http://kariera.mk

Kida del në borë, vishet më me stil se kurrë më parë

para 5 muajve - OraInfo

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo. Kida ka shumë fansa për të cilët...

5 pozat joshëse të Kidës në borë

para 5 muajve - Lajmi.net

Vazhdon të sjell sete të veçanta fotografike. Këngëtarja e njohur, Orhidea Latifi apo Kida ka publikuar disa imazhe të reja në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj personale, Instagram...

Këngëtarja e njohur ndryshon look, ja si duket tani…

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, është kthyer në bionde. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë. Era istrefi është...

Nuk e besoni si duket Era Istrefi pas ndryshimit drastik në pamje

para 5 muajve - Lajmi.net

Era Istrefi ka bërë ndryshimin e papritur në pamje. Era Istrefi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilën befason me pamjen, shkruan lajmi.net. Këngëtarja duket krejtësisht ndryshe...

Kida shndritë nga bukuria në fotosesionin e fundit

para 5 muajve - Lajm

Këngëtarja e njohur Kida shumë shpesh sjell fotosesione të ndryshme. Edhe këtë jerë Kida ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin ka mahnitur me pamjen, shkruan Indeksonlie. I realizuar në mënyrë...

Kida e bëri këtë ndryshim në pamje

para 5 muajve - RTV 21

Kida tani duket më ndryshe Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida përveç që njihet për projketet e saj, njihet edhe për eksperimentet që i bënë në dukjen e saj. Kida kësaj radhe ka vendosur të ndryshojë...

Prezantuesja e njohur shqiptare bën ndryshimin drastik në pamje

para 5 muajve - Prive

Pas një kohe të gjatë bjondinë, prezantuesja e njohur shqiptare ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik në pamje. Roza Lati ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke e kthyer atë në rozë. Ajo e dëshmoi ndryshimin...

Kida shndritë nga bukuria në fotosesionin e ri

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur Kida shumë shpesh sjell fotosesione të ndryshme. Edhe këtë jerë Kida ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin ka mahnitur me pamjen, shkruan Indeksonlie. I realizuar në mënyrë...

Kida shndritë nga bukuria në fotosesionin e fundit

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur Kida shumë shpesh sjell fotosesione të ndryshme. Edhe këtë jerë Kida ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin ka mahnitur me pamjen, shkruan Indeksonlie. I realizuar në mënyrë...

Nuk e besoni si duket Era Istrefi pas ndryshimit drastik në pamje

para 5 muajve - AlbPortali

Era Istrefi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilën befason me pamjen, shkruan lajmi.net. Këngëtarja duket krejtësisht ndryshe pasi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, madje vështirë...

Kush po e bën Kiden femrën me luksoze të estradës?

para 5 muajve - Zhurnal

Trendi me luksin tek femrat e estradës tek ne i ka kapur tash e sa kohë, e këtij trendi nuk i ka ikur edhe këngëtarja simpatike Kida, shkruan “Kosovarja”.Veshjet dhe shëtitjet e shumta të këngëtares nuk...

Ju prezantojmë me ngjyrën e flokëve që i shkon çdo femre

para 5 muajve - Gazeta Observer

Ngjyra e flokëve që do t’i rrijë perfekt pothuajse të gjitha femrave është një ngjyrë mes gështenjës dhe bjondes. Ky kombinim i ballukeve ngjyrë gështenjtë dhe bjonde, kryesisht përreth fytyrës dhe në...

Trullosi një showbiz me bukurinë e saj, aktorja shqiptare bën ndryshimin drastik

para 5 muajve - Albeu

Aktorja bukuroshe Arta Elezaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura në showizin shqiptar. Arta ka tërhequr shumë vëmendjen me pamjen e saj, por së fundmi ka bërë një ndryshim të papritur me flokët...

“Mbulohet” Kida, shokon pamja e saj

para 5 muajve - Gazeta Liria

Përkundër angazhimeve që ajo has në karrierën muzikore, nuk po ndalet së realizuari fotosesionesh nga më të ndryshmet. Kida, së fundmi është prezantuar edhe me një set fotografik, të cilin e ka realizuar...

Ndërron sërish, Kida shkëlqen me stilin e ri të flokëve

para 5 muajve - Zhurnal

Herë të shkurta e herë të gjata, Kida pëlqehet gjithnjë për dukjen e saj. Orhidea, është ndër artistet e pakta të estradës e cila ka rrëmbyer vëmendjen e publikut që në fillim dhe vazhdon të jetë e tillë,...

'Xhakarta' ndryshon pamjen, nuk njihet me flokë të drejta

para 5 muajve - Gazeta Express

Arta Elezaj ka ndryshuar pamjen. Aktorja Arta Elezaj e cila u bë e njohur për publikun me rolin e “Xhakartës” në serialin vendor “O sa mirë”, ka bërë një ndryshim në pamje. Ndonëse jemi mësuar ta shohim...

Ndërron sërish, Kida shkëlqen me stilin e ri të flokëve

para 5 muajve - Lajmi.net

Herë të shkurta e herë të gjata, Kida pëlqehet gjithnjë për dukjen e saj. Orhidea, është ndër artistet e pakta të estradës e cila ka rrëmbyer vëmendjen e publikut që në fillim dhe vazhdon të jetë e tillë,...

Arta Elezaj me ndryshim në pamje

para 5 muajve - RTV 21

Arta ka një pyetje për fansat Aktorja Arta Elezaj e cila u bë e njohur për publikun me rolin e “Xhakartës” në serialin vendor “O sa mirë”, ka bërë një ndryshim në pamje, shkruan rtv21.tv Ndonëse jemi mësuar...

Era Istrefi bëhet sërish bionde

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtarja Era Istrefi është bërë bionde. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë. Era istrefi është këngëtarja shqiptare,...

Era Istrefi bëhet sërish bionde

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtarja Era Istrefi është bërë bionde. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë. Era istrefi është këngëtarja shqiptare,...

Kida prezanton prindërit e saj

para 5 muajve - Sovrani

Jemi mësuar gjithmonë me postimet e saj duke shfaqur veten në forma të ndryshme, bëhet fjalë për këngëtaren Kida e cila është shumë e dashur për publikun. Kësaj here për adhuruesit ajo ndau foto me personat...

Ndërron sërish, Kida shkëlqen me stilin e ri të flokëve

para 5 muajve - Lajm

Orhidea, është ndër artistet e pakta të estradës e cila ka rrëmbyer vëmendjen e publikut që në fillim dhe vazhdon të jetë e tillë, shkruan lajmi.net. Përveç projekteve të suksesshme që ka lansuar deri...

Arta Elezaj me ndryshim drastik të stilit të flokëve

para 5 muajve - Telegrafi

Aktorja e njohur, Arta Elezaj, ka ndryshuar stilin e saj të flokëve. Bukuroshja shqiptare që njihet për rolin e saj të Xhakartës në serialin “O Sa Mirë”, njihet për jetën luksoze. View this post on Instagram...

Kida me fotografi të re, këtë herë në makinë në kohë me borë!

para 5 muajve - Gazeta Observer

Kida është njëra nga këngëtaret e cila ka vite në skenë edhe pse është e re në moshë. Më shumë stil dhe e veçantë, paraqitet çdo herë Kida, ashtu sikurse është parë edhe sot në imazhet e reja që ka publikuar....

Arta Elezaj me ndryshim drastik të stilit të flokëve

para 5 muajve - GazetaBlic

Aktorja e njohur, Arta Elezaj, ka ndryshuar stilin e saj të flokëve. Bukuroshja shqiptare që njihet për rolin e saj të Xhakartës në serialin “O Sa Mirë”, njihet për jetën luksoze. Ajo preferon të vishet...

Nuk e prisnit, prezantuesja e njohur shqiptare bën ndryshimin drastik

para 5 muajve - Lajmi.net

Vitin që e lamë pas thuhej se ngjyra rozë do jetë në trend për 2019. E këtë nuk ka hezituar ta provojë edhe moderatorja shqiptare, Roza Lati e cila bëri një ndryshim drastik në pamje, shkruan lajmi.net....

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

para 5 muajve - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net.E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe...

Era bëhet bionde

para 5 muajve - Koha.net

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, është kthyer në bionde. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë. Era istrefi është...

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

para 5 muajve - Ina

Është rikthyer sërish bionde. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e...

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde

para 5 muajve - Lajm

Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

para 5 muajve - Lajmi.net

Është rikthyer sërish bionde. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e...

Me flokë të drejta dhe me shumë stil, ‘Xhakarta’ do t’iu shkrijë me pamjen e saj

para 5 muajve - Zhurnal

Arta Elezaj është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër. Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin...

Roza Lati bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - Zhurnal

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Një biondinë si Era Istrefi

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe...

Ndryshimi drastik i Arta Elezajt, ja çfarë u bëri flokëve

para 5 muajve - Lajmi.net

Arta Elezaj ka publikuar një fotografi në të cilën vështirë se mund ta njihni. Aktorja e cila u bë e njohur falë serialit “O sa mirë”, në rolin e XhakArtës mahniti publikun me ndryshimin që bëri, shkruan...

Roza Lati bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - GazetaBlic

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Era Istrefi bëhet bionde

para 5 muajve - KosovaPress

Ajo është bërë sërish bionde dhe si e tillë ka marrë komente pozitive nga adhuruesit e saj. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve...

Era Istrefi ndryshon stilin

para 5 muajve - Infokusi

Nga një vajzë me flokët “rasta”, më pas biondinë, ngjyrën e flokëve e ka pasur edhe rozë njëkohë e më pas u shndërrua në zeshkane. Tani Era Istrefi sërish e ka ndryshuar pamjen e saj sërish, duke ardhur...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

para 5 muajve - Gazeta Observer

Është rikthyer sërish bionde. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet...

Ndryshimi drastik i Arta Elezajt, ja çfarë u bëri flokëve

para 5 muajve - Ekonomia Online

Arta Elezaj ka publikuar një fotografi në të cilën vështirë se mund ta njihni. Aktorja e cila u bë e njohur falë serialit “O sa mirë”, në rolin e XhakArtës mahniti publikun me ndryshimin që bëri, shkruan...

Ndryshimi drastik i Arta Elezajt, ja çfarë u bëri flokëve

para 5 muajve - Gazeta Observer

Arta Elezaj ka publikuar një fotografi në të cilën vështirë se mund ta njihni. Aktorja e cila u bë e njohur falë serialit “O sa mirë”, në rolin e XhakArtës mahniti publikun me ndryshimin që bëri Në foton...

Transformohet Roza Lati, bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - Gazeta Express

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Transformohet Roza Lati, bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - Tetova Sot

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Era Istrefi i rikthehet look-ut të vjetër!

para 5 muajve - Vizion Plus

Kengëtarja Era Istrefi është dhe një ndër artistet shqiptare që ka eksperimentuar me pamjen e saj. Jemi mësuar që shpesh ta shikojmë me ndryshime të ndryshme në stilin e flokëve të veshjesh etj. E kemi...

Kida, e mahnitshme në setin e ri fotografik teksa shfaqet në borë

para 5 muajve - Lajmi.net

Ka sjell fotosesionin e ri. Këngëtarja e njohur, Kida ka realizuar një set të ri fotografik në mes të borës e cila vjen mjaft në formë, shkruan lajmi.net. Meqë temperaturat janë tejet të ulëta, Kida nuk...

Me flokë të drejta dhe me shumë stil, ‘Xhakarta’ do t’iu shkrijë me pamjen e saj

para 5 muajve - OraInfo

Arta Elezaj është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër. Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin...

Transformohet Roza Lati, bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - Lajm

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

As bora nuk e ndal, Kida vjen më ndryshe këtë herë

para 5 muajve - InfoMagazin

Kida përveç projekteve muzikore ajo shpesh herë sjell për adhuruesit e saj edhe fotosesion të ndryshme. Këngëtarja simpatike, këtë herë ka realizuar një set të ri fotografik në mes të borës. Kida dukej...

Transformohet Roza Lati, bën ndryshimin që nuk pritej

para 5 muajve - Gazeta Observer

Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim...

Ky është ndryshimi drastik që bëri Era Istrefi

para 5 muajve - Lajmi.net

Dje, këngëtarja, Era Istrefi paralajmëroi ndryshimin e saj në pamje. Dje, Era solli disa pamje në InstaStory e cila tregoi se është duke bërë një ndryshim në pamjen e saj, shkruan lajmi.net. E më pas,...

Edhe Arta Elezaj vjen me ndryshim drastik në dukje, por shkëlqen nga bukuria

para 5 muajve - Sovrani

Arta Elezaj që nga koha kur morri pjesë në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ është bërë një nga personat publik më të komentuar. Aktorja e njohur, është tejet aktive edhe në rrjetet sociale ku herë pas here...

Kida, e mahnitshme në setin e ri fotografik teksa shfaqet në borë

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtarja e njohur, Kida ka realizuar një set të ri fotografik në mes të borës e cila vjen mjaft në formë, shkruan lajmi.net. Meqë temperaturat janë tejet të ulëta, Kida nuk ka hezituar të shfaqet provokuese...

Arta Elezaj jo më një kaçurrele, transformohet në dukje [Foto]

para 5 muajve - Gazeta Observer

Arta Elezaj që nga koha kur morri pjesë në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ është bërë një nga personat publik më të komentuar. Aktorja e njohur, është tejet aktive edhe në rrjetet sociale ku herë pas here...

Era Istrefi bën ndryshim total në look dhe si gjithmonë shkëlqen

para 5 muajve - Tetova Sot

Era Istrefi është ndër të pakta këngëtare shqiptare që ka arritur të njoh suksesin dhe jashtë vendit. Falë super hitit ‘BonBon’ ajo siguroi kontratën me SonyMusic ku më pas realizuoi një sërë projektesh...

Ky është ndryshimi i madh i Era Istrefit në dukje

para 5 muajve - Sovrani

Dje, Era solli disa pamje në InstaStory e cila tregoi se është duke bërë një ndryshim në pamjen e saj, shkruan lajmi.net. E më pas, në imazhet e reja, Istrefi zbulon se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe...

Era Istrefi duket tërheqëse me stil të ri flokësh

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Era Istrefi pas një vitit të suksesshëm gjatë 2018-s, është gati të punojë edhe më fortë për të arritur qëllimet e saj këtë vit. Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes...

Era Istrefi ndryshon pamje – këngëtarja me një stil krejt tjetër flokësh

para 5 muajve - Prive

Nga një vajzë me flokët “rasta”, më pas biondinë, ngjyrën e flokëve e ka pasur edhe rozë njëkohë e më pas u shndërrua në zeshkane. Tani Era Istrefi sërish e ka ndryshuar pamjen e saj sërish, duke ardhur...

Era Istrefi bëri ndryshime në pamje

para 5 muajve - RTV 21

Era tani duket shumë më ndryshe Këngëtarja e njohur shqiptare tashmë me famë botërore, Era Istrefi në llogarinë e saj, Instagram ka publikuar një fotografi të ëmbël ku shihet se ajo ka ndryshuar në dukjen...

Trendet më ‘cool’ të ngjyrës së flokëve që do i shohim kudo në pranverë 2019

para 5 muajve - Portalb

Në këtë pikë na mban vetëm një gjë nga ky makth I hidhur që quhet dimër: fakti që ngjyrat e gëzuara e të shndrritshme të pranverës na presin në anën tjetër. Ne ju paraqesim disa nga ngjyrat më të bukura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK