http://kariera.mk

Mentori i Putinit, paralajmëron arrestimin kryetarit të Maqedonisë nga CIA

para 5 muajve - Ina

Aleksandr Dugin, President i Lëvizjes Ndërkombëtare të Euroazisë dhe një nga udhëheqësit e mendimit politik të Rusisë njoftoi se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev nën presionin në rritje nga CIA dhe se...

Mentori i Putinit, paralajmëron arrestimin e Ivanovit nga CIA

para 5 muajve - InfoShqip

Aleksandr Dugin, President i Lëvizjes Ndërkombëtare të Euroazisë dhe një nga udhëheqësit e mendimit politik të Rusisë njoftoi se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev nën presionin në rritje nga CIA dhe se...

Mentori i Putinit, paralajmëron arrestimin e Ivanovit nga CIA

para 5 muajve - Lajm

Aleksandr Dugin, President i Lëvizjes Ndërkombëtare të Euroazisë dhe një nga udhëheqësit e mendimit politik të Rusisë njoftoi se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev nën presionin në rritje nga CIA dhe se...

Kreu i Lëvizjes Ndërkombëtare të Euroazisë paralajmëron arrestimin e Ivanovit nga CIA

para 5 muajve - InfoMagazin

Aleksandr Dugin, President i Lëvizjes Ndërkombëtare të Euroazisë dhe një nga udhëheqësit e mendimit politik të Rusisë njoftoi se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev nën presionin në rritje nga CIA dhe se...

Mentori i Putinit, paralajmëron arrestimin kryetarit të Maqedonisë nga CIA

para 5 muajve - Fakti Ditor

Aleksandr Dugin, President i Lëvizjes Ndërkombëtare të Euroazisë dhe një nga udhëheqësit e mendimit politik të Rusisë njoftoi se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev nën presionin në rritje nga CIA dhe se...

Mentori i Putinit, paralajmëron arrestimin kryetarit të Maqedonisë nga CIA

para 5 muajve - Pa censure

Aleksandr Dugin, President i Lëvizjes Ndërkombëtare të Euroazisë dhe një nga udhëheqësit e mendimit politik të Rusisë njoftoi se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev nën presionin në rritje nga CIA dhe se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK