http://kariera.mk

Baçev: Ivanovi mund të pengojë emrin në OKB

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 janar - Për Janko Baçevin, votimi i djeshëm i ndryshimeve kushtetuese është tradhtia më e madhe në historinë e Maqedonisë. Baçev njoftoi një plan B që do të aktivizohet në procesin e raportimit...

Baçev: Ivanovi mund të pengojë emrin në OKB

para 5 muajve - Alsat-M

Për Janko Baçevin, votimi i djeshëm i ndryshimeve kushtetuese është tradhtia më e madhe në historinë e Maqedonisë. Baçev njoftoi një plan B që do të aktivizohet në procesin e raportimit të shteteve anëtare...

Baçev: Ndryshimet, shitje e identitetit, “nëse Ivanov nuk vepron, do të ketë protesta”

para 5 muajve - TV21

Zaevi dhe 81 deputetët e tjerë mbrëmë me votimin e ndryshimeve kushtetuese kryen tradhëti kombëtare ndaj popullit dhe shtetit maqedonas. Me këtë akt po fshihet gjithçka që është maqedonase. Këto ishin...

LSDM: Mickoski tashmë flet sikur Baçevi, i humbur në paaftësinë e vet

para 5 muajve - Telegrafi

LSDM nëpërmjet një kumtese reagojnë ndaj konferencës për shtyp të kryetarit të OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski duke e quajtur Mickoskin zëdhënës të Janko Baçevit. “Ushtari anti-perëndimor, Hristjan Mickoski...

Baçev: Ivanov të kërkojë mbledhje në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara për ta rrëzuar marrëveshjen e Prespës

para 5 muajve - Iliria News

Kryetari i partisë “Maqedonia e vetme”, Janko Baçev në konferencë për shtyp tha se “dje ndodhi një nga tradhtitë më të mëdha në historinë më të re të Maqedonisë. Shërbyesi i huaj Zoran Zaevi dhe 81 deputetë bënë...

Baçev: Ivanov të kërkojë mbledhje në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara për ta rrëzuar marrëveshjen e Prespës

para 5 muajve - Telegrafi

Kryetari i partisë “Maqedonia e vetme”, Janko Baçev në konferencë për shtyp tha se “dje ndodhi një nga tradhtitë më të mëdha në historinë më të re të Maqedonisë. Shërbyesi i huaj Zoran Zaevi dhe 81 deputetë...

Baçev: Ivanovi mund të pengojë emrin në OKB

para 5 muajve - Antpress

12 Janar 2019 / 18:08 Për Janko Baçevin, votimi i djeshëm i ndryshimeve kushtetuese është tradhtia më e madhe në historinë e Maqedonisë. Baçev njoftoi një plan B që do të aktivizohet në procesin e raportimit...

LSDM: Mickoski tashmë flet sikur Baçevi, i humbur në paaftësinë e vet

para 5 muajve - InfoShqip

LSDM nëpërmjet një kumtese reagojnë ndaj konferencës për shtyp të kryetarit të OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski duke e quajtur Mickoskin zëdhënës të Janko Baçevit. “Ushtari anti-perëndimor, Hristjan Mickoski...

LSDM: Mickoski tashmë flet sikur Baçevi, i humbur në paaftësinë e vet

para 5 muajve - Arbresh

LSDM nëpërmjet një kumtese reagojnë ndaj konferencës për shtyp të kryetarit të OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski duke e quajtur Mickoskin zëdhënës të Janko Baçevit. “Ushtari anti-perëndimor, Hristjan Mickoski...

Baçev: Ivanov të kërkojë mbledhje në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara për ta rrëzuar marrëveshjen e Prespës

para 5 muajve - Lajm

Kryetari i partisë “Maqedonia e vetme”, Janko Baçev në konferencë për shtyp tha se “dje ndodhi një nga tradhtitë më të mëdha në historinë më të re të Maqedonisë. Shërbyesi i huaj Zoran Zaevi dhe 81 deputetë...

Baçev: Ivanov të kërkojë mbledhje në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara për ta rrëzuar marrëveshjen e Prespës

para 5 muajve - InfoShqip

Kryetari i partisë “Maqedonia e vetme”, Janko Baçev në konferencë për shtyp tha se “dje ndodhi një nga tradhtitë më të mëdha në historinë më të re të Maqedonisë. Shërbyesi i huaj Zoran Zaevi dhe 81 deputetë...

LSDM: Ndryshimet kushtetuese janë përshëndetur nga e gjithë bota demokratike, debakël për Mickoskin dhe Baçevin

para 5 muajve - Koha.mk

E gjithë bota demokratike e ka përshëndetur miratimin e ndryshimeve kushtetuese, debakël për personat destruktiv dhe të izoluar, Mickoski dhe Baçev. Me miratimin e ndryshimeve kushtetuese implementohet...

LSDM: Mickoski tashmë flet sikur Baçevi, i humbur në paaftësinë e vet

para 5 muajve - InfoMagazin

LSDM nëpërmjet një kumtese reagojnë ndaj konferencës për shtyp të kryetarit të OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski duke e quajtur Mickoskin zëdhënës të Janko Baçevit. “Ushtari anti-perëndimor, Hristjan Mickoski...

Baçev: Ivanov të kërkojë mbledhje në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara për ta rrëzuar marrëveshjen e Prespës

para 5 muajve - Arbresh

Kryetari i partisë “Maqedonia e vetme”, Janko Baçev në konferencë për shtyp tha se “dje ndodhi një nga tradhtitë më të mëdha në historinë më të re të Maqedonisë. Shërbyesi i huaj Zoran Zaevi dhe 81 deputetë...

Baçev: Ivanov të kërkojë mbledhje në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara për ta rrëzuar Marrëveshjen e Prespës

para 5 muajve - InfoMagazin

Kryetari i partisë “Maqedonia e vetme”, Janko Baçev në konferencë për shtyp tha se “dje ndodhi një nga tradhtitë më të mëdha në historinë më të re të Maqedonisë. Shërbyesi i huaj Zoran Zaevi dhe 81 deputetë...

LSDM: VMRO-ja, e izoluar dhe pa mbështetjen e qytetarëve

para 5 muajve - Shenja

LSDM-ja ka lëshuar sot një deklaratë ku theksohet se pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese është hapur një e ardhme e ndritshme për Maqedoninë në rrugën e integrimeve në BE dhe në NATO. “E gjithë bota...

Vazhdojnë protestat para Kuvendit: Hiqni dorë nga ndryshimi i emrit

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 janar - Përpara Kuvendit të Maqedonisë paralelisht derisa pritet që të fillojë seanca për votimin e ndryshimeve kushtetuese, vazhdon protesta tanimë për të tretën ditë me radhë e lëvizjeve pro-ruse...

LSDM: Maqedonia arriti, Mockoski, Baçev dhe Gruevski dështuan

para 5 muajve - Koha.mk

Maqedonia arriti, Mockoski, Baçev dhe Gruevski dështuan, mund të përgatiten për dështim të ri në çfarëdo qoftë zgjedhje. Për gjithmonë do të mbahet mend: Mickovski, Gruevski, Baçev dhe Ivanov punuan kundër...

Protestuesit nuk heqin dorë nga qëndrimet, shpresojnë që Ivanov ta pengojë procesin

para 5 muajve - TV21

Vazhdojnë protestat para Kuvendit. Qytetarët e revoltuar, thonë se po shitet identiteti, andaj apelojnë deri tek presidenti Ivanov që tu bashkëngjitet në betejën e tyre. Janko Baçev nga “Maqedonia e vetme”...

Lëvizjet pro-ruse vazhdojnë protestat para Kuvendit: Hiqni dorë nga ndryshimi i emrit

para 5 muajve - Aktuale

Përpara Kuvendit të Maqedonisë paralelisht derisa pritet që të fillojë seanca për votimin e ndryshimeve kushtetuese, vazhdon protesta tanimë për të tretën ditë me radhë e lëvizjeve pro-ruse të cilat janë...

Edhe LSDM konfirmon marrëveshjen me BESËN

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 11 janar – Është arritur marrëveshje me degën e Lëvizjes BESA të Bilall Kasamit, informoi sot në konferencën për shtyp në Kuvend, zëdhënësi i LSDM-së, Kostadin Kostadinov. Në pyetjen çka konkretisht...

Vazhdojnë protestat pro-ruse para Kuvendit: Hiqni dorë nga ndryshimi i emrit

para 5 muajve - InfoShqip

Përpara Kuvendit të Maqedonisë paralelisht derisa pritet që të fillojë seanca për votimin e ndryshimeve kushtetuese, vazhdon protesta tanimë për të tretën ditë me radhë e lëvizjeve pro-ruse të cilat janë...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Iliria News

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

Baçev: Nuk heqim dorë nga qëndrimet, shpresojmë që Ivanov ta pengojë procesin

para 5 muajve - InfoMagazin

Vazhdojnë protestat para Kuvendit. Qytetarët e revoltuar, thonë se po shitet identiteti, andaj apelojnë deri tek presidenti Ivanov që tu bashkëngjitet në betejën e tyre. Janko Baçev nga “Maqedonia e vetme”...

Lëvizjet pro-ruse vazhdojnë protestat para Kuvendit: Hiqni dorë nga ndryshimi i emrit

para 5 muajve - Portalb

Përpara Kuvendit të Maqedonisë paralelisht derisa pritet që të fillojë seanca për votimin e ndryshimeve kushtetuese , vazhdon protesta tanimë për të tretën ditë me radhë e lëvizjeve pro-ruse të cilat janë...

Lëvizjet pro-ruse po pengojnë kalimin e marrëveshjes të Prespës

para 5 muajve - Albeu

Përpara Kuvendit të Maqedonisë paralelisht derisa pritet që të fillojë seanca për votimin e ndryshimeve kushtetuese, vazhdon protesta tanimë për të tretën ditë me radhë e lëvizjeve pro-ruse të cilat janë...

Lëvizjet pro-ruse vazhdojnë protestat para Kuvendit: Hiqni dorë nga ndryshimi i emrit

para 5 muajve - Ina

Përpara Kuvendit të Maqedonisë paralelisht derisa pritet që të fillojë seanca për votimin e ndryshimeve kushtetuese , vazhdon protesta tanimë për të tretën ditë me radhë e lëvizjeve pro-ruse të cilat janë...

Protestuesit: Nuk e lejojmë tradhëtinë kombëtare !

para 5 muajve - InfoMagazin

Edhe sot dhjetëra protestues u mblodhën para Kuvendit për të kundërshtuar Marrëveshjen e Prespës dhe ndryshimin e emri. Për të tretën ditë me radhë protesta e organizuar nga Nisma “Maqedonia bllokon” theksojnë...

LSDM: Mickoski dhe Baçev punojnë kundër interesave shtetërore

para 5 muajve - Telegrafi

Nga pati në pushtet LSDM kanë akuzuar se lideri i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski po punon së bashku me Janko Baçev që Maqedonia mos të anëtarësohet në NATO dhe BE. “Të angazhuar për zbatimin e urdhrave...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - InfoShqip

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Aktuale

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Tetova Sot

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Lajm

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Fol

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Ina

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

LSDM: U paraqit anti-perëndimori Gruevski

para 5 muajve - Alsat-M

LSDM nëpërmjet një kumtese reagon ndaj statusit të publikuar të ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. “U paraqit agjenti anti-perëndimori Nikolla Gruevski, ju dha komandë ushtarëve të tij, Mickoski dhe Baçev...

Mickoski: Bëhet pazar me emrin dhe identitetin

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 10 janar – Në skenë të hapur bëhet ky pazar me emrin dhe identitetin, si në tezgë, si në pazar ilegal. Zaevi pranoi se ky votim këtu varet vetëm nga rastet gjyqësore. A ka mirënjohje më të madhe...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 10 janar - Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e...

LSDM: Frikacaku Gruevski, shefi i Mickoskit, Baçev dhe Ivanov, ndan urdhra nëpër rrjetet sociale

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 10 janar – Është paraqitur agjenti antiperëndimor Nikolla Gruevski, u ka shënuar komanda pionëve të tij, Mickoski dhe Baçev kundër Maqedonisë, kështu thonë nga partia e kryeministrit Zaev, LSDM,...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Alsat-M

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

LSDM: U paraqit agjenti anti-perëndimor Gruevski

para 5 muajve - Telegrafi

LSDM nëpërmjet një kumtese reagon ndaj statusit të publikuar të ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. “U paraqit agjenti anti-perëndimor Nikolla Gruevski, ju dha komandë ushtarëve të tij, Mickoski dhe Baçev...

Mickoski: Në skenë të hapur bëhet pazar me emrin dhe identitetin

para 5 muajve - Aktuale

Në skenë të hapur bëhet ky pazar me emrin dhe identitetin, si në tezgë, si në pazar ilegal. Zaevi pranoi se ky votim këtu varet vetëm nga rastet gjyqësore. A ka mirënjohje më të madhe se kjo, jo vetëm...

LSDM: U paraqit anti-perëndimori Gruevski

para 5 muajve - Antpress

10 Janar 2019 / 21:48 LSDM nëpërmjet një kumtese reagon ndaj statusit të publikuar të ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. “U paraqit agjenti anti-perëndimori Nikolla Gruevski, ju dha komandë ushtarëve...

LSDM: U paraqit agjenti anti-perëndimor Gruevski, u dha udhëzime pionëve Mickovski dhe Baçev

para 5 muajve - Flaka

Agjenti anti-perëndim Nikolla Gruevski u paraqit, u shkroi komandat pionëve të tij, Mickoski dhe Bachev kundër Maqedonisë, thuhet në reagimin e LSDM-së, pas prononcimit në Facebook gjatë ditës së sotme...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - AlbPortali

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Tetova Sot

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Fakti Ditor

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

LSDM: U paraqit anti-perëndimor Gruevski

para 5 muajve - Arbresh

LSDM nëpërmjet një kumtese reagon ndaj statusit të publikuar të ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. “U paraqit agjenti anti-perëndimor Nikolla Gruevski, ju dha komandë ushtarëve të tij, Mickoski dhe Baçev...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - Albinfo

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

Mickoski: Në skenë të hapur bëhet pazar me emrin dhe identitetin

para 5 muajve - Tetova Sot

Në skenë të hapur bëhet ky pazar me emrin dhe identitetin, si në tezgë, si në pazar ilegal. Zaevi pranoi se ky votim këtu varet vetëm nga rastet gjyqësore. A ka mirënjohje më të madhe se kjo, jo vetëm...

Mickoski: Në skenë të hapur bëhet pazar me emrin dhe identitetin

para 5 muajve - Tetova Sot

Në skenë të hapur bëhet ky pazar me emrin dhe identitetin, si në tezgë, si në pazar ilegal. Zaevi pranoi se ky votim këtu varet vetëm nga rastet gjyqësore. A ka mirënjohje më të madhe se kjo, jo vetëm...

Mickoski: Do ta bëjmë të pamundurën të ndërpresim ndryshimet kushtetuese

para 5 muajve - InfoMagazin

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristjan Mickoski tha se do të bëj gjithçka që të bllokojë procesin e ndryshimit të emrit. Ai para protestuesve të tubuar para Kuvendit tha se kryeministri Zaev e ka keqpërdorur faktorin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK