http://kariera.mk

AKEP: Të bllokohen adresat e kompanive që ofrojnë baste “online”

para 5 muajve - Top Channel

Autoriteti i Mbikqyrjes së Lojërave të Fatit pranë Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë i ka dorëzuar AKEP-it 3 lista me adresa “online” ku vihen baste dhe kërkon mbylljen e tyre. Autoriteti i Komunikimeve...

Urdhri i AKEP: Të mbyllen të gjitha adresat që ofrojnë baste online (Lista)

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Autoriteti i Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit pranë Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë i ka dorëzuar AKEP-it 3 lista me adresa online ku vihen baste dhe kërkon mbylljen e tyre. Autoriteti i Komunikimeve...

Lojrat e Fatit çojnë listën, 400 faqe bastesh online drejt mbylljes

para 5 muajve - Opinion

Autoriteti i Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit pranë Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë i ka dorëzuar AKEP-it 3 lista me adresa online ku vihen baste dhe kërkon mbylljen e tyre. Autoriteti i Komunikimeve...

E FUNDIT/ AKEP bllokon 476 web faqe bastesh sportive, mes tyre edhe ajo e "Bastarena"

para 5 muajve - Albeu

Pas hyrjes në fuqi të ligjit për bastet, Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP), në cilësinë e organit rregullator në fushën e komunikimeve elektronike , në ushtrim të kompetencave ligjore...

LISTAT/ AKEP del me urdhër të prerë, zbulon emrat e kompanive të basteve online që do bllokohen

para 5 muajve - Sot News

Autoriteti i Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit pranë Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë i ka dorëzuar AKEP-it 3 lista me adresa online ku vihen baste dhe kërkon mbylljen e tyre. Autoriteti i Komunikimeve...

Mbyllen 476 website, AKEP urdhëron bllokimin e adresave që ofrojnë baste on-line

para 5 muajve - Gazeta Tema

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike ka urdhëruar kompanitë që ofrojnë shërbim interneti në Shqipëri të mbyllin 476 website që ofrojnë lojëra fati on-line. Por, numri i lartë i kompanive që operon në...

LISTA/ AKEP urdhëron mbylljen e 476 adresave që ofrojnë baste online

para 5 muajve - Java News

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike ka urdhëruar kompanitë që ofrojnë shërbim interneti në Shqipëri të mbyllin 476 website të huaja dhe vendase që ofrojnë lojëra fati on-line. Por, numri i lartë i kompanive...

Bastet online, AKEP urdhëron mbylljen e 476 website-ve të huaja

para 5 muajve - Java News

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike ka urdhëruar kompanitë që ofrojnë shërbim interneti në Shqipëri të mbyllin 476 website të huaja që ofrojnë lojëra fati on-line. Por, numri i lartë i kompanive që operon...

AKEP urdhëron bllokimin e adresave që ofrojnë baste on-line, mbyllen 476 website

para 5 muajve - Lexo

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike ka urdhëruar kompanitë që ofrojnë shërbim interneti në Shqipëri të mbyllin 476 website që ofrojnë lojëra fati on-line. Por, numri i lartë i kompanive që operon në...

AKEP: Të bllokohen adresat e basteve – Por të gjitha hapen, me një zgjidhje të lehtë

para 5 muajve - Koha Jone

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) ka urdhëruar kompanitë e shërbimit të internetit të bllokojnë menjëherë adresat e kompanive që ofrojnë lojëra fati dhe baste online. Përmes dy shkresave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK