http://kariera.mk

Incidenti në Paris, Bushati: Trishtim dhe solidaritet i shqiptarëve me parizianët

para 5 muajve - Vizion Plus

Ministri i Europës dhe Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati, ka reaguar për katër jetët e humbura këtë të premte në Francë pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit. Përmes një postimi...

Shpërthimi në Paris, reagon ministri ende në detyrë Bushati

para 5 muajve - Gazeta Express

Ministri ende në detyrë i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati ka reaguar pas shpërthimit të ndodhur mëngjesin e sotëm në Paris ku gjetën vdekjen 4 persona dhe 47 të tjerë u plagosën. "Trishtim dhe solidaritet...

Incidenti në Paris, Bushati mesazh ngushëllimi Francës

para 5 muajve - Koha Jone

Pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit, ku katër persona humbën jetën ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati. Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”,...

Epilogu i shpërtimit në Paris: Katër persona të vdekur e 10 të plagosur rëndë

para 5 muajve - Telegrafi

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me katër persona të vdekurm dy prej tyre zjarrfikës, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në gjendje...

“Trishtim dhe solidaritet i të gjithë shqiptarëve me parizianët dhe familjet e të ndjerëve”

para 5 muajve - Lexo

Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme në detyrë, Ditmir Bushati i ka shprehur ngushëllime shteti francez për humbjen e jetës së katër personave pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit....

Shpërthim në qendër të Parisit, 2 viktima dhe 34 të plagosur

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi  është konfirmuar nga policia, e cila thotë se  shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise. Si pasojë e kësaj është  shkaktuar...

Shpërtimi aksidental në Paris, dy të vdekur e 10 të plagosur rëndë

para 5 muajve - Lajmi.net

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me 2 zjarrfikës që kanë humbur jetën, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë....

Të paktën 4 persona humbën jetën : Pamjet e tmerrshme nga shpërthimi në Paris

para 5 muajve - Pa censure

Katër persona kanë humbur jetën pas një shpërthimi në një pastiçeri në Paris.

Tragjedia në Paris/ Në mesin e viktimave dy zjarrëfikës, dhjetëra të plagosur

para 5 muajve - Vizion Plus

Bilanc tragjik nga shpërthimi i fuqishëm  që tronditi Parisin mëngjesin e kësaj të shtune në katin e parë të një pallati. Të paktën katër persona kanë humbur jetën,  36 të tjerë kanë mbetur të plagosur,...

Shpërthimi i fuqishëm në Paris, 4 të vdekur

para 5 muajve - Shekulli

Bilanc tragjik ka pasur shpërthimi i fuqishëm në qendër të Parisit. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së gazit në një furrë buke. Siç raportojë mediat vendase...

Shpërtimi aksidental në Paris, dy të vdekur e 10 të plagosur rëndë

para 5 muajve - Top Channel

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me 2 zjarrfikës që kanë humbur jetën, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë....

Dy zjarrfikës të vdekur nga shpërthimi i gazit në Paris

para 5 muajve - RTV 21

Dhjetë persona në gjendje të rëndë Dy zjarrfikës kanë humbur jetën pas një shpërthimi të madh në një furrë të bukës në kryeqytetin francez, Paris , kanë njoftuar zyrtarët. Shërbimet emergjente po reagonin...

Dy persona e humbën jetën gjatë shpërthimit në Paris

para 5 muajve - Shenja

Prokuroria në Francë njoftoi se numri i të vdekurve si pasojë e një shpërthimi në një furrë në kryeqytetin Paris, është 2 përkundër deklaratës së mëparshme të ministrit të Brendshëm, Christophe Castaner,...

Shpërthimi në Paris, Bushati mesazh ngushëllimi Francës

para 5 muajve - Java News

Pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit, ku katër persona humbën jetën ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati. Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”,...

Shpërthim në qendër të Parisit, të lënduar disa persona

para 5 muajve - Zhurnal

Një shpërthim në qendër të Parisit la të lënduar disa persona si dhe shkaktoi dëme në vetura dhe ndërtesa. Autoritetet deklaruan se shkaktar i shpërthimit të madh mund të jetë një rrjedhje gazi në një...

Pamje dramatike nga Parisi/Shpërthimi i gazit,4 të vdekur disa të plagosur

para 5 muajve - Opinion

Mediat botërore transmetojnë pamje dramatike nga Parisi. Mëngjesin e sotëm një shpërthim i fuqishëm tronditi zonën qendrore të kryeqytetit francez. Mësohet se shpërthimi ka ardhur nga rrjedhja e gazit...

Katër të vdekur pas shpërthimit në një ndërtesë

para 5 muajve - Alsat-M

Katër persona, përfshirë dy zjarrfikës, humbën jetën sot pas shpërthimit në një ndërtesë poshtë së cilës gjendej një dyqan buke në Paris, deklaroi ministri i Brendshëm francez, Christophe Castaner për...

(Foto+Video) Shpërthimi në qendër të Parisit kthehet në tragjedi, vdesin 4 persona dhe plagosen 32 të tjerë, disa në gjendje kritike

para 5 muajve - Sot News

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së gazit...

Katër të vdekur nga shpërthimi në qendër të Parisit

para 5 muajve - Gazeta Express

Zyrtarët kanë njoftuar se katër persona, përfshirë dy zjarrfikës, kanë ndërruar jetë pasi një shpërthim shkaktoi zjarr të madh në një furrë buke në Paris. Disa makina janë rrotulluar dhe shumë ndërtesa...

Shpërtimi aksidental në Paris, dy të vdekur e 10 të plagosur rëndë

para 5 muajve - Lajm

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me 2 zjarrfikës që kanë humbur jetën, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë....

BILANCI/ Katër të vdekur nga shpërthimi në qendër të Parisit

para 5 muajve - Java News

Zyrtarët kanë njoftuar se katër persona, përfshirë dy zjarrfikës, kanë ndërruar jetë pasi një shpërthim shkaktoi zjarr të madh në një furrë buke në Paris. Disa makina janë rrotulluar dhe shumë ndërtesa...

Katër të vdekur pas shpërthimit në një ndërtesë

para 5 muajve - Antpress

Përveç viktimave, numërohen edhe 37 të plagosur. ”Një shpërthim i fortë ndodhi sot rreth orës 09:00 në zonën 9 të Parisit”, njoftuan burime që përputhen, nga prefektura, policia dhe gazetarët. ”Një zjarr...

Kaos në Francë, katër të vdekur

para 5 muajve - Periskopi

Protesta në Francë ka eskaluar, ku përveç dëmeve të mëdha materiale, tashmë ka edhe persona të vdekur. Ministri i Brendshëm francezë, Christopher Castaner ka lajmëruar se pas vdekjes së dy civilëve, edhe...

Shpërthimi në qendër të Parisit, 4 persona humbin jetën

para 5 muajve - Blitz

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së gazit...

Shpërthim i fuqishëm në Paris, dhjetra të plagosur në qendrën e kryeqytetit francez

para 5 muajve - Blitz

Një grup njerëzish kanë mbetur të plagosur pas një shpërthimi të fuqishëm në qendrën e Parisit, i ndjekur dhe nga një zjarr masiv. Shpërthimi i cili ndodhi para pak orësh këtë mëngjes, duket se ka ardhur...

Bilanc i tmerrshëm në Paris pas shpërthimit

para 5 muajve - LajmiFundit

Ka sjellë një bilanc tragjik shpërthimi gjatë mëngjesit të sotëm në Paris, i cili hodhi në herë një bllok të tërë lagjeje. Mësohet se deri më tani janë katër të vdekur dhe dhjetra të plagosur, 12 janë...

Paris, shpërthim në qendër, disa të plagosur

para 5 muajve - Zhurnal

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise. Si pasojë e kësaj është shkaktuar...

Shpërthim gazi në një furrë në Paris, disa të lënduar

para 5 muajve - Koha.mk

Parisi i frikësohej një tjetër demonstrate të fuqishme të “jelekverdhëve” këtë të shtunë, për të cilën ka dislokuar mbi 80 mijë oficerë policie në të gjithë Francën, në atë që konsiderohet si fundjava...

Katër të vdekur nga shpërthimi në qendër të Parisit

para 5 muajve - Gazeta Observer

Zyrtarët kanë njoftuar se katër persona, përfshirë dy zjarrfikës, kanë ndërruar jetë pasi një shpërthim shkaktoi zjarr të madh në një furrë buke në Paris. Disa makina janë rrotulluar dhe shumë ndërtesa...

Paris,shpërthim në qendër, disa të plagosur

para 5 muajve - TV21

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise. Si pasojë e kësaj është shkaktuar...

Shpërthim në Paris, disa persona të plagosur

para 5 muajve - Infokusi

jë shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi jo shumë larg teatrit Folie Bergere. Siç raportojë mediat vendase një pallat është në flak dhe ka disa...

Shpërthim në qendër të Parisit, të lënduar disa persona

para 5 muajve - Albinfo

Një shpërthim në qendër të Parisit la të lënduar disa persona si dhe shkaktoi dëme në vetura dhe ndërtesa. Autoritetet deklaruan se shkaktar i shpërthimit të madh mund të jetë një rrjedhje gazi në një...

Mbi 20 të lënduar nga shpërthimi në Paris

para 5 muajve - Kallxo

Zjarrfikësit po përballen me një flakë në një biznes në qendër të Parisit, pas një shpërthimi të fuqishëm që plagosi së paku 20 persona, ka njoftuar policia. Makina u shkatërrua dhe ndërtesa të tjera u...

Shpërthim i fuqishëm në një furrë buke në Paris

para 5 muajve - Shenja

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje dhe...

Shpërthim i fuqishëm në Paris

para 5 muajve - Lajmi.net

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje dhe...

Njëzet të lënduar nga shpërthimi në Paris

para 5 muajve - RTV 21

Disa ndërtesa në zonën përreth janë dëmtuar Zjarrfikësit po përballen me një flakë në një biznes në qendër të Parisit, pas një shpërthimi të fuqishëm që plagosi së paku 20 persona, ka njoftuar policia....

Shpërthimi në Paris, ka edhe të plagosur

para 5 muajve - Gazeta Express

Zjarrfikësit po përballen me një zjarr në qendër të Parisit, pas një shpërthimi të fuqishëm që raportohet se ka plagosur disa njerëz. Makinat u shkatërruan dhe disa ndërtesa u dëmtuan nga shpërthimi në...

Shpërthim i fuqishëm në Paris

para 5 muajve - RTV 21

Disa të lënduar Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në...

Shpërthim në qendër të Parisit, disa të lënduar

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një shpërthim në qendër të Parisit la të lënduar disa persona si dhe shkaktoi dëme në vetura dhe ndërtesa. Autoritetet deklaruan se shkaktar i shpërthimit të madh mund të jetë një rrjedhje gazi në një...

Shpërthim i fuqishëm në Paris

para 5 muajve - Flaka

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje dhe...

Paris, shpërthim në qendër, disa të plagosur

para 5 muajve - InfoMagazin

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise. Si pasojë e kësaj është shkaktuar...

Zjarr dhe panik/ Shpërthim në qendër të Parisit, disa të plagosur (Shikoni çfarë po ndodh live)

para 5 muajve - Sot News

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës konfirmon policia. Shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise, duke shkaktuar zjarr dhe panik në atë zonë raportojnë gazetarët...

Shpërthim i fuqishëm në Paris, raportohet për të plagosur (Foto/Video)

para 5 muajve - Telegrafi

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Parisin, thonë autoritetet franceze. Shërbimet e urgjencës janë njoftuar për një shpërthim të fuqishëm mëngjesin e sotëm, që thuhet se ka shkaktuar edhe të plagosur....

Shpërthim gazi në Paris, disa të plagosur

para 5 muajve - Top Channel

Parisi i frikësohej një tjetër demonstrate të fuqishme të “jelekverdhëve” këtë të shtunë, për të cilën ka dislokuar mbi 80 mijë oficerë policie në të gjithë Francën, në atë që konsiderohet si fundjava...

Shpërthim i fuqishëm në Paris, disa njerëz të plagosur

para 5 muajve - Klan Kosova

Zjarrfikësit po përballen me një zjarr në qendër të Parisit, pas një shpërthimi të fuqishëm që raportohet se ka plagosur disa njerëz, transmeton Klan Kosova. Makinat u shkatërruan dhe disa ndërtesa u dëmtuan...

Shumë të plagosur pas një shpërthimi të gazit në Paris

para 5 muajve - Ina

Një shpërthim i fortë ndodhi sot rreth orës 09:00 në zonën 9 të Parisit duke plagosur shumë persona dhe duke thyer xhamat e dhjetëra vitrinave, njoftuan burime që përputhen, nga prefektura, policia dhe...

Shpërthim gazi në një furrë në Paris, disa të lënduar

para 5 muajve - Koha.net

Parisi i frikësohej një tjetër demonstrate të fuqishme të “jelekverdhëve” këtë të shtunë, për të cilën ka dislokuar mbi 80 mijë oficerë policie në të gjithë Francën, në atë që konsiderohet si fundjava...

Shumë të plagosur pas një shpërthimi të gazit në Paris

para 5 muajve - Alsat-M

Një shpërthim i fortë ndodhi sot rreth orës 09:00 në zonën 9 të Parisit duke plagosur shumë persona dhe duke thyer xhamat e dhjetëra vitrinave, njoftuan burime që përputhen, nga prefektura, policia dhe...

Shpërthim i fuqishëm në një furrë buke në Paris

para 5 muajve - Gazeta Express

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje dhe...

Francë/ Shpërthim në mes të Parisit, 20 të plagosur

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke. Siç raportojë mediat...

FOTOT: Kryeqyteti i dashurisë në gjendje “lufte”, jelekëverdhët i vendosin “zjarrin” Parisit

para 5 muajve - Gazeta Tema

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës konfirmon policia. Shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise, duke shkaktuar zjarr dhe panik në atë zonë raportojnë gazetarët...

Shpërthimi i fuqishëm në Paris

para 5 muajve - GazetaBlic

Disa të lënduar Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në...

Shpërthim i fuqishëm në Paris

para 5 muajve - Kallxo

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje dhe...

E fundit/ Shpërthim i fuqishëm në qendër të Parisit

para 5 muajve - Opinion

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës konfirmon policia. Shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise, duke shkaktuar zjarr dhe panik në atë zonë raportojnë gazetarët...

Shpërthim në qendër të Parisit, disa të lënduar

para 5 muajve - LajmiFundit

Një shpërthim në qendër të Parisit la të lënduar disa persona si dhe shkaktoi dëme në vetura dhe ndërtesa. Autoritetet deklaruan se shkaktar i shpërthimit të madh mund të jetë një rrjedhje gazi në një...

Tronditet Parisi/ Shpërthim i fuqishëm në qendër të kryeqytetit, raportohen të plagosur (FOTO+VIDEO)

para 5 muajve - Sot News

Një shpërthim i madh ka tronditur Parisin, thonë autoritetet franceze. Shërbimet e urgjencës janë njoftuar për një shpërthim të fortë mëngjesin e sotëm, që thuhet se ka shkaktuar edhe të plagosur. Fotot...

Shpërthimi i fuqishëm në Paris

para 5 muajve - RTV 21

Disa të lënduar Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, thonë policia, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje...

Shpërthim gazi në Paris, disa të plagosur

para 5 muajve - Insajderi

Parisi i frikësohej një tjetër demonstrate të fuqishme të “jelekverdhëve” këtë të shtunë, për të cilën ka dislokuar mbi 80 mijë oficerë policie në të gjithë Francën, në atë që konsiderohet si fundjava...

Shpërthim në Paris, disa persona të plagosur

para 5 muajve - Gazeta e re

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi jo shumë larg teatrit Folie Bergere. Siç raportojë mediat vendase një pallat është në flak dhe ka disa...

Shpërthim në Paris, disa persona të plagosur

para 5 muajve - KosovaPress

Siç raportojë mediat vendase një pallat është në flak dhe ka disa persona të plagosur. Shpërthim i fuqishëm ka tronditur qendrën e Parisit, si pasojë e një rrjedhjeje të dyshuar gazi në një furrë buke,...

VIDEO/ Shpërthim në qendër të Parisit, shumë persona të plagosur

para 5 muajve - Java News

Një shpërthim ka ndodhur në një furrë buke në qendër të Parisit.  Dyshohet se si pasojë e shpërthimit shumë persona kanë mbetur të lënduar. Ende nuk ka asnjë informacion për arsyen e shpërthimit. Fillimisht...

LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i madh në Paris, ka të plagosur[Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Një zjarr i madh ka shpërthyer në qendër të Parisit, prej të cilit po raportohet se kanë mbetur të plagosur disa njerëz. Makinat dhe shumë ndërtesa u dëmtuan nga shpërthimi në Rue de Trevise, teksa autoritetet...

Shpërthim në Paris

para 5 muajve - Insajderi

Parisi është zgjuar i tronditur këtë mengjes, si pasojë e një shpërthimi të fuqishëm në afërsi të qendres së tij. Sipas raportimeve të mediave, shpërthimi ka ndodhur në lagjen Opera, në një furrë buke....

Incident i rëndë në Paris, ka të lënduar

para 5 muajve - Arbresh

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur mëngjesin e sotëm Parisin. Raportohet për disa persona të lënduar, ndërsa dyshohet se ishte rrjedhja e gazit shkaktar i shpërthimit, transmeton portali arbresh.info....

Shpërthim i fuqishëm në një furrë buke në Paris

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje dhe...

Incident i rëndë në Paris, ka të lënduar

para 5 muajve - Arbresh

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur mëngjesin e sotëm Parisin. Raportohet për disa persona të lënduar, ndërsa dyshohet se ishte rrjedhja e gazit shkaktar i shpërthimit, transmeton portali arbresh.info....

Shpërthim gazi në një furrë në Paris, disa të lënduar

para 5 muajve - Periskopi

Parisi i frikësohej një tjetër demonstrate të fuqishme të “jelekverdhëve” këtë të shtunë, për të cilën ka dislokuar mbi 80 mijë oficerë policie në të gjithë Francën, në atë që konsiderohet si fundjava...

Shpërthim i fuqishëm në Paris, disa njerëz të plagosur

para 5 muajve - Ekonomia Online

Zjarrfikësit po përballen me një zjarr në qendër të Parisit, pas një shpërthimi të fuqishëm që raportohet se ka plagosur disa njerëz. Makinat u shkatërruan dhe disa ndërtesa u dëmtuan nga shpërthimi në...

Shpërthim i fuqishëm në Paris, ka të lënduar

para 5 muajve - Arbresh

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur mëngjesin e sotëm Parisin. Raportohet për disa persona të lënduar, ndërsa dyshohet se ishte rrjedhja e gazit shkaktar i shpërthimit, transmeton portali arbresh.info....

Shpërthim gazi në Paris, disa të plagosur

para 5 muajve - Epoka e Re

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur sot qendrën e Parisit, si pasojë e një rrjedhjeje të dyshuar gazi në një furrë buke, duke shkaktuar disa të plagosur dhe dëme të konsiderueshme materiale. Policia...

Ngjarje e rëndë mes Parisit, pallati përfshihet nga flakët pas…

para 5 muajve - LajmiFundit

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke. Siç raportojë mediat...

Francë: Një milion euro kontribute për policinë e dëmtuar nga “jelekverdhët”

para 6 muajve - Te Sheshi

Në Francë, më shumë se një milion euro janë dhuruar për policët plagosur në përleshjet me aktivistët e “jelekverdhëve”, ndërkohë që dhe këta të fundit janë përfshirë në një fushatë të ngjashme, për t’i ardhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK