http://kariera.mk

Grupi studentëve nga Iowa vizituan Odën Ekonomike Amerikane

para 5 muajve - Telegrafi

Një grup i studentëve nga Universiteti Drake nga shteti amerikan i Iowas, të prirë nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely, vizituan Odën Ekonomike Amerikane me qëllim të njohjes me mjedisin e të bërit biznes...

Studentë nga ShBA-ja vizitojnë Odën Amerikane

para 5 muajve - Lajmi.net

Një grup i studentëve nga Universiteti Drake nga shteti amerikan i Iowas, të prirë nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely, vizituan Odën Ekonomike Amerikane me qëllim të njohjes me mjedisin e të bërit biznes...

Studentë nga ShBA-ja vizitojnë Odën Amerikane

para 5 muajve - Kallxo

Një grup i studentëve nga Universiteti Drake nga shteti amerikan i Iowas, të prirë nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely, vizituan Odën Ekonomike Amerikane me qëllim të njohjes me mjedisin e të bërit biznes...

Një grup studentësh nga Iowa vizitojnë Odën Amerikane

para 5 muajve - Klan Kosova

Një grup i studentëve nga Universiteti Drake nga shteti amerikan i Iowas, të prirë nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely, vizituan Odën Ekonomike Amerikane me qëllim të njohjes me mjedisin e të bërit biznes...

Një grup studentësh nga Iowa vizitojnë Odën Amerikane

para 5 muajve - Antpress

Një grup i studentëve nga Universiteti Drake nga shteti amerikan i Iowas, të prirë nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely, vizituan Odën Ekonomike Amerikane me qëllim të njohjes me mjedisin e të bërit biznes...

Studentë nga Amerika vizitojnë Odën Amerikane

para 5 muajve - Arbresh

Një grup i studentëve nga Universiteti Drake nga shteti amerikan i Iowas, të prirë nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely, vizituan Odën Ekonomike Amerikane me qëllim të njohjes me mjedisin e të bërit biznes...

Një grup studentësh nga Iowa vizitojnë Odën Amerikane

para 5 muajve - KosovaPress

Sipas njoftimit për media, grupi i studentëve u njoftuan me aktivitetet e Odës Amerikane. Ata u interesuan të mësojnë edhe rreth mjedisit afarist dhe situatës ekonomike në përgjithësi, që nga paslufta...

Një grup studentësh nga Iowa vizitojnë Odën Amerikane

para 5 muajve - Ekonomia Online

Një grup i studentëve nga Universiteti Drake nga shteti amerikan i Iowas, të prirë nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely, vizituan Odën Ekonomike Amerikane me qëllim të njohjes me mjedisin e të bërit biznes...

Haradinaj e quan diskriminim izolimin e kosovarëve përmes regjimit të vizave

para 5 muajve - Koha.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot një grup studentësh, të kryesuar nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely nga Iowa, me të cilët zhvilluan bashkëbisedim për shumë çështje...

Haradinaj priti në takim përfaqësuesin e “Air Energy”

para 5 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim Sahit Vokshin, bashkëpronarë i “Air Energy”, firmë turko-kosovare, që ka bërë investime në prodhimin e energjisë alternative në fshatin...

Haradinaj para studentëve të Iowa-s: Regjimi i vizave, diskriminim për qytetarët e Kosovës

para 5 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot një grup studentësh, të kryesuar nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely nga Iowa, me të cilët zhvilluan bashkëbisedim për shumë çështje...

Haradinaj para studentëve të Iowa-s: Regjimi i vizave diskriminim për qytetarët tanë

para 5 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot një grup studentësh, të kryesuar nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely nga Ioëa, me të cilët zhvilluan bashkëbisedim për shumë çështje...

Haradinaj: Regjimi i vizave diskriminim për qytetarët tanë

para 5 muajve - Infokusi

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot një grup studentësh, të kryesuar nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely nga Ioëa, me të cilët zhvilluan bashkëbisedim për shumë çështje...

Haradinaj para studentëve të Iowa-s: Regjimi i vizave diskriminim për qytetarët tanë

para 5 muajve - RTV 21

“Diskriminim për shtetin më të ri në Evropë i cili nuk e ka të drejtën e lëvizjes së lirë” Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot një grup studentësh, të kryesuar nga Tonia...

Haradinaj: Regjimi i vizave, diskriminim për qytetarët tanë

para 5 muajve - Periskopi

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot një grup studentësh, të kryesuar nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely nga Ioëa, me të cilët zhvilluan bashkëbisedim për shumë çështje...

Haradinaj priti në takim përfaqësuesin e “Air Energy”

para 5 muajve - Arbresh

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim Sahit Vokshin, bashkëpronarë i “Air Energy”, firmë turko-kosovare, që ka bërë investime në prodhimin e energjisë alternative në fshatin...

Haradinaj: Regjimi i vizave diskriminim për qytetarët tanë

para 5 muajve - KosovaPress

Kryeministri Haradinaj duke  e falënderuar shtetin e Ioëa-s për miqësinë që ka me Kosovën, tha se sot është një nder prania e studentëve në Qeveri, për të folur para tyre për punët dhe fokusin që ka Qeveria...

Haradianj: Investimet në energjinë e pastër do të mbështeten nga qeveria

para 5 muajve - KosovaPress

Gjatë takimit, kryeministri Haradinaj ka vlerësuar se investimet në fushën e energjisë me erë janë të mirëpritura dhe do të kenë mbështetjen e Qeverisë së Kosovës, e veçanërisht energjia e pastër, pasi...

Kryeministri Haradinaj priti në takim përfaqësuesin e “Air Energy”

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim Sahit Vokshin, bashkëpronarë i “Air Energy”, firmë turko-kosovare, që ka bërë investime në prodhimin e energjisë alternative në fshatin...

Haradinaj priti në takim përfaqësuesin e “Air Energy”

para 5 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim Sahit Vokshin, bashkëpronarë i “Air Energy”, firmë turko-kosovare, që ka bërë investime në prodhimin e energjisë alternative në fshatin...

Haradinaj para studentëve të Iowa-s: Regjimi i vizave diskriminim për qytetarët tanë

para 5 muajve - Arbresh

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot një grup studentësh, të kryesuar nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely nga Ioëa, me të cilët zhvilluan bashkëbisedim për shumë çështje...

Kryeministri Haradinaj para studentëve të Iowa-s: Regjimi i vizave diskriminim për qytetarët tanë

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot një grup studentësh, të kryesuar nga Tonia Land dhe Stephanie Dana Ely nga Iowa, me të cilët zhvilluan bashkëbisedim për shumë çështje...

Haradinaj foli për numrin e këshilltarëve: 400 i kanë punësuar paraardhësit tanë

para 5 muajve - RTV 21

“Del një lajm dhe thuhet që 400 zyrtarë kryeministria. Ata janë administratë e shtetit, nuk janë kryeministria” Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka komentuar numrin e lartë të këshilltarëve dhe...

Haradinaj flet për numrin e madh të këshilltarëve: 400 i kanë punësuar paraardhësit tanë

para 5 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Ramush Haradinaj ka komentuar numrin e lartë të këshilltarëve dhe zyrtarëve në Qeverinë e Kosovës, duke thënë se prej se ka ardhur në pozitën e shefit të ekzekutivit nuk ka punësuar më shumë...

Haradinaj flet për numrin e këshilltarëve: 400 i kanë punësuar paraardhësit tanë

para 5 muajve - Infokusi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka komentuar numrin e lartë të këshilltarëve dhe zyrtarëve në Qeverinë e Kosovës, duke thënë se prej se ka ardhur në pozitën e shefit të ekzekutivit nuk ka punësuar më shumë...

Haradinaj flet për numrin e këshilltarëve, thotë se qeveritë para tij i kanë pasur nga 400

para 5 muajve - Periskopi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka komentuar numrin e lartë të këshilltarëve dhe zyrtarëve në Qeverinë e Kosovës, duke thënë se prej se ka ardhur në pozitën e shefit të ekzekutivit nuk ka punësuar më shumë...

Haradinaj flet për numrin e këshilltarëve: 400 i kanë punësuar paraardhësit tanë

para 5 muajve - Gazeta e re

Kryeministri Ramush Haradinaj ka komentuar numrin e lartë të këshilltarëve dhe zyrtarëve në Qeverinë e Kosovës, duke thënë se prej se ka ardhur në pozitën e shefit të ekzekutivit nuk ka punësuar më shumë...

Haradinaj flet për numrin e këshilltarëve: 400 i kanë punësuar paraardhësit tanë

para 5 muajve - KosovaPress

Ai tha se të dhënat e fundit në media për punësime të rreth 400 zyrtarëve në Zyrën e Kryeministrit, janë të punuar nga Qeveria “Mustafa” dhe Qeveria “Thaçi”. “Del një lajm dhe thuhet që 400 zyrtarë kryeministria....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK