http://kariera.mk

Zyrtarët e FBI-së hetuan nëse Trump punoi kundër interesave amerikane, ja rezultatet e procesit

para 5 muajve - Gazeta Tema

Gazeta “New York Times” njofton se zyrtarët e FBI-së ishin aq të alarmuar nga sjellja e Presidentit Trump pasi shkarkoi ish-drejtorin e FBI-së, James Comey, saqë filluan të hetojnë nëse ai po punonte kundër...

Zyrtarët e FBI-së hetuan nëse Pres. Trump punoi kundër interesave amerikane

para 5 muajve - Zëri i Amerikës

WASHINGTON — Gazeta “New York Times” njofton se zyrtarët e FBI-së ishin aq të alarmuar nga sjellja e Presidentit Trump pasi shkarkoi ish-drejtorin e FBI-së, James Comey, saqë filluan të hetojnë nëse ai...

FBI ka hetuar nëse Trump ka bashkëpunuar me Rusinë

para 5 muajve - Telegrafi

Shtëpia e Bardhë ka kundërshtuar një artikull të gazetës New York Times, ku raportohet se FBI ka hapur dyshimet ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë,...

Hetimi i FBI, Presidenti Trump punon për interes të Rusisë?

para 5 muajve - Java News

Vetëm pak ditë pasi Donald Trump shkarkoi ish-shefin e FBI-së James Comey, Byroja Federale nisi hetimet ndaj Presidentit, nëse ky i fundit po punonte në interes të Rusisë. Duke cituar zyrtarë të lartë,...

FBI ka hetuar nëse Trump ka bashkëpunuar me Rusinë

para 5 muajve - Lajmi.net

Shtëpia e Bardhë ka kundërshtuar një artikull të gazetës New York Times, ku raportohet se FBI ka hapur dyshimet ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë....

Shtëpia e Bardhë mohon se FBI-ja po heton Trumpin për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë

para 5 muajve - Koha.net

Shtëpia e Bardhë ka kundërshtuar një artikull të gazetës New York Times, ku raportohet se FBI ka hapur dyshimet ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë,...

FBI ka hetuar nëse Trump ka bashkëpunuar me Rusinë

para 5 muajve - Kallxo

Shtëpia e Bardhë ka kundërshtuar një artikull të gazetës New York Times, ku raportohet se FBI ka hapur dyshimet ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë,...

FBI ka hetuar nëse Trump ka bashkëpunuar me Rusinë

para 5 muajve - Evropa e Lirë

Shtëpia e Bardhë ka kundërshtuar një artikull të gazetës New York Times, ku raportohet se FBI ka hapur dyshimet ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë,...

FBI ka hetuar nëse Trump ka bashkëpunuar me Rusinë

para 5 muajve - InfoShqip

Shtëpia e Bardhë ka kundërshtuar një artikull të gazetës New York Times, ku raportohet se FBI ka hapur dyshimet ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë,...

FBI ka hetuar nëse Trump ka bashkëpunuar me Rusinë

para 5 muajve - Tetova Sot

Shtëpia e Bardhë ka kundërshtuar një artikull të gazetës New York Times, ku raportohet se FBI ka hapur dyshimet ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë....

FBI ka hetuar nëse Trump ka bashkëpunuar me Rusinë

para 5 muajve - Arbresh

Shtëpia e Bardhë ka kundërshtuar një artikull të gazetës New York Times, ku raportohet se FBI ka hapur dyshimet ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë....

FBI ka hetuar nëse Trump ka bashkëpunuar me Rusinë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Shtëpia e Bardhë ka kundërshtuar një artikull të gazetës New York Times, ku raportohet se FBI ka hapur dyshimet ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë....

FBI ka hetuar nëse Trump ka bashkëpunuar me Rusinë

para 5 muajve - Gazeta Observer

Shtëpia e Bardhë ka kundërshtuar një artikull të gazetës New York Times, ku raportohet se FBI ka hapur dyshimet ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump për bashkëpunim të fshehtë me Rusinë,...

Në duart e kujt mbetet Siria?

para 5 muajve - Epoka e Re

Vendimi i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të tërhequr trupat amerikane nga Siria i lë të dobësuar aleatët në fushëbetejë dhe i forcon rivalët e mbështetur nga Irani dhe Rusia. Po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK