http://kariera.mk

Jaglland: Vendimi i Parlamentit të Maqedonisë - kontribut i rëndësishëm për stabilitetin në rajon

para 5 muajve - Albeu

Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Evropës , Thorbjorn Jaglland e përshëndeti vendimin e Parlamentit të Republikës së Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese për Marrëveshjen e Prespës, njofton korrespondenti...

Jaglland: Vendimin i parlamentit për emrin, kontribut i rëndësishëm për stabilitetin e vendit

para 5 muajve - Portalb

Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Evropës, Torborn Jaglland e ka përshëndetur vendimin e Parlamentit të Republikës së Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese. “Përshëndes vendimin e parlamentit në...

Jagland: Vendimi është kontribut i rëndësishëm për stabilitetin në rajon

para 5 muajve - Telegrafi

Siç raportojnë nga AIM, Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Evropës, Thorbjorn Jaglland e përshëndeti vendimin e Kuvendit të Republikës së Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese për Marrëveshjen e Prespës....

Jaglland: Miratimi i ndryshimeve kushtetuese, kontribut i rëndësishëm për stabilitetin në rajon

para 5 muajve - Zhurnal

Brukse, 12 janar - Edhe sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Evropës, Torborn Jaglland e ka përshëndetur vendimin e Parlamentit të Republikës së Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese. “Përshëndes vendimin...

Jaglland: Miratimi i ndryshimeve kushtetuese, kontribut i rëndësishëm për stabilitetin në rajon

para 5 muajve - Alsat-M

Edhe sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Evropës, Torborn Jaglland e ka përshëndetur vendimin e Parlamentit të Republikës së Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese. “Përshëndes vendimin e parlamentit...

Jaglland: Vendimi është kontribut i rëndësishëm për stabilitetin në rajon

para 5 muajve - Koha.mk

Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Evropës, Torborn Jaglland e përshëndeti vendimin e Parlamentit të Republikës së Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese për Marrëveshjen e Prespës, njofton korrespondenti...

Jaglland: Vendimin i parlamentit për emrin, kontribut i rëndësishëm për stabilitetin e vendit

para 5 muajve - Tetova Sot

Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Evropës, Torborn Jaglland e ka përshëndetur vendimin e Parlamentit të Republikës së Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese. “Përshëndes vendimin e parlamentit në...

Jaglland: Vendimi i Parlamentit të Maqedonisë - kontribut i rëndësishëm për stabilitetin në rajon

para 5 muajve - Gazeta Express

Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Evropës, Thorbjorn Jaglland e përshëndeti vendimin e Parlamentit të Republikës së Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese për Marrëveshjen e Prespës, njofton korrespondenti...

Jaglland: Miratimi i ndryshimeve kushtetuese, kontribut i rëndësishëm për stabilitetin në rajon

para 5 muajve - Lajm

Edhe sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Evropës, Torborn Jaglland e ka përshëndetur vendimin e Parlamentit të Republikës së Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese. “Përshëndes vendimin e parlamentit...

Jaglland: Miratimi i ndryshimeve kushtetuese, kontribut i rëndësishëm për stabilitetin në rajon

para 5 muajve - InfoMagazin

Edhe sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Evropës, Torborn Jaglland e ka përshëndetur vendimin e Parlamentit të Republikës së Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese. “Përshëndes vendimin e parlamentit...

Dora Bakojani kandidate për sekretare të përgjithshme të KE-së

para 5 muajve - TV21

Ish ministrja e Punëve të Jashtme të Greqisë Dora Bakojani është kandidate për sekretare të përgjithshme të Këshillit të Evropës, shpalli sot organizata. Thirrja për dorëzim të aplikimeve për zëvendës...

Dora Bakojani kandidate për sekretare të përgjithshme të KE-së

para 5 muajve - Koha.mk

Ish ministrja e Punëve të Jashtme të Greqisë Dora Bakojani është kandidate për sekretare të përgjithshme të Këshillit të Evropës, shpalli sot organizata. Thirrja për dorëzim të aplikimeve për zëvendës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK