në disa projekte, të cilat pret t’i lansojë së shpejti për fansat e saj. Ndonëse ka vetëm pak muaj që ka publikuar albumin e rim, artistja shqiptare nuk po ndalet...

Më këtë veshje Rita Ora paralajmëron risi për fansat

para 5 muajve - Insajderi

Ndonëse ka vetëm pak muaj që ka publikuar albumin e rim, artistja shqiptare nuk po ndalet duke punuar rreth këngëve e shfaqjeve të shumta që parashikon për fansat e saj. Ajo njashtu vazhdon të jetë aktive...

Çfarë po paralajmëron Rita?

para 5 muajve - Gazeta Liria

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, ka bërë një postim në Instagram duke paralajmëruar diçka të re. “Mezi po e pres këtë fundjavë pasi kam punuar shumë gjatë kësaj jave me gjithë ato gjëra të mrekullueshme...

Çfarë po paralajmëron Rita?

para 5 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, ka bërë një postim në Instagram duke paralajmëruar diçka të re. “Mezi po e pres këtë fundjavë pasi kam punuar shumë gjatë kësaj jave me gjithë ato gjëra të mrekullueshme...

Rita Ora provokuese që në mëngjes, paralajmëron risi

para 5 muajve - Zhurnal

Rita Ora përmbylli një vit të suksesshëm ndërsa tani është gati për angazhimet e reja që po e presin. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, këtë fillim vit pret të filloj turneun botëror, shkruan Indeksonline....

Vjen me imazhe provokuese, Rita Ora mezi pret të vijë…

para 5 muajve - Lajmi.net

Ka filluar mbarë vitin 2019. Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore ka nisur një vit të mbarë dhe me plot angazhime, shkruan lajmi.net. Ajo ka hedhur dy imazhe në llogarinë e saj personale,...

Vjen me imazhe provokuese, Rita Ora mezi pret të vijë…

para 5 muajve - Lajm

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore ka nisur një vit të mbarë dhe me plot angazhime, shkruan lajmi.net. Ajo ka hedhur dy imazhe në llogarinë e saj personale, Instagram teksa thotë se mezi...

Rita Ora provokuese që në mëngjes, paralajmëron risi

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Rita Ora përmbylli një vit të suksesshëm ndërsa tani është gati për angazhimet e reja që po e presin. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, këtë fillim vit pret të filloj turneun botëror, shkruan Indeksonline....

Vjen me imazhe provokuese, Rita Ora mezi pret të vijë…

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore ka nisur një vit të mbarë dhe me plot angazhime, shkruan lajmi.net. Ajo ka hedhur dy imazhe në llogarinë e saj personale, Instagram teksa thotë se mezi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK