http://kariera.mk

Shpërthen Kastro Zizo:Më kanë vjedhur këngët Genta, Sinanin dhe Bleron

para 5 muajve - Opinion

Duke qenë se e kanë akuzuar për kopjim ose plagjiaturë të emisionit, Kastro e nisi puntatën e tij të parë me një sulm ndaj këtij fenomeni të përhapur në vendin tonë, sidomos në muzikë. ““Late Night Show”...

Kastro Zizo nis programin e tij të ri me akuza artistëve për vjedhje

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtari dhe moderatori shqiptar, Kastro Zizo ka nisur mbrëmjen e së premtes emisionin e tij "Late Night Show". Puntatën e parë e nisi me një monolog ku fliste për emrin e emisionit dhe kritikat që iu...

Kastro flet me emra: Më kanë vjedhur këngët këto artistë

para 5 muajve - Lexo

Duke qenë se e kanë akuzuar për kopjim ose plagjiaturë të emisionit, Kastro e nisi puntatën e tij të parë me një sulm ndaj këtij fenomeni të përhapur në vendin tonë, sidomos në muzikë. ““Late Night Show”...

Kastro Zizo demaskon artistët e estradës

para 5 muajve - Klan Kosova

Këngëtari dhe moderatori shqiptar, Kastro Zizo ka nisur mbrëmjen e së premtes emisionin e tij “Late Night Show” në televizionin Ora News në orën 23:00. Puntatën e parë e nisi me një monolog ku fliste për...

Kastro Zizo, akuzon Genta Ismajlin, Sinanin dhe Bleron për vjedhje

para 5 muajve - Insajderi

Mbrëmjen e djeshme ka nisur emisioni më i ri i drejtuar nga Kastro Zizo: “Late Night Show”, i cili transmetohet në “Ora News”. Duke marrë shkas nga emri i emisionit dhe akuzat për kopjim ose plagjiaturë,...

Kastro Zizo demaskon artistët e estradës

para 5 muajve - Ekonomia Online

Këngëtari dhe moderatori shqiptar, Kastro Zizo ka nisur mbrëmjen e së premtes emisionin e tij “Late Night Show” në televizionin Ora News në orën 23:00. Puntatën e parë e nisi me një monolog ku fliste për...

Upss! Kastro Zizo akuzon Genta Ismajlin, Sinanin dhe Bleron për vjedhje

para 5 muajve - LajmiFundit

Mbrëmjen e djeshme ka nisur emisioni më i ri i drejtuar nga Kastro Zizo: “Late Night Show”, i cili transmetohet në “Ora News”. Duke marrë shkas nga emri i emisionit dhe akuzat për kopjim ose plagjiaturë,...

Kastro Zizo: Genta Ismajli, Sinan Hoxha, Blero, këngëtarë që nuk dijnë të kopjojnë siç duhet!

para 5 muajve - GazetaBlic

Kastro Zizo gjithmonë është vlerësuar për sinqeritetin e tij në intervista, shkruan GazetaBlic. Këngëtari i cili së fundmi ka filluar emisionin e tij “Late Night Show” ka folur edhe rreth këtij emisioni...

Kastro Zizo: Genta Ismajli, Sinan Hoxha, Blero, këngëtarë që nuk dijnë të kopjojnë siç duhet!

para 5 muajve - Bota Press

Kastro Zizo gjithmonë është vlerësuar për sinqeritetin e tij në intervista, shkruan GazetaBlic. Këngëtari i cili së fundmi ka filluar emisionin e tij “Late Night Show” ka folur edhe rreth këtij emisioni...

“Edhe muzikën tallava nuk kanë ditur ta kopjojnë”- Kastro Zizo menjëherë në sulm në puntatën e parë të emisionit të ri

para 5 muajve - Blitz

Episodi i parë i “Late Night Show” është transmetuar mbrëmjen e djeshme në ekranin e “Ora News” nën moderimin e Katro Zizos. Kastro e ka nisur programin e tij menjëherë me akuzat apo komentet që ka marrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK