http://kariera.mk

70 ditë në protestë, banorët e Astirit nuk do ndalen

para 6 muajve - Gazeta Express

​ Banorët e Astirit janë ngritur sërish në protestë edhe mbrëmjen e sotme, për 70 ditë radhazi. Banorët vazhdojnë të  këmbëngulin që nuk do të ndalen derisa të anulohet projekti i Unazës së Madhe. Gjithashtu...

Plot 70 ditë në protestë/ Banori i Astirit: Policia më dhunoi nënën, kam një thirrje për Arta Markun

para 6 muajve - Sot News

Ka nisur edhe sot, protesta e banorëve të Unazës së re, të cilët kundërshtojnë ndërtimin e projektit të “Unazës së Madhe” që prek banesat e tyre.  Në ditën e 70-të protestës, pavarësisht temperaturave...

“Astiri” 70 ditë në protestë – Banori: Policia më dhunoi nënën

para 6 muajve - Koha Jone

Ka nisur edhe sot, protesta e banorëve të Unazës së re, të cilët kundërshtojnë ndërtimin e projektit të “Unazës së Madhe” që prek banesat e tyre.  Në ditën e 70-të protestës, pavarësisht temperaturave...

Dita 70-të e protestës/ Banori i Astirit: Policia më dhunoi nënën

para 6 muajve - Shekulli

Edhe ditën e sotme, banorët e Astirit kanë nisur protestën duke bllokuar një pjesë të segmentit të Unazes së Re. Në ditën e 70-të të protestës së tyre, pavarësisht temperaturave të ulta, banorët me pankarta...

Banorët e “Astirit” vazhdojnë protestën, prej 70 ditësh në rrugë

para 6 muajve - Java News

Ka nisur edhe sot, protesta e banorëve të Unazës së re, të cilët kundërshtojnë ndërtimin e projektit të “Unazës së Madhe” që prek banesat e tyre.  Në ditën e 70-të protestës, pavarësisht temperaturave...

?Rama po bën gati valixhet?, mesazhi i banorëve të Astirit

para 6 muajve - Albeu

Dta e sotme është dita e 67 e protestës së banorëve të Unazës së re. Pavarësisht motit të keq ata nuk janë tërhequr dhe kanë pasur mesazhe të qarta. “Në qoftë se duan të jetojnë, të rrijnë larg Unazës...

Banorët e Astirit në protestë, shoferët kërkojnë lirimin e rrugës së bllokuar

para 6 muajve - Java News

Banorët e Astirit kanë dalë sot në ditën e 69-të të protestës tek Unaza e Re. Njësoj si në ditët e shkuara edhe sot, banorët e Astirit kanë bllokuar rrugën duke mos lejuar që të kalojnë makinat. Kjo ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK