http://kariera.mk

Galaxy i Samsungut feston 10-vjetorin sivjet, ka gati tre “bishat” e teknologjisë

para 5 muajve - Koha.net

Smartfonët e rinj të gjigantit të teknologjisë, Samsung, do të dalin në shitje muajin e ardhshëm. Pritet që të dalë Samsung Galaxy S10, S10 Plus dhe S10 Lite, të cilët do të prezantohen në një ngjarje...

Samsungu konfirmon se më 20 shkurt prezanton Galaxy S10

para 5 muajve - Koha.net

Gjiganti i teknologjisë, Samsungu ka konfirmuar se telefoni i saj i ri Galaxy S10 do të prezantohet më 20 shkurt në San Francisco dhe në Londër. Sipas këtyre raportimeve thuhet se Galaxy S10 vjen me pesë...

Samsung do t’i prezantojë smartphonin e palosshëm dhe Galaxy S10 më 20 shkurt

para 5 muajve - Lajmi.net

Kompania koreano-jugore dërgoi ftesa për një ngjarje në San Francisko. Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt. Kompania koreano-jugore ka të ngjarë që në këtë ngjarje ti prezantojë dy smartphonët...

Samsung pritet ta lansojë një telefon me 5G i cili paloset

para 5 muajve - KosovaLive360

Samsung tha të enjten se do të mbajë një ngjarje më 20 shkurt në San Francisko, ku pritet të zbulojë telefonin e ardhshëm të tij, Galaxy S10. Telefoni pritet të jetë telefoni i parë i mençur i madh që...

Samsung do t’i prezantojë smartphonin e palosshëm dhe Galaxy S10 më 20 shkurt

para 5 muajve - AlbPortali

Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt. Kompania koreano-jugore ka të ngjarë që në këtë ngjarje ti prezantojë dy smartphonët e saj Galaxy S10 dhe smartfoni i saj i parë i palosshëm, i cili...

Galaxy X, telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet poashtu më 20 shkurt

para 5 muajve - Telegrafi

Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt ku do të shohim serinë e Samsung Galaxy S10, por ne gjithashtu mund të shohim Samsung Galaxy X të palosshëm. Kështu njofton The Wall Street Journal,...

Galaxy S10, Samsung jep datën e prezantimit

para 6 muajve - Ina

Tradicionalisht Samsung ka prezantuar telefonët më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil të Barcelonës por me Galaxy S10 gjërat ndryshojnë. Këtë vit kompania do të thyejë traditën fillimisht raportoi...

Samsung konfirmon: Galaxy S10 lansohet më 20 shkurt

para 6 muajve - Zhurnal

Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur....

Zyrtare: Samsung Galaxy S10 lansohet muajin e ardhshëm

para 5 muajve - Gazeta Observer

Tradicionalisht Samsung ka prezantuar telefonët më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil të Barcelonës por me Galaxy S10 gjërat ndryshojnë. Këtë vit kompania do të thyejë traditën fillimisht raportoi...

Samsung Galaxy S10 lansohet muajin e ardhshëm

para 6 muajve - Gazeta Observer

Tradicionalisht Samsung ka prezantuar telefonët më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil të Barcelonës por me Galaxy S10 gjërat ndryshojnë. Këtë vit kompania do të thyejë traditën fillimisht raportoi...

Samsung konfirmon: Galaxy S10 do të lansohet më 20 shkurt

para 6 muajve - Portalb

Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur....

Samsung konfirmon: Galaxy S10 lansohet më 20 shkurt

para 6 muajve - Flaka

Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur....

Samsung konfirmon: Galaxy S10 lansohet më 20 shkurt

para 6 muajve - Telegrafi

Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur....

Galaxy S10 do të lansohet më 17 shkurt, në San Francisko

para 6 muajve - Tetova Sot

Trio e telefonave Samsung Galaxy S10 – Samsung S10, S10 Plus dhe S10 Lite – janë planifikuar për një lansim zyrtar në një ngjarje në San Francisko, një javë përpara MWC 2019, e cila fillon të hënën më...

Po vjen seria e re e Samsung Galaxy S

para 6 muajve - RTV 21

Samsung sivjet shënon 10 vjetorin e serisë së Galaxy Samsung ka njoftuar datën e ngjarjes së ardhshme “Unpacked”, në të cilën pritet gjerësisht të njoftojë me telefonat më të fundit të Galaxy S. Ngjarja...

Galaxy S10 do të lansohet më 17 shkurt, në San Francisko

para 6 muajve - Telegrafi

Trio e telefonave Samsung Galaxy S10 – Samsung S10, S10 Plus dhe S10 Lite – janë planifikuar për një lansim zyrtar në një ngjarje në San Francisko, një javë përpara MWC 2019, e cila fillon të hënën më...

Operatori korean konfirmon: Galaxy S10 lansohet së shpejti

para 6 muajve - Arbresh

“EE” sapo ka konfirmuar se telefoni i ri Samsung Galaxy është rrugës për në dyqanet e tyre. Operatori mobil njoftoi zbulimin e madh në llogarinë e tyre Twitter dhe klientët mund të regjistrohen në qoftë...

Ekranet e lakueshme – fantashkenca që po bëhet realitet

para 6 muajve - Indeks.mk

Pas shumë vitesh me modele prototip, ekranet e lakueshme do të fillojnë të bëhen pjesë e jetës së përditshme, duke hapur perspektiva të reja për sektorin e kësaj teknologjie, në veçanti në industrinë e...

Ekranet e lakueshme – fantashkenca që po bëhet realitet

para 6 muajve - Gazeta Observer

Pas shumë vitesh me modele prototip, ekranet e lakueshme do të fillojnë të bëhen pjesë e jetës së përditshme, duke hapur perspektiva të reja për sektorin e kësaj teknologjie, në veçanti në industrinë e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK