http://kariera.mk

Ndryshimet kushtetuese, menjëherë në Gazetën Zyrtare

para 5 muajve - Alsat-M

Krenarë për guximin e deputetëve, i vetëdijshëm për hidhërimin e një pjese të qytetarëve, por edhe i bindur për një të ardhme më të mirë, kryeministri Zoran Zaev, një ditë pas miratimit të ndryshimeve...

Ndryshimet kushtetuese botohen në Fletoren Zyrtare, flet Zaev

para 5 muajve - Albeu

Krenarë për guximin e deputetëve, i vetëdijshëm për hidhërimin e një pjese të qytetarëve, por edhe i bindur për një të ardhme më të mirë, kryeministri Zoran Zaev , një ditë pas miratimit të ndryshimeve...

Ndryshimet kushtetuese sot publikohen në “Gazetë Zyrtare”, më pas njoftohet Ministri e jashtme greke për procesin

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 janar - Ndryshimet kushtetuese për Marrëveshjen e Prespës që u votuan dje në Kuvend sot duhet të publikohen në “Gazetë Zyrtare” të RM-së që sipas kryeministrit Zoran Zaev në fillim të javës së...

Zaev: Ndryshimet kushtetuese sot në “Gazetë Zyrtare”, pason njoftimi deri te MPJ greke

para 5 muajve - Koha.mk

Ndryshimet kushtetuese për Marrëveshjen e Prespës që u votuan dje në Kuvend sot duhet të publikohen në “Gazetë Zyrtare” të RM-së që sipas kryeministrit Zoran Zaev në fillim të javës së ardhshme Ministria...

Zaev: Falë Zotit nuk duhet nënshkrimi i Ivanovit

para 5 muajve - Shenja

Vendimet për ndryshimet kushtetuese për implementimin e Marrëveshjes së Prespës dhe ndryshmet e Ligjit kushtetues sot duhet të publikohen në “Gazetën Zyrtare”, pas çka hyjnë në fuqi. Kështu ka deklaruar...

Ndryshimet kushtetuese menjëherë në gazetën zyrtare !

para 5 muajve - InfoMagazin

Krenarë për guximin e deputetëve, i vetëdijshëm për hidhërimin e një pjese të qytetarëve, por edhe i bindur për një të ardhme më të mirë, kryeministri Zoran Zaev, një ditë pas miratimit të ndryshimeve...

Zaev: Ndryshimet kushtetuese sot në “Gazetë Zyrtare”, pason njoftimi deri te MPJ greke

para 5 muajve - Lajm

Ndryshimet kushtetuese për Marrëveshjen e Prespës që u votuan dje në Kuvend sot duhet të publikohen në “Gazetë Zyrtare” të RM-së që sipas kryeministrit Zoran Zaev në fillim të javës së ardhshme Ministria...

Zaev: Ndryshimet kushtetuese sot në “Gazetë Zyrtare”, pason njoftimi deri te MPJ greke

para 5 muajve - InfoShqip

Ndryshimet kushtetuese për Marrëveshjen e Prespës që u votuan dje në Kuvend sot duhet të publikohen në “Gazetë Zyrtare” të RM-së që sipas kryeministrit Zoran Zaev në fillim të javës së ardhshme Ministria...

Rrugëtimi i RM-së përmes një marrëveshjeje deri në RMV !

para 5 muajve - Fol

Pra me 81 vota ,,PËR,, kuvendi i Maqedonisë përmbushi obligimet e mara sipas Marrëveshjes së Prespës. Amandamentet e notuara në këtë dokument sonte u aprovuan së bashku me Ligjin kushtetues për zbatimin...

Aliu: Rrugëtimi i RM përmes një marrëveshjeje deri në RMV!

para 5 muajve - InfoMagazin

Opinion nga Qenan ALIU Pra me 81 vota ,,PËR,, kuvendi i Maqedonisë përmbushi obligimet e mara sipas Marrëveshjes së Prespës. Amandamentet e notuara në këtë dokument sonte u aprovuan së bashku me Ligjin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK