http://kariera.mk

Dorëhiqet një nga shefat ekzekutiv të Nissanit pas hetimeve të vazhdueshme në kompani

para 5 muajve - Evropa e Lirë

Një nga udhëheqësit ekzekutiv të kompanisë Nissan, Jose Munoz, ka dhënë dorëheqje në vazhdën e krizës së kompanisë pas hetimeve ndaj drejtorit ekzekutiv Carlos Ghosn në lidhje me keqpërdorime financiare....

Dorëhiqet një nga shefat ekzekutiv të Nissanit pas hetimeve të vazhdueshme në kompani

para 5 muajve - Koha.net

Një nga udhëheqësit ekzekutiv të kompanisë Nissan, Jose Munoz, ka dhënë dorëheqje në vazhdën e krizës së kompanisë pas hetimeve ndaj drejtorit ekzekutiv Carlos Ghosn në lidhje me keqpërdorime financiare....

Dorëhiqet një nga shefat ekzekutiv të Nissanit pas hetimeve të vazhdueshme në kompani

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një nga udhëheqësit ekzekutiv të kompanisë Nissan, Jose Munoz, ka dhënë dorëheqje në vazhdën e krizës së kompanisë pas hetimeve ndaj drejtorit ekzekutiv Carlos Ghosn në lidhje me keqpërdorime financiare....

Dorëhiqet një nga shefat ekzekutiv të Nissanit pas hetimeve të vazhdueshme në kompani

para 5 muajve - Infokusi

Një nga udhëheqësit ekzekutiv të kompanisë Nissan, Jose Munoz, ka dhënë dorëheqje në vazhdën e krizës së kompanisë pas hetimeve ndaj drejtorit ekzekutiv Carlos Ghosn në lidhje me keqpërdorime financiare....

Dorëhiqet një nga shefat ekzekutiv të Nissanit pas hetimeve të vazhdueshme në kompani

para 5 muajve - Ekonomia Online

Një nga udhëheqësit ekzekutiv të kompanisë Nissan, Jose Munoz, ka dhënë dorëheqje në vazhdën e krizës së kompanisë pas hetimeve ndaj drejtorit ekzekutiv Carlos Ghosn në lidhje me keqpërdorime financiare....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK