http://kariera.mk

3 këshilla për gjumë të rehatshëm

para 5 muajve - Arbresh

Për të pasur mundësinë që të bëni gjumë sa me të mire dhe te shëndetshëm, u sjellim disa këshilla të thjeshta. Thoni jo kafesë Në darkë është me mire te shmangni nga përdorimi kafen dhe çdo produkt tjetër...

3 këshilla për gjumë të rehatshëm

para 5 muajve - Gazeta Observer

Për të pasur mundësinë që të bëni gjumë sa me të mire dhe te shëndetshëm, u sjellim disa këshilla të thjeshta. Thoni jo kafesë Në darkë është me mire te shmangni nga përdorimi kafen dhe çdo produkt tjetër...

3 këshilla për gjumë të rehatshëm

para 5 muajve - Lexo

Për të pasur mundësinë që të bëni gjumë sa me të mire dhe te shëndetshëm, u sjellim disa këshilla të thjeshta. Thoni jo kafesë- Në darkë është me mire te shmangni nga përdorimi kafen dhe çdo produkt tjetër...

Këshilla për gjumë të rehatshëm

para 5 muajve - Ina

Për të pasur mundësinë që të bëni gjumë sa më të mire dhe te shëndetshëm, u sjellim disa këshilla të thjeshta. Thoni jo kafesë Në darkë është më mirë të shmangni nga përdorimi kafen dhe çdo produkt tjetër...

Këshilla për gjumë të rehatshëm

para 5 muajve - Koha.net

Për të pasur mundësinë që të bëni gjumë sa më të mire dhe te shëndetshëm, u sjellim disa këshilla të thjeshta. Thoni jo kafesë Në darkë është më mirë të shmangni nga përdorimi kafen dhe çdo produkt tjetër...

3 këshilla për gjumë të rehatshëm

para 5 muajve - Infokusi

Për të pasur mundësinë që të bëni gjumë sa me të mire dhe te shëndetshëm, u sjellim disa këshilla të thjeshta. Thoni jo kafesë Në darkë është me mire te shmangni nga përdorimi kafen dhe çdo produkt tjetër...

3 këshilla për gjumë të rehatshëm

para 5 muajve - Gazeta e re

Për të pasur mundësinë që të bëni gjumë sa me të mire dhe te shëndetshëm, u sjellim disa këshilla të thjeshta. Thoni jo kafesë Në darkë është me mire te shmangni nga përdorimi kafen dhe çdo produkt tjetër...

3 këshilla për gjumë të rehatshëm

para 5 muajve - KosovaPress

Thoni jo kafesë Në darkë është me mire te shmangni nga përdorimi kafen dhe çdo produkt tjetër me përmbajtje kafeine. Në vend te kafesë, përdorni një gote qumësht te ngrohte, qumështi është mik i mire i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK