http://kariera.mk

Ish-ambasadori: Ekipi negociator janë kthyer në oborrtarë të Thaçit

para 5 muajve - Zhurnal

Presidenti Hashim Thaçi edhe më tutje nuk u ka dorëzuar asnjë dokument se çka ka biseduar me Serbinë deri tash ekipit negociator të udhëhequr nga Shpend Ahmeti dhe Fatmir Limaj. E, sipas ish-ambasadori...

Peci: Ekipi negociator është kthyer në oborrtarë të Thaçit

para 5 muajve - Lajmi.net

Ish-ambasadori i Kosovës në Suedi, Lulzim Peci, po cilëson se ekipi dialogues është shndrruar në bartës të presidentit Hashim Thaçi. Përmes një postimi në Facebook, Peci është shprehur se mos dorëzimi...

Ish-ambasadori: Ekipi negociator janë kthyer në oborrtarë të Thaçit

para 5 muajve - Gazeta Express

Presidenti Hashim Thaçi edhe më tutje nuk u ka dorëzuar asnjë dokument se çka ka biseduar me Serbinë deri tash ekipit negociator të udhëhequr nga Shpend Ahmeti dhe Fatmir Limaj. E, sipas ish-ambasadori...

Lulzim Peci paralajmëron pasoja për Kosovën, nga dialogu me Serbinë

para 5 muajve - GazetaBlic

Drejtori i Institutit KIPRED, Lulzim peci konsideron se me mos-dorëzimin e dokumenteve Ekipit Negociator nga ana e Presidencës, ekipi dialogues po shndërrohet në oborrtarë të Presidencës. Si pasojë e kësaj,...

Ish-ambasadori kosovar thotë se ekipi negociator është kthyer në oborrtarë të Thaçit

para 5 muajve - Insajderi

Peci, i cili është themelues i KIPRED’it, thotë se mosdorëzimi i dokumenteve nga Presidenti Thaçi te delegacioni i formuar nga Qeveria dhe PSD’ja, po i kthen anëtarët e këtij ekipi në oborrtarë të presidentit....

Ish-ambasadori: Ekipi negociator janë kthyer në oborrtarë të Thaçit

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti Hashim Thaçi edhe më tutje nuk u ka dorëzuar asnjë dokument se çka ka biseduar me Serbinë deri tash ekipit negociator të udhëhequr nga Shpend Ahmeti dhe Fatmir Limaj. E, sipas ish-ambasadori...

Ish-ambasadori: Ekipi negociator janë kthyer në oborrtarë të Thaçit

para 5 muajve - Ekonomia Online

Presidenti Hashim Thaçi edhe më tutje nuk u ka dorëzuar asnjë dokument se çka ka biseduar me Serbinë deri tash ekipit negociator të udhëhequr nga Shpend Ahmeti dhe Fatmir Limaj. E, sipas ish-ambasadori...

Lulzim Peci paralajmëron pasoja për Kosovën, nga dialogu me Serbinë

para 5 muajve - Bota Press

Drejtori i Institutit KIPRED, Lulzim peci konsideron se me mos-dorëzimin e dokumenteve Ekipit Negociator nga ana e Presidencës, ekipi dialogues po shndërrohet në oborrtarë të Presidencës. Si pasojë e kësaj,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK