http://kariera.mk

Pse nuk ju rriten flokët

para 5 muajve - Ekonomia Online

Të kujdesesh për flokët në ditët e sotme është shumë më e thjeshtë se më parë. Kjo falë shumëllojshmërisë së produkteve që gjenden në treg, por kjo përkujdesje do të ishte e paplotë nëse nuk do të kishit...

Çfarë i ndodh flokëve tuaj, nëse nuk i lani për 1 javë?

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Pyetja mistike është kjo: sa shpesh duhet t’i lajmë flokët? Përgjigja është e thjeshtë! Çdo grua në të vërtetë pyet se cila është frekuenca ideale për të larë flokët, edhe pse sot ka ende nga ato që preferojnë...

Shtypeni aspirinën, fërkojeni për flokë: Magji e cila do t’ju ngazëllejë!

para 5 muajve - Gazeta Observer

Aspirina i bën flokët të butë, të shkëlqyeshme dhe të bujshme, ndërkaq shumica e femrave kanë përvojë pozitive me eliminimin e qindpërqindtë të zbokthit duke e përdorur aspirinën. Duhet të dini edhe që...

Kjo është mënyra e vetme për të shpëtuar nga flokët e yndyrshëm

para 5 muajve - Gazeta Observer

Ashtu si lëkura edhe flokët mund të jenë të yndyrshëm, të thatë ose neutralë. Por më problematikët janë flokët e yndyrshëm të cilët duhen larë çdo ditë që të mbahen të balancuara nivelet e lagështisë....

Si të shpëtoni një herë e mirë nga majat e djegura dhe të ndara më dysh

para 5 muajve - Lajm

Majat e djegura dhe të këputura më dysh janë një problem i pashmangshëm.. Eliminimi i tyre nuk është vetëm çështje estetike por është thelbësore për shëndetin e flokëve. Krijimi i majave të djegura vjen...

Çfarë i ndodh flokëve tuaj, nëse nuk i lani për 1 javë?

para 5 muajve - LajmiFundit

Pyetja mistike është kjo: sa shpesh duhet t’i lajmë flokët? Përgjigja është e thjeshtë! Çdo grua në të vërtetë pyet se cila është frekuenca ideale për të larë flokët, edhe pse sot ka ende nga ato që preferojnë...

Si të shpëtoni një herë e mirë nga majat e djegura të flokëve

para 5 muajve - GazetaBlic

Majat e djegura dhe të këputura më dysh janë një problem i pashmangshëm. Eliminimi i tyre nuk është vetëm çështje estetike por është thelbësore për shëndetin e flokëve. Krijimi i majave të djegura vjen...

Përzieni sheqer me shampo, do mahniteni me flokët tuaj

para 5 muajve - Infokusi

Janë një sërë maskash, të cilat garantojnë shëndetin e flokëve, por kombinimi i sheqerit me shampo i “tërbon” flokët tuaj. Mjekja dermatologe amerikane Francesca Fusco, këshillon që gjatë larjes të përzieni...

Mënyra më e lehtë si të shpëtoni një herë e mirë nga majat e djegura dhe të ndara më dysh

para 5 muajve - Arbresh

Majat e djegura dhe të këputura më dysh janë një problem i pashmangshëm. Eleminimi i tyre nuk është vetëm çështje estetike por është thelbësore për shëndetin e flokëve. Krijimi i majave të djegura vjen...

Si të shpëtoni një herë e mirë nga majat e djegura dhe të ndara më dysh

para 5 muajve - Lajmi.net

Majat e djegura dhe të këputura më dysh janë një problem i pashmangshëm.. Eliminimi i tyre nuk është vetëm çështje estetike por është thelbësore për shëndetin e flokëve. Krijimi i majave të djegura vjen...

Si të shpëtoni një herë e mirë nga majat e djegura dhe të ndara më dysh

para 5 muajve - AlbPortali

Eliminimi i tyre nuk është vetëm çështje estetike por është thelbësore për shëndetin e flokëve. Krijimi i majave të djegura vjen si pasojë e humbjes së keratinës, në zonat më pak të mbrojtura të flokëve....

Çfarë i ndodh flokëve tuaj, nëse nuk i lani për 1 javë?

para 5 muajve - GazetaBlic

Pyetja mistike është kjo: sa shpesh duhet t’i lajmë flokët? Përgjigja është e thjeshtë!  Çdo grua në të vërtetë pyet se cila është frekuenca ideale për të larë flokët, edhe pse sot ka ende nga ato që preferojnë...

Çfarë u ndodh flokëve tuaj, nëse nuk i lani për 1 javë?

para 5 muajve - Opinion

Pyetja mistike është kjo: sa shpesh duhet t’i lajmë flokët? Përgjigjja është e thjeshtë! Çdo grua në të vërtetë pyet se cila është frekuenca ideale për të larë flokët, edhe pse sot ka ende nga ato që preferojnë...

Çfarë i ndodh flokëve tuaj, nëse nuk i lani për 1 javë?

para 5 muajve - Tetova Sot

Pyetja mistike është kjo: sa shpesh duhet t’i lajmë flokët? Përgjigja është e thjeshtë!  Çdo grua në të vërtetë pyet se cila është frekuenca ideale për të larë flokët, edhe pse sot ka ende nga ato që preferojnë...

Ja çfarë i ndodh flokëve tuaj, nëse nuk i lani për 1 javë…

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Pyetja mistike është kjo: sa shpesh duhet t’i lajmë flokët? Përgjigja është e thjeshtë!  Çdo grua në të vërtetë pyet se cila është frekuenca ideale për të larë flokët, edhe pse sot ka ende nga ato që preferojnë...

5 super ushqimet që djegin kaloritë

para 5 muajve - Koha Jone

Ëndrra e të gjithëve është të hanë gjithçka u pëlqen e të mos shtojnë kilogramë. Duket pak e vështirë megjithatë ka disa ushqime që i djegin kaloritë njësoj si të shkosh në palestër. Nuk keni pse vraponi...

Ja 3 ushqimet që parandalojnë yndyrën në flokët tuaj

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

A e dinit se ngrënia e disa ushqimeve të caktuara mund të rrisin sasinë e vajit të prodhuar tek flokët, ndërsa disa të tjera mund ta ulin atë? Ushqime për të shmangur: 1.Sheqeri Hormonet janë të “dërguarat”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK