http://kariera.mk

Vihet ndalesë për kamionë në aksin rrugor Dibër – Strugë

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 janar – Për shkaqe parandaluese sot në orën 16:30 është vendosur ndalesë për lëvizjen e automjeteve të rënda transportuese në aksin rrugor Dibër – Strugë. Siç kumtoi Ndërmarrja Publike “Rrugët...

Ndalesë komunikacioni për makinat e rënda në rrugën Dibër-Strugë

para 5 muajve - Telegrafi

Sot nga ora 16:30 është vendosur ndalesë komunikacioni për makinat e rënda në rrugën Dibër-Strugë. Siç njoftojnë nga ndërmarrja publike “Rrugët e Maqedonisë”, komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet...

Komunikacion në rrugë të lagështa me mbetje të borës

para 5 muajve - Aktuale

Lidhja Automoto e Maqedonisë njofton se trafiku në rrugët shtetërore vazhdon të zhvillohet në rrugë të lagështa, me mbetje të dëborës. Ndalesa për lëvizjes e kamionëve ka në drejtim të rrugës Dibrë-Strugë,...

Ndalesë komunikacioni për automjetet e rënda në rrugën Dibër-Strugë

para 5 muajve - InfoMagazin

Sot nga ora 16:30 është vendosur ndalesë komunikacioni për makinat e rënda në rrugën Dibër-Strugë. Siç njoftojnë nga ndërmarrja publike “Rrugët e Maqedonisë”, komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet...

Komunikacion në rrugë të lagështa me mbetje të borës

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 janar - Lidhja Automoto e Maqedonisë njofton se trafiku në rrugët shtetërore vazhdon të zhvillohet në rrugë të lagështa, me mbetje të dëborës. Ndalesa për lëvizjes e kamionëve ka në drejtim të...

Hiqet ndalesa për kamionë në rrugën Mavrovë- Dibër

para 5 muajve - Koha.mk

LAMM ka njoftuar se mëngjesin e sotëm në ora 08:30 është hequr ndalesa për lëvizjen e automjeteve të rënda në aksin rrugor Mavrovë- Dibër në dy drejtime. Në fuqi është ndalesa për kamionë në rrugën Dibër-...

Dëborë dhe ngrica, probleme me qarkullimin në këto akse

para 5 muajve - Albeu

Trafiku në rrugë t"> rrugë t shtetërore vazhdon të zhvillohet në rrugë të lagështa, me mbetje të dëborës. Për disa rrugë është hequr ndalesa për automjetet e rëndatë, ndërsa për një pjesë ende mbetet në...

Ndalesë për qarkullimin e automjeteve të rënda në rrugën Dibër-Strugë dhe Tetovë-Kodra e Diellit

para 5 muajve - Alsat-M

Trafiku në rrugët shtetërore vazhdon të zhvillohet në rrugë të lagështa, me mbetje të dëborës. Për disa rrugë është hequr ndalesa për automjetet e rëndatë, ndërsa për një pjesë ende mbetet në fuqi. Ndalesë...

Hiqet ndalesa për kamionë në rrugën Mavrovë- Dibër

para 5 muajve - Tetova Sot

LAMM ka njoftuar se mëngjesin e sotëm në ora 08:30 është hequr ndalesa për lëvizjen e automjeteve të rënda në aksin rrugor Mavrovë- Dibër në dy drejtime. Në fuqi është ndalesa për kamionë në rrugën Dibër-...

Komunikacion në rrugë të lagështa me mbetje të borës

para 5 muajve - Shenja

Lidhja Automoto e Maqedonisë njofton se trafiku në rrugët shtetërore vazhdon të zhvillohet në rrugë të lagështa, me mbetje të dëborës. Ndalesë për lëvizjes e kamionëve ka në drejtim të rrugës Dibrë-Strugë,...

Ndalesë për qarkullimin e automjeteve të rënda në rrugën Dibër-Strugë dhe Tetovë-Kodra e Diellit

para 5 muajve - Antpress

12 Janar 2019 / 9:32 Trafiku në rrugët shtetërore vazhdon të zhvillohet në rrugë të lagështa, me mbetje të dëborës. Për disa rrugë është hequr ndalesa për automjetet e rëndatë, ndërsa për një pjesë ende...

Maqedoni, ndalesë për qarkullimin e automjeteve të rënda në disa rrugë

para 5 muajve - KosovaPress

Për disa rrugë është hequr ndalesa për automjetet e rënda, ndërsa për një pjesë ende mbetet në fuqi. Ndalesë për lëvizjes e kamionëve ka në drejtim të rrugës Dibrë-Strugë, ndërkohë që ndalesë trafiku për...

Hiqet ndalesa për automjete të rënda transportuese në rrugën Kërçovë – Ohër

para 5 muajve - Koha.mk

Ndalesa për qarkullimin e automjeteve të rënda transportuese në aksin rrugor Kërçovë – Ohër, përmes vendkalimit malorë Preskë, është hequr në orën 12:30, informojnë nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë. Paraprakisht...

Komunikacioni nëpër rrugë të lagështa, mjegull në Strazhë

para 5 muajve - Aktuale

Komunikacioni nëpër rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimri, nëpër rrugë të lagështa me mbetje të borës në rrugë. Reshje të borës me intensitet të ndryshëm vërehen në Tetovë, Kodrën e Diellit,...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 5 muajve - Nezavisen

Komunikacioni nëpër rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimri, nëpër rrugë të lagështa me mbetje të borës në rrugë. Reshje të borës me intensitet të ndryshëm vërehen në Tetovë, Kodrën e Diellit,...

Komunikacioni nëpër rrugë të lagështa, mjegull në Strazhë

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 janar - Komunikacioni nëpër rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimri, nëpër rrugë të lagështa me mbetje të borës në rrugë. Reshje të borës me intensitet të ndryshëm vërehen në Tetovë,...

Komunikacioni nëpër rrugë të lagështa, mjegull në Strazhë

para 5 muajve - Indeks.mk

Komunikacioni nëpër rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimri, nëpër rrugë të lagështa me mbetje të borës në rrugë. Reshje të borës me intensitet të ndryshëm vërehen në Tetovë, Kodrën e Diellit,...

Komunikacioni nëpër rrugë të lagështa, mjegull në Strazhë

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 11 janar – Komunikacioni nëpër rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimri, nëpër rrugë të lagështa me mbetje të borës në rrugë. Reshje të borës me intensitet të ndryshëm vërehen në Tetovë,...

Bllokohen mjetet transportuese në Strazhë, institucionet ende nuk kanë marrë pasa për pastrimin e rrugës nga bora

para 5 muajve - InfoMagazin

Për shkak të reshjeve të borës dhe për arsye preventive, është vendosur ndalesë për automjetet e rënda transportuese në rrugën Gostivar – Kërçovë përmes rrugës malore Strazhë, njofton Lidhja Automote e...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 5 muajve - Flaka

Komunikacioni nëpër rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimri, nëpër rrugë të lagështa me mbetje të borës në rrugë. Reshje të borës me intensitet të ndryshëm vërehen në Tetovë, Kodrën e Diellit,...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 5 muajve - Shenja

Komunikacioni nëpër rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimri, nëpër rrugë të lagështa me mbetje të borës në rrugë. Reshje të borës me intensitet të ndryshëm vërehen në Tetovë, Kodrën e Diellit,...

Komunikacioni nëpër rrugë të lagështa, mjegull në Strazhë

para 5 muajve - Lajm

Komunikacioni nëpër rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimri, nëpër rrugë të lagështa me mbetje të borës në rrugë. Reshje të borës me intensitet të ndryshëm vërehen në Tetovë, Kodrën e Diellit,...

Normalizohet komunikacioni në rrugën Mavrovë-Dibër

para 5 muajve - Telegrafi

Rruga Mavrovë-Dibër, në afërsi të manastirit “Shën Jovan Bigorski”, është normalizuar. Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimërore, në korsi të lagështa me mbetje të borës në korsi....

Komunikacioni në rrugën Mavrovë-Dibër zhvillohet në një korsi

para 5 muajve - Telegrafi

Komunikacioni në rrugën Mavrovë-Dibër, i cili ishte ndaluar tani po zhvillohet në një korsi. “Nga ora 19:15 në rrugën Mavrovë-Dibër në afërsi të manastirit Shën Jovan Bigorski, komunikacioni po zhvillohet...

Normalizohet komunikacioni në rrugën Mavrovë-Dibër

para 5 muajve - Flaka

Rruga Mavrovë-Dibër, në afërsi të manastirit “Shën Jovan Bigorski”, është normalizuar. Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimërore, në korsi të lagështa me mbetje të borës në korsi....

Normalizohet komunikacioni në rrugën Mavrovë-Dibër

para 5 muajve - Lajm

Rruga Mavrovë-Dibër, në afërsi të manastirit “Shën Jovan Bigorski”, është normalizuar. Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet në kushte dimërore, në korsi të lagështa me mbetje të borës në korsi....

Dibër, trashësia e borës deri në 60 centimetra

para 5 muajve - Flaka

Reshjet e pandërprera të dëborës brenda dy ditëve kanë shkaktuar mjaft probleme në qarkullimin e lirshëm të automjeteve në komunën e Dibrës dhe atë të Rekës. Trashësia e dëborës arrin në 50 deri në 60...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK