http://kariera.mk

Ahmeti: Radhën e ka Kosova dhe Serbia

para 5 muajve - Iliria News

Lideri i BDI-së, nga Selia e NATO-s në Bruksel ka uruar qytetarët e Maqedonisë pad votimit të djrshëm në Parlament të ndryshimeve kushtetuese. Nga selia e NATO-s në Bruksel, Ahmeti në profilin e tij në Facebook...

Ahmeti: Radhën e ka Kosova dhe Serbia

para 5 muajve - Koha.mk

Lideri i BDI-së, nga Selia e NATO-s në Bruksel ka uruar qytetarët e Maqedonisë pad votimit të djrshëm në Parlament të ndryshimeve kushtetuese. Nga selia e NATO-s në Bruksel, Ahmeti në profilin e tij në...

Ahmeti: Radhën e ka Kosova dhe Serbia

para 5 muajve - TV21

Lideri i BDI-së, nga Selia e NATO-s në Bruksel ka uruar qytetarët e Maqedonisë pad votimit të djrshëm në Parlament të ndryshimeve kushtetuese. Nga selia e NATO-s në Bruksel, Ahmeti në profilin e tij në...

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti: Sot lindi një ditë e re

para 5 muajve - Portalb

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti me një letër me shkrim thekson se sot është një ditë e re për vendin, dhe se përpjekja për të ndryshuar emrin rezultoi me sukses, transmeton...

Ahmeti: Koha për paqë, për NATO, SHBA dhe Evropë

para 5 muajve - Iliria News

Një ditë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, kreu i BDI-së Ali Ahmeti, i është drejtuar qytetarëve me një mesazh, të postuar në fejzbuk. Porosinë e Ahmetit, gazeta Lajm e publikon në tërësi. Ja çfarë...

Ali Ahmeti ju drejtohet qytetarëve: Sot lindi ditë e re

para 5 muajve - Iliria News

Janari i vitit 2019 shënon 100 vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit me të cilën tentoheshte t’i vihet fund Luftës së Parë Botërore dhe rendit të atëhershëm botëror. Kjo konferencë asnjëherë...

Ahmeti për ndryshimet kushtetuese: Përfunduam një konflikt gati tre dekadësh që na mbante peng

para 5 muajve - Koha.net

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, një ditë pas votimit të ndryshimeve kushtetuese për emrin e Maqedonisë, ka thënë se ky është fundi i konflikteve, i mosmarrëveshjeve, i paqartësive....

Ali Ahmeti ju drejtohet qytetarëve: Sot lindi ditë e re

para 5 muajve - Ina

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka dalur me një letër një ditë pas miratimit të emrit të ri Maqedonia e Veriut duke e ndërlidhur këtë vendim me 100 vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit. Ja...

Porosia e Ali Ahmetit pas ndryshimit të emrit

para 5 muajve - Indeks.mk

Të nderuar qytetarë, Janari i vitit 2019 shënon 100 vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit me të cilën tentoheshte t’i vihet fund Luftës së Parë Botërore dhe rendit të atëhershëm botëror....

Porosia e Ali Ahmetit pas ndryshimit të emrit

para 5 muajve - Aktuale

Të nderuar qytetarë, Janari i vitit 2019 shënon 100 vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit me të cilën tentoheshte t’i vihet fund Luftës së Parë Botërore dhe rendit të atëhershëm botëror....

Ahmeti: Koha për paqë, për NATO, SHBA dhe Evropë

para 5 muajve - Lajm

Një ditë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, kreu i BDI-së Ali Ahmeti, i është drejtuar qytetarëve me një mesazh, të postuar në fejzbuk. Porosinë e Ahmetit, gazeta Lajm e publikon në tërësi. Ja çfarë...

Ali Ahmeti ju drejtohet qytetarëve: Sot lindi ditë e re

para 5 muajve - InfoShqip

Janari i vitit 2019 shënon 100 vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit me të cilën tentoheshte t’i vihet fund Luftës së Parë Botërore dhe rendit të atëhershëm botëror. Kjo konferencë asnjëherë...

Ahmeti: Koha për zgjidhje, për paqë, për NATO dhe BE

para 5 muajve - InfoMagazin

Një ditë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, i është drejtuar qytetarëve me një mesazh, të postuar në faqen zyrtare të tij në facebook, përcjell Infomagazin Në vijim...

Ahmeti: Koha për paqë, për NATO, SHBA dhe Evropë

para 5 muajve - Fol

Një ditë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, kreu i BDI-së Ali Ahmeti, i është drejtuar qytetarëve me një mesazh, të postuar në fejzbuk. Porosinë e Ahmetit, gazeta Lajm e publikon në tërësi. Ja çfarë...

Ahmeti në NATO: Është koha për NATO dhe BE

para 5 muajve - Flaka

Të nderuar qytetarë, Janari i vitit 2019 shënon 100 vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit me të cilën tentoheshte t’i vihet fund Luftës së Parë Botërore dhe rendit të atëhershëm botëror....

Ali Ahmeti ju drejtohet qytetarëve: Sot lindi ditë e re

para 5 muajve - Tetova Sot

Janari i vitit 2019 shënon 100 vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit me të cilën tentoheshte t’i vihet fund Luftës së Parë Botërore dhe rendit të atëhershëm botëror. Kjo konferencë asnjëherë...

Ahmeti për ndryshimet kushtetuese: Përfunduam një konflikt gati tre dekadësh që na mbante peng

para 5 muajve - Periskopi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, një ditë pas votimit të ndryshimeve kushtetuese për emrin e Maqedonisë, ka thënë se ky është fundi i konflikteve, i mosmarrëveshjeve, i paqartësive....

Ali Ahmeti: Është koha për NATO

para 5 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, ka thënë se janari i vitit 2019 shënon 100-vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit, me të cilën tentoheshte t’i vihet fund Luftës...

Ali Ahmeti ju drejtohet qytetarëve: Sot lindi ditë e re

para 5 muajve - AlbPortali

Janari i vitit 2019 shënon 100 vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit me të cilën tentoheshte t’i vihet fund Luftës së Parë Botërore dhe rendit të atëhershëm botëror. Kjo konferencë asnjëherë...

Ali Ahmeti ju drejtohet qytetarëve: Sot lindi ditë e re

para 5 muajve - Fakti Ditor

Janari i vitit 2019 shënon 100 vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit me të cilën tentoheshte t’i vihet fund Luftës së Parë Botërore dhe rendit të atëhershëm botëror. Kjo konferencë asnjëherë...

Porosia e Ali Ahmetit pas ndryshimit të emrit

para 5 muajve - Pa censure

Të nderuar qytetarë, Janari i vitit 2019 shënon 100 vjetorin e nisjes së Konferencës Paqësore të Parisit me të cilën tentoheshte t’i vihet fund Luftës së Parë Botërore dhe rendit të atëhershëm botëror....

Ahmeti: Është koha për NATO

para 5 muajve - KosovaPress

Ahmeti në një adresim për qytetarët, ka thënë se janë angazhuar gjatë për të ardhur deri tek kjo ditë, duke mohuar shumë pritje tjera. “Lamë anash kërkesa të shumta, nuk adresuam nevoja të tëra, vetëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK