http://kariera.mk

VV: Qeveria Haradinaj po tenton të shkatërroj Telekomin

para 5 muajve - GazetaBlic

Moszbatimi i dymbëdhjetë pikave të rezolutës së miratuar në Kuvendin e Kosovës, tash e gjashtë muaj për ndërmarrjet publike të Telekomit dhe Postës së Kosovës, ka bërë që Lëvizja Vetëvendosje të kërkoi...

VV: Haradinaj po dëshmon se ka në plan të kap bordet publike

para 5 muajve - GazetaBlic

Lëvizja Vetëvendosje përmes një konference për media në gjashtë mujorin e votimit të rezolutës së kuvendit për Bordet Publike, ka kërkuar që sa më parë të zbatohen të gjitha dymbëdhjetë pikat e miratuara,...

VV: Qeveria Haradinaj ka në plan të kapë të gjitha bordet publike, sidomos Telekomin

para 5 muajve - Koha.net

Lëvizja Vetëvendosje përmes një konference për media në gjashtë mujorin e votimit të rezolutës së kuvendit për Bordet Publike, ka kërkuar që sa më parë të zbatohen të gjitha dymbëdhjetë pikat e miratuara,...

VV: Haradinaj po dëshmon se ka në plan të kap bordet publike

para 5 muajve - Infokusi

Lëvizja Vetëvendosje përmes një konference për media në gjashtë mujorin e votimit të rezolutës së kuvendit për Bordet Publike, ka kërkuar që sa më parë të zbatohen të gjitha dymbëdhjetë pikat e miratuara,...

VV: Qeveria Haradinaj ka në plan të kap të gjitha bordet publike, sidomos Telekomin

para 5 muajve - Koha.net

Lëvizja Vetëvendosje përmes një konference për media në gjashtë mujorin e votimit të rezolutës së kuvendit për Bordet Publike, ka kërkuar që sa më parë të zbatohen të gjitha dymbëdhjetë pikat e miratuara,...

VV: Haradinaj po dëshmon se ka në plan të kap bordet publike

para 5 muajve - Lajm

Lëvizja Vetëvendosje përmes një konference për media në gjashtë mujorin e votimit të rezolutës së kuvendit për Bordet Publike, ka kërkuar që sa më parë të zbatohen të gjitha dymbëdhjetë pikat e miratuara,...

VV: Qeveria Haradinaj po tenton ta shkatërroj Telekomin

para 5 muajve - KosovaPress

Eksperti i telekomunikacionit nga kjo parti, Fatban Bunjaku ka thënë se moszbatimi i rezolutës po dëshmon se kryeministri ka plan që të kap gjitha bordet publike. Sipas tij, kërkesat e kësaj rezolute janë...

VV: Qeveria Haradinaj po tenton të shkatërroj Telekomin

para 5 muajve - KosovaPress

Eksperti i telekomunikacionit nga kjo parti, Fatban Bunjaku ka thënë se moszbatimi i rezolutës po dëshmon se kryeministri ka plan që të kap gjitha bordet publike. Sipas tij, kërkesat e kësaj rezolute janë...

VV-ja: Rezoluta për Telekomin po heshtet nga Qeveria dhe Prokuroria

para 5 muajve - Ekonomia Online

Rezoluta e miratuar në Kuvendin e Kosovës mbi ndërmarrjet publike, Telekomin dhe Postën e Kosovës dhe zbatimi i saj në gjashtë mujorin prej se është miratuar, ishte tema e konferencës e thirrur nga Lëvizja Vetëvendosje,...

VV: Haradinaj po dëshmon se ka në plan të kap bordet publike

para 5 muajve - KosovaPress

Anëtari i kësaj partie, Farban Bunjaku tha se përmes neglizhencës së Qeverisë Haradinaj, po dëshmohet se me këtë Haradinaj ka plan që të kapë gjitha bordet publike, e veçmas Telekomin e Kosovës. “Qeveria...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK