http://kariera.mk

Hu pas koke, policia gjermane publikon videon: Ja si u qëllua politikani i AfD-së

para 6 muajve - Pa censure

Policia gjermane lëshoi një video të rrahjes së politikanit të partisë së ekstremit të djathtë – AfD, Frank Magnitz. Një çmim prej 3,000 euro është ofruar info mbi personat që e goditën, ngjarje e ndodhur...

Policia gjermane publikon pamjet e sulmit fizik ndaj politikanit të partisë AFD në Bremen (Video, +16)

para 6 muajve - Telegrafi

Policia gjermane ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë, që tregojnë se si tre meshkuj sulmojnë fizikisht politikanin e partisë gjermane AFD, Frank Magnitz. 66-vjeçari ishte hospitalizuar pas sulmit...

Autoritetet gjermane publikojnë pamjet e sulmit fizik ndaj politikanit të partisë AFD në Bremen

para 6 muajve - Arbresh

Policia gjermane ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë, që tregojnë se si tre meshkuj sulmojnë fizikisht politikanin e partisë gjermane AFD, Frank Magnitz. 66-vjeçari ishte hospitalizuar pas sulmit...

Partia gjermane përshtat simbolin e fshehtë të nazizmit në stemën e vet

para 6 muajve - Gazeta Express

Një politikan gjerman e ka lënë partinë “AfD” për ta themeluar një parti të re që do ta përdor si stemë shenjën e fshehtë të nazistëve austriakë, e cila është përdorur gjatë viteve të tridhjeta të shekullit...

Hu pas koke, policia gjermane publikon videon: ja si u qëllua politikani i AfD-së

para 6 muajve - Te Sheshi

Policia gjermane lëshoi një video të rrahjes së politikanit të partisë së ekstremit të djathtë – AfD, Frank Magnitz. Një çmim prej 3,000 euro është ofruar info mbi personat që e goditën, ngjarje e ndodhur...

Sulme ndaj eksponentëve të djathtë të AfD-së në Gjermani

para 6 muajve - Alsat-M

Persona të panjohur shpërthyen një kuti postare që i përkiste një politikani të partisë të ekstremit të djathtë ”Alternativa për Gjermaninë” (AfD) dhe shkruajtën fjalët “derr nazist” në murin e shtëpisë...

“Derr nazist”, sulme ndaj eksponentëve të djathtë të AfD-së në Gjermani

para 6 muajve - Gazeta Tema

Persona të panjohur shpërthyen një kuti postare që i përkiste një politikani të partisë të ekstremit të djathtë ”Alternativa për Gjermaninë” (AfD) dhe shkruajtën fjalët “derr nazist” në murin e shtëpisë...

Sulme ndaj eksponentëve të djathtë të AfD-së në Gjermani

para 6 muajve - Antpress

11 Janar 2019 / 12:25 Persona të panjohur shpërthyen një kuti postare që i përkiste një politikani të partisë të ekstremit të djathtë ”Alternativa për Gjermaninë” (AfD) dhe shkruajtën fjalët “derr nazist”...

“Derr nazist”, sulme ndaj eksponentëve të djathtë të AfD-së në Gjermani

para 6 muajve - Lajm

Persona të panjohur shpërthyen një kuti postare që i përkiste një politikani të partisë të ekstremit të djathtë ”Alternativa për Gjermaninë” (AfD) dhe shkruajtën fjalët “derr nazist” në murin e shtëpisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK