http://kariera.mk

E dashura e Justin Bieber do t’iu ëmbëlsojë mbëmjen me këto foto

para 5 muajve - GazetaBlic

Flokët ngjyrë bionde të hapura është një sinonim i pandarë me figurën e Hailey Baldwin. Që prej rikthimit me atë që tashmë është burri i saj, në korrikun e shkuar ajo ka qenë gjithmonë me këtë model dhe...

Këngëtarja e njohur ndryshon look, ja si duket tani…

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, është kthyer në bionde. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë. Era istrefi është...

Nuk e besoni si duket Era Istrefi pas ndryshimit drastik në pamje

para 5 muajve - Lajmi.net

Era Istrefi ka bërë ndryshimin e papritur në pamje. Era Istrefi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilën befason me pamjen, shkruan lajmi.net. Këngëtarja duket krejtësisht ndryshe...

Prezantuesja e njohur shqiptare bën ndryshimin drastik në pamje

para 5 muajve - Prive

Pas një kohe të gjatë bjondinë, prezantuesja e njohur shqiptare ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik në pamje. Roza Lati ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke e kthyer atë në rozë. Ajo e dëshmoi ndryshimin...

Nuk e besoni si duket Era Istrefi pas ndryshimit drastik në pamje

para 5 muajve - AlbPortali

Era Istrefi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilën befason me pamjen, shkruan lajmi.net. Këngëtarja duket krejtësisht ndryshe pasi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, madje vështirë...

Ju prezantojmë me ngjyrën e flokëve që i shkon çdo femre

para 5 muajve - Gazeta Observer

Ngjyra e flokëve që do t’i rrijë perfekt pothuajse të gjitha femrave është një ngjyrë mes gështenjës dhe bjondes. Ky kombinim i ballukeve ngjyrë gështenjtë dhe bjonde, kryesisht përreth fytyrës dhe në...

Me flokë të drejtë e shumë elegante, të tillë s’e keni parë më herët Erën

para 5 muajve - OraInfo

Era Istrefi është këngëtarja që arriti të bëhet e njour në mbarë botën me këngët e saj. Kënga e saj ‘bon bon’ u bë senzacion në publikun ndërkombëtar duke u bërë kështu një ndër më të njohurat këngë shqipe,...

Era Istrefi bëhet sërish bionde

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtarja Era Istrefi është bërë bionde. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë. Era istrefi është këngëtarja shqiptare,...

Era Istrefi bëhet sërish bionde

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtarja Era Istrefi është bërë bionde. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë. Era istrefi është këngëtarja shqiptare,...

Nuk e prisnit, prezantuesja e njohur shqiptare bën ndryshimin drastik

para 5 muajve - Lajmi.net

Vitin që e lamë pas thuhej se ngjyra rozë do jetë në trend për 2019. E këtë nuk ka hezituar ta provojë edhe moderatorja shqiptare, Roza Lati e cila bëri një ndryshim drastik në pamje, shkruan lajmi.net....

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

para 5 muajve - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net.E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe...

Era bëhet bionde

para 5 muajve - Koha.net

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, është kthyer në bionde. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë. Era istrefi është...

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

para 5 muajve - Ina

Është rikthyer sërish bionde. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e...

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde

para 5 muajve - Lajm

Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

para 5 muajve - Lajmi.net

Është rikthyer sërish bionde. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e...

Roza Lati bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - Zhurnal

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Një biondinë si Era Istrefi

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe...

Roza Lati bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - GazetaBlic

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Era Istrefi bëhet bionde

para 5 muajve - KosovaPress

Ajo është bërë sërish bionde dhe si e tillë ka marrë komente pozitive nga adhuruesit e saj. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve...

Era Istrefi ndryshon stilin

para 5 muajve - Infokusi

Nga një vajzë me flokët “rasta”, më pas biondinë, ngjyrën e flokëve e ka pasur edhe rozë njëkohë e më pas u shndërrua në zeshkane. Tani Era Istrefi sërish e ka ndryshuar pamjen e saj sërish, duke ardhur...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

para 5 muajve - Gazeta Observer

Është rikthyer sërish bionde. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet...

Transformohet Roza Lati, bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - Gazeta Express

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Transformohet Roza Lati, bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - Tetova Sot

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Era Istrefi i rikthehet look-ut të vjetër!

para 5 muajve - Vizion Plus

Kengëtarja Era Istrefi është dhe një ndër artistet shqiptare që ka eksperimentuar me pamjen e saj. Jemi mësuar që shpesh ta shikojmë me ndryshime të ndryshme në stilin e flokëve të veshjesh etj. E kemi...

Transformohet Roza Lati, bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - Lajm

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Shihni sa milionë klikime ka kjo video e Rihanna-s ku kërcen me ‘Bonbon’-in e Era Istrefit

para 5 muajve - Gazeta Liria

“Bonbon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Edhe pse zhduket për një kohë të gjatë, ajo deri tani ka shumë projekte që bota po i dëgjon si ‘Bonbon’,...

Rihanna kërcen me një këngë shqiptare, video arrin 1 mln klikime

para 5 muajve - Lexo

“Bonbon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Edhe pse zhduket për një kohë të gjatë, ajo deri tani ka shumë projekte që bota po i dëgjon si ‘Bonbon’,...

Transformohet Roza Lati, bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - Gazeta Observer

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Ky është ndryshimi drastik që bëri Era Istrefi

para 5 muajve - Lajmi.net

Dje, këngëtarja, Era Istrefi paralajmëroi ndryshimin e saj në pamje. Dje, Era solli disa pamje në InstaStory e cila tregoi se është duke bërë një ndryshim në pamjen e saj, shkruan lajmi.net. E më pas,...

Era Istrefi bën ndryshim total në look dhe si gjithmonë shkëlqen

para 5 muajve - Tetova Sot

Era Istrefi është ndër të pakta këngëtare shqiptare që ka arritur të njoh suksesin dhe jashtë vendit. Falë super hitit ‘BonBon’ ajo siguroi kontratën me SonyMusic ku më pas realizuoi një sërë projektesh...

Arrin 1 milion shikime VIDEO e Rihannës, që kërcen me një këngë shqiptare

para 5 muajve - Tetova Sot

Bonbon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Edhe pse zhduket për një kohë të gjatë, ajo deri tani ka shumë projekte që bota po i dëgjon si ‘Bonbon’,...

Ky është ndryshimi i madh i Era Istrefit në dukje

para 5 muajve - Sovrani

Dje, Era solli disa pamje në InstaStory e cila tregoi se është duke bërë një ndryshim në pamjen e saj, shkruan lajmi.net. E më pas, në imazhet e reja, Istrefi zbulon se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe...

Era Istrefi duket tërheqëse me stil të ri flokësh

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Era Istrefi pas një vitit të suksesshëm gjatë 2018-s, është gati të punojë edhe më fortë për të arritur qëllimet e saj këtë vit. Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes...

Shihni sa milionë klikime ka kjo video e Rihanna-s ku kërcen me ‘Bonbon’-in e Era Istrefit

para 5 muajve - Ina

Bonbon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Edhe pse zhduket për një kohë të gjatë, ajo deri tani ka shumë projekte që bota po i dëgjon si ‘Bonbon’,...

Era Istrefi ndryshon pamje – këngëtarja me një stil krejt tjetër flokësh

para 5 muajve - Prive

Nga një vajzë me flokët “rasta”, më pas biondinë, ngjyrën e flokëve e ka pasur edhe rozë njëkohë e më pas u shndërrua në zeshkane. Tani Era Istrefi sërish e ka ndryshuar pamjen e saj sërish, duke ardhur...

Shihni sa milionë klikime ka kjo video e Rihanna-s ku kërcen me ‘Bonbon’-in e Era Istrefit

para 5 muajve - GazetaBlic

“Bonbon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Edhe pse zhduket për një kohë të gjatë, ajo deri tani ka shumë projekte që bota po i dëgjon si ‘Bonbon’,...

Era Istrefi bëri ndryshime në pamje

para 5 muajve - RTV 21

Era tani duket shumë më ndryshe Këngëtarja e njohur shqiptare tashmë me famë botërore, Era Istrefi në llogarinë e saj, Instagram ka publikuar një fotografi të ëmbël ku shihet se ajo ka ndryshuar në dukjen...

Shihni sa milionë klikime ka kjo video e Rihanna-s ku kërcen me ‘Bonbon’-in e Erës në shqip

para 5 muajve - Lajmi.net

“Bonbon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Edhe pse zhduket për një kohë të gjatë, ajo deri tani ka shumë projekte që bota po i dëgjon si ‘Bonbon’,...

Shihni sa milionë klikime ka kjo video e Rihanna-s ku kërcen me ‘Bonbon’-in e Erës në shqip

para 5 muajve - Gazeta Observer

“Bonbon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Edhe pse zhduket për një kohë të gjatë, ajo deri tani ka shumë projekte që bota po i dëgjon si ‘Bonbon’,...

Rihanna kërcen me “Bon-Bon”-in, e Era Istrefit

para 5 muajve - Arbresh

“Bonbon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Edhe pse zhduket për një kohë të gjatë, ajo deri tani ka shumë projekte që bota po i dëgjon si ‘Bonbon’,...

Trendet më ‘cool’ të ngjyrës së flokëve që do i shohim kudo në pranverë 2019

para 5 muajve - Portalb

Në këtë pikë na mban vetëm një gjë nga ky makth I hidhur që quhet dimër: fakti që ngjyrat e gëzuara e të shndrritshme të pranverës na presin në anën tjetër. Ne ju paraqesim disa nga ngjyrat më të bukura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK