http://kariera.mk

10 vite burg, kush shkel sigurinë ushqimore

para 5 muajve - TV Koha

Të gjithë ata që prodhojnë, transportojnë dhe tregtojnë produkte ushqimore të pasigurta do të dënohen me burg nga 2 deri në 10 vjet. Autoriteti Kombëtar i Ushqimit i ka kërkuar zyrtarisht Kuvendit të Shqipërisë...

Gjoba për ushqimet, AKU paraqet kërkesën për ndryshimin e ligjit

para 5 muajve - Top Channel

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit i është drejtuar zyrtarisht Komisionit të Ligjeve, duke propozuar ndryshime në Kodin Penal për krimet në fushën e sigurisë ushqimore. Legjislacioni në fuqi është i vakët...

Gjoba për ushqimet, AKU paraqet kërkesën për ndryshimin e ligjit

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit i është drejtuar zyrtarisht Komisionit të Ligjeve, duke propozuar ndryshime në Kodin Penal për krimet në fushën e sigurisë ushqimore. Legjislacioni në fuqi është i vakët...

AKU kërkon ndryshimin e ligjit: Dënim për tregtarët që manipulojnë të dhënat e produkteve

para 5 muajve - Gazeta Express

Të gjithë ata që prodhojnë, transportojnë dhe tregtojnë produkte ushqimore të pasigurta do të dënohen me burg nga 2 deri në 10 vjet. Autoriteti Kombëtar i Ushqimit i ka kërkuar zyrtarisht Kuvendit të Shqipërisë...

Siguria ushqimore, propozohet 2 deri në 10 vjet burg për tregtarët e produkteve të pasigurta

para 5 muajve - Java News

Të gjithë ata që prodhojnë, transportojnë dhe tregtojnë produkte ushqimore të pasigurta do të dënohen me burg nga 2 deri në 10 vjet. Autoriteti Kombëtar i Ushqimit i ka kërkuar zyrtarisht Kuvendit të Shqipërisë...

Siguria ushqimore, 2 deri në 10 vjet burg për tregtarët e produkteve të pasigurta

para 5 muajve - Java News

Të gjithë ata që prodhojnë, transportojnë dhe tregtojnë produkte ushqimore të pasigurta do të dënohen me burg nga 2 deri në 10 vjet. Autoriteti Kombëtar i Ushqimit i ka kërkuar zyrtarisht Kuvendit të Shqipërisë...

Gjoba për ushqimet, AKU paraqet kërkesën për ndryshimin e ligjit

para 5 muajve - Arbresh

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit i është drejtuar zyrtarisht Komisionit të Ligjeve, duke propozuar ndryshime në Kodin Penal për krimet në fushën e sigurisë ushqimore. Legjislacioni në fuqi është i vakët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK