http://kariera.mk

Digjet një fermë bagëtish në Drenas

para 5 muajve - Zhurnal

Një fermë e vogël është djegur si pasojë e rrymës elektrike në fshatin Fushtica e Epërme, në Drenas. Zjarrfikësit kanë dalur në vendngjarje për ta lokalizuar zjarrin. Bëhet e ditur se nuk ka të lënduar...

Digjet një fermë bagëtish në Fushticë të Epërme

para 5 muajve - Klan Kosova

Një fermë e vogël është djegur si pasojë e rrymës elektrike në fshatin Fushtica e Epërme, në Drenas. Dëshmitar në ngjarje i kanë dërguar Klan Kosovës pamje të zjarrfikësve duke lokalizuar zjarrin. Bëhet...

Zjarr në një shtëpi në Kavadar, nuk ka të lënduar

para 5 muajve - Aktuale

Nuk ka të lënduar në zjarrin që shpërtheu mbrëmë pasa mesnate në një shtëpi në Kavadar, ku është djegur çatia dhe një pjesë e shtëpisë. Zjarrfikësit kanë intervenuar nga ora 1:45 deri në ora 4 të mëngjesit,...

Në Saraj digjet një shtëpi

para 5 muajve - Aktuale

Me 11.01.2019 rreth orës 12.00 nga ana e Brigadës së zjarrfikësve në Shkup është lajmëruar se në fshatin Saraj, Shkup, është shkaktuar një zjarr në shtëpinë në pronësi të B.K.(55). Persona të lënduar nuk...

Digjet një fermë bagëtish në Drenas

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Një fermë e vogël është djegur si pasojë e rrymës elektrike në fshatin Fushtica e Epërme, në Drenas. Zjarrfikësit kanë dalur në vendngjarje për ta lokalizuar zjarrin. Bëhet e ditur se nuk ka të lënduar...

Digjet një fermë bagëtish në Drenas

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një fermë e vogël është djegur si pasojë e rrymës elektrike në fshatin Fushtica e Epërme, në Drenas. Zjarrfikësit kanë dalur në vendngjarje për ta lokalizuar zjarrin. Bëhet e ditur se nuk ka të lënduar...

Digjet një fermë bagëtish në Drenas

para 5 muajve - Insajderi

Një fermë e vogël është djegur si pasojë e rrymës elektrike në fshatin Fushtica e Epërme, në Drenas. Zjarrfikësit kanë dalur në vendngjarje për ta lokalizuar zjarrin. Bëhet e ditur se nuk ka të lënduar...

Në Saraj digjet një shtëpi

para 5 muajve - Lajm

Me 11.01.2019 rreth orës 12.00 nga ana e Brigadës së zjarrfikësve në Shkup është lajmëruar se në fshatin Saraj, Shkup, është shkaktuar një zjarr në shtëpinë në pronësi të B.K.(55). Persona të lënduar nuk...

Edhe në Saraj digjet një shtëpi

para 5 muajve - Zhurnal

Saraj, 12 janar - Me 11.01.2019 rreth orës 12.00 nga ana e Brigadës së zjarrfikësve në Shkup është lajmëruar se në fshatin Saraj, Shkup, është shkaktuar një zjarr në shtëpinë në pronësi të B.K.(55). Persona...

Zjarr në një shtëpi në Kavadar, nuk ka të lënduar

para 5 muajve - Zhurnal

Kavadar, 12 janar - Nuk ka të lënduar në zjarrin që shpërtheu mbrëmë pasa mesnate në një shtëpi në Kavadar, ku është djegur çatia dhe një pjesë e shtëpisë. Zjarrfikësit kanë intervenuar nga ora 1:45 deri...

Zjarr në një shtëpi në Kavadar, nuk ka të lënduar

para 5 muajve - Alsat-M

Nuk ka të lënduar në zjarrin që shpërtheu mbrëmë pasa mesnate në një shtëpi në Kavadar, ku është djegur çatia dhe një pjesë e shtëpisë. Zjarrfikësit kanë intervenuar nga ora 1:45 deri në ora 4 të mëngjesit,...

Në Saraj digjet një shtëpi

para 5 muajve - AlbPortali

Me 11.01.2019 rreth orës 12.00 nga ana e Brigadës së zjarrfikësve në Shkup është lajmëruar se në fshatin Saraj, Shkup, është shkaktuar një zjarr në shtëpinë në pronësi të B.K.(55). Persona të lënduar nuk...

Digjet një shtëpi në Saraj

para 5 muajve - Pa censure

Me 11.01.2019 rreth orës 12.00 nga ana e Brigadës së zjarrfikësve në Shkup është lajmëruar se në fshatin Saraj, Shkup, është shkaktuar një zjarr në shtëpinë në pronësi të B.K.(55). Persona të lënduar nuk...

Zjarr në një shtëpi në Kavadar, nuk ka të lënduar

para 5 muajve - Antpress

12 Janar 2019 / 12:07 Nuk ka të lënduar në zjarrin që shpërtheu mbrëmë pasa mesnate në një shtëpi në Kavadar, ku është djegur çatia dhe një pjesë e shtëpisë. Zjarrfikësit kanë intervenuar nga ora 1:45...

Në Saraj digjet një shtëpi

para 5 muajve - Fakti Ditor

Me 11.01.2019 rreth orës 12.00 nga ana e Brigadës së zjarrfikësve në Shkup është lajmëruar se në fshatin Saraj, Shkup, është shkaktuar një zjarr në shtëpinë në pronësi të B.K.(55). Persona të lënduar nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK