http://kariera.mk

Këshilla se si t’i zhbllokoni arteret në mënyrë natyrale

para 5 muajve - Keshilla

Shumë njerëz nuk e kuptojnë se sa e rëndësishme është zhbllokimi i artereve. Arteret janë pjesë e ndërlikuar e sistemit qarkullues të trupit. Kur nuk funksionojnë siç duhet, shëndeti juaj mund të jetë...

Përtej shijes: përfitimet e shumta shëndetësore të misrit

para 5 muajve - Te Sheshi

Nga Dr. Halit Yerebakan Misri ka një shumëllojshmëri të gjerë të përfitimeve shëndetësore dhe është një përbërës thelbësor në kuzhinat e atyre që i kushtojnë rëndësi të ushqyerit. Misri është një ushqim...

5 rregulla të arta për të ngrënë shëndetshëm në 2019-ën

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Propozimet e këtij viti nga OBSH-ja Është ‘par excellence’ një nga qëllimet e mira që bëjmë gjithmonë me vitin e ri: për të përmirësuar dietën tonë dhe, ndoshta, për të humbur disa kile. Për vitin 2019,...

5 rregulla të arta për të ngrënë shëndetshëm në 2019-ën

para 5 muajve - Infokusi

Propozimet e këtij viti nga OBSH-ja Është ‘par excellence’ një nga qëllimet e mira që bëjmë gjithmonë me vitin e ri: për të përmirësuar dietën tonë dhe, ndoshta, për të humbur disa kile. Për vitin 2019,...

Këshilla se si t’i zhbllokoni arteret në mënyrë natyrale

para 5 muajve - Telegrafi

Shumë njerëz nuk e kuptojnë se sa e rëndësishme është zhbllokimi i artereve. Arteret janë pjesë e ndërlikuar e sistemit qarkullues të trupit. Kur nuk funksionojnë siç duhet, shëndeti juaj mund të jetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK