http://kariera.mk

Paralajmërohen protesta të dhunshme në Athinë

para 5 muajve - Aktuale

Kundër marrëveshjes së Prespës dhe të parandalohet kjo gjë për javën e ardhëshme në Athinë pra më 20 janar janë paralajmëruar protesta të dhunshme në sheshin Sintagma. Organizatorët të cilët janë disa...

Më 20 janar protestë në Athinë kundër Marrëveshjes së Prespës

para 5 muajve - TV21

Kundër Marrëveshjes së Prespës edhe “që të ndalohet tradhtia e Maqedonisë”, i ashtuquajturi “Komiteti për luftë për Maqedoninë”, për të dielën e ardhshme, më 20 janar ka caktuar protestë në sheshin e Athinës...

Paralajmërohen protesta të dhunshme në Athinë

para 5 muajve - Zhurnal

Athinë, 12 janar – Kundër marrëveshjes së Prespës dhe të parandalohet kjo gjë për javën e ardhëshme në Athinë pra më 20 janar janë paralajmëruar protesta të dhunshme në sheshin Sintagma. Organizatorët...

Më 20 janar protestë në Athinë kundër Marrëveshjes së Prespës

para 5 muajve - Alsat-M

Kundër Marrëveshjes së Prespës edhe “që të ndalohet tradhtia e Maqedonisë”, i ashtuquajturi “Komiteti për luftë për Maqedoninë”, për të dielën e ardhshme, më 20 janar ka caktuar protestë në sheshin e Athinës...

Më 20 janar në Athinë do të protestohet kundër marrëveshjes së Prespës

para 5 muajve - Telegrafi

Siç raportojnë nga AIM, kundër marrëveshjes së Prespës “për t’u ndaluar tradhtia e Maqedonisë” i ashtuquajturi “Komiteti për luftën për Maqedoninë”, për javën e ardhshme, më 20 janar caktoi protestë në...

Më 20 janar protestë në Athinë kundër Marrëveshjes së Prespës

para 5 muajve - Koha.mk

Kundër Marrëveshjes së Prespës edhe “që të ndalohet tradhtia e Maqedonisë”, i ashtuquajturi “Komiteti për luftë për Maqedoninë”, për të dielën e ardhshme, më 20 janar ka caktuar protestë në sheshin e Athinës...

Në Athinë do të protestohet kundër Marrëveshjes së Prespës

para 5 muajve - Tetova Sot

I ashtuquajturi Komiteti për Mbrojtjen e Maqedonisë ka paralajmëruar protesta në Athinë kundër miratimit të marrëveshjes për emrin. Në moton “Të parandalojmë tradhtinë”, protesta është planifikuar të mbahet...

Në Athinë do të protestohet kundër Marrëveshjes së Prespës

para 5 muajve - Shenja

I ashtuquajturi Komiteti për Mbrojtjen e Maqedonisë ka paralajmëruar protesta në Athinë kundër miratimit të marrëveshjes për emrin. Në moton “Të parandalojmë tradhtinë”, protesta është planifikuar të mbahet...

Athinë, më 20 janar do të protestohet kundër Marrëveshjes së Prespës

para 5 muajve - InfoMagazin

Siç raportojnë nga AIM, kundër marrëveshjes së Prespës “për t’u ndaluar tradhtia e Maqedonisë” i ashtuquajturi “Komiteti për luftën për Maqedoninë”, për javën e ardhshme, më 20 janar caktoi protestë në...

Më 20 janar në Athinë do të protestohet kundër marrëveshjes së Prespës

para 5 muajve - Arbresh

Siç raportojnë nga AIM, kundër marrëveshjes së Prespës “për t’u ndaluar tradhtia e Maqedonisë” i ashtuquajturi “Komiteti për luftën për Maqedoninë”, për javën e ardhshme, më 20 janar caktoi protestë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK