http://kariera.mk

Arbana Osmani drejt ndarjes nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Lexo

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani ka një martesë 16-vjeçare me bashkëshortin e saj, Ardit Kero. Edhe pse kanë kaq shumë vite bashkë, ata e kanë mbajtur jetën e tyre familjare thuajse...

Probleme në martesë: Arbana Osmani drejt ndarjes nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Gazeta Liria

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar, e cila me sukses përgjatë viteve ka arritur të drejtojë programe shumë të ndjekura. Kjo gjë po ndodh edhe në këtë fillim sezoni...

Probleme në martesë: Arbana Osmani drejt ndarjes nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Klan Kosova

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar, e cila me sukses përgjatë viteve ka arritur të drejtojë programe shumë të ndjekura. Kjo gjë po ndodh edhe në këtë fillim sezoni...

Pas 16 vitesh martesë, Arbana Osmani drejt ndarjes nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Opinion

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani ka një martesë 16-vjeçare me bashkëshortin e saj, Ardit Kero. Edhe pse kanë kaq shumë vite bashkë, ata e kanë mbajtur jetën e tyre familjare thuajse...

FOTOT/ Probleme me martesën, Arbana Osmani drejt ndarjes nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Gazeta Tema

Moderatorja Arbana Osmani ka një martesë 16-vjeçare me bashkëshortin e saj, Ardit Kero. Edhe pse kanë kaq shumë vite bashkë, ata e kanë mbajtur jetën e tyre familjare thuajse hermetike. Por disa zhvillime...

16 vite martesë, Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Ina

16 vite të martuar, Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj Ardit Kero kanë vendosur të ndahen. Prej disa muajsh ata kanë pasur probleme në çift dhe bëhet e ditur se ata po shkojnë drejt divorcit. Moderatorja...

Probleme në martesë: Arbana Osmani po divorcohet nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Prive

Ndonëse kanë një martesë 16-vjeçare, Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj Ardit Kero kanë ditur të mbajnë thuajse hermetike jetën e tyre familjare. Por zhvillimet e reja në jetën e tyre duket se do të...

16 vite martesë, Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

16 vite të martuar, Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj Ardit Kero kanë vendosur të ndahen. Prej disa muajsh ata kanë pasur probleme në çift dhe bëhet e ditur se ata po shkojnë drejt divorcit. Moderatorja...

Arbana Osmani pranë ndarjes nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Zhurnal

Arbana Osmani është një prej prezantueseve më të dashura të ekranit shqiptar. Ajo gjithmonë është shfaqur e lumtur, ndërsa e ka mbajtur në formë të hekurt jetën private larg nga mediat. Bukuroshja ka 16...

Arbana Osmani po ndahet nga bashkëshorti i saj?

para 5 muajve - GazetaBlic

Është ndër emrat më të dashur të ekranit shqiptar. Arbana Osmani është emër shumë i dashur për publikun dhe përkundër shumë fytyrave publike, ajo tenton që jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve....

Probleme në martesën e Arbana Osmanit, moderatorja drejt ndarjes nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Ina

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të njohura në vendin tonë dhe shumë e pëlqyer nga publiku. Prej vitesh ajo ka drejtuar emisione të ndryshme dhe popullariteti i saj është rritur ndjeshëm. Mirëpo...

Arbana Osmani pranë ndarjes nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Telegrafi

Arbana Osmani është një prej prezantueseve më të dashura të ekranit shqiptar. Ajo gjithmonë është shfaqur e lumtur, ndërsa e ka mbajtur në formë të hekurt jetën private larg nga mediat. Bukuroshja ka 16...

Arbana Osmani në prag të divorcit nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Lajmi.net

Është ndër emrat më të dashur të ekranit shqiptar. Arbana Osmani është emër shumë i dashur për publikun dhe përkundër shumë fytyrave publike, ajo tenton që jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve,...

Arbana Osmani në prag të divorcit?

para 5 muajve - Java News

Prej 16 vitesh moderatorja Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj e kanë mbajtur e tyre private larg syrit të mediave rozë. Për çiftin dihet shumë pak sepse Arbana është treguar gjithmonë e rezervuar dhe...

Probleme në martesë, Arbana Osmani drejt ndarjes nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Blitz

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar, e cila me sukses përgjatë viteve ka arritur të drejtojë programe shumë të ndjekura. Kjo gjë po ndodh edhe në këtë fillim sezoni...

Probleme në çift, Arbana Osmani në prag të divorcit?

para 5 muajve - Gazeta Express

Prej 16 vitesh moderatorja Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj e kanë mbajtur e tyre private larg syrit të mediave rozë. Për çiftin dihet shumë pak sepse Arbana është treguar gjithmonë e rezervuar dhe...

Pas 16 vitesh martesë, moderatorja e njohur drejt ndarjes nga bashkëshorti

para 5 muajve - Insajderi

Arbana Osmani është emër shumë i dashur për publikun dhe përkundër shumë fytyrave publike, ajo tenton që jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve. Sipas “Iconstyle”, moderatorja dhe bashkëshorti...

Probleme në çift, Arbana Osmani në prag të divorcit?

para 5 muajve - Lexo

Prej 16 vitesh moderatorja Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj e kanë mbajtur e tyre private larg syrit të mediave rozë. Për çiftin dihet shumë pak sepse Arbana është treguar gjithmonë e rezervuar dhe...

Probleme në çift, Arbana Osmani në prag të divorcit?

para 5 muajve - Gazeta Observer

Prej 16 vitesh moderatorja Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj e kanë mbajtur e tyre private larg syrit të mediave rozë. Për çiftin dihet shumë pak sepse Arbana është treguar gjithmonë e rezervuar dhe...

Probleme në martesën e Arbana Osmanit: Moderatorja drejt ndarjes nga bashkëshorti?

para 5 muajve - Arbresh

Ndonëse kanë një martesë 16-vjeçare, Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj Ardit Kero kanë ditur të mbajnë thuajse hermetike jetën e tyre familjare. Por zhvillimet e reja në jetën e tyre duket se do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK