http://kariera.mk

Këto pjesë të trupi nuk duhet t’i lani shpesh

para 5 muajve - Klan Kosova

Nuk thonë kot se pastërtia është gjysma e shëndetit, pasi në këtë mënyrë jemi më të shëndetshëm. Por janë disa pjesë të trupit që nuk duhet t’i pastrojmë shpesh, transmeton Klan Kosova. Këto janë ato pjesë:...

Këto pjesë të trupit nuk duhet t’i lani shpesh

para 5 muajve - Sovrani

Nuk thonë kot se pastërtia është gjysma e shëndetit, pasi në këtë mënyrë jemi më të shëndetshëm. Por janë disa pjesë të trupit që nuk duhet t’i pastrojmë shpesh. Këto janë ato pjesë: Veshët Dylli në të...

Pjesët e trupit që nuk duhet t’i lani shpesh

para 5 muajve - Ekonomia Online

Nuk thonë kot se pastërtia është gjysma e shëndetit, pasi në këtë mënyrë jemi më të shëndetshëm. Por janë disa pjesë të trupit që nuk duhet t’i pastrojmë shpesh. Këto janë ato pjesë: Veshët Dylli në të...

Kujdes, këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani shpesh

para 5 muajve - Ina

Mund të jetë joshëse që tani të mësoni arsyet se pse këto gjashtë pjesë të trupit duhet t’i lini të paprekura. Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh...

Kujdes, këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani shpesh

para 5 muajve - Lajmi.net

Mund të jetë joshëse që tani të mësoni arsyet se pse këto gjashtë pjesë të trupit duhet t’i lini të paprekura. Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh...

Kujdes, këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani shpesh

para 5 muajve - Opinion

Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më i shëndetshëm je! Megjithatë, ka raste kur pastrimi i një pjese të trupit mund të bëjë më shumë...

Kujdes, këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani shpesh

para 5 muajve - Infokusi

Mund të jetë joshëse që tani të mësoni arsyet se pse këto gjashtë pjesë të trupit duhet t’i lini të paprekura. Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh...

Kujdes, këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani shpesh

para 5 muajve - Lexo

Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më i shëndetshëm je! Megjithatë, ka raste kur pastrimi i një pjese të trupit mund të bëjë më shumë...

Kujdes, këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani shpesh

para 5 muajve - AlbPortali

Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më i shëndetshëm je! Megjithatë, ka raste kur pastrimi i një pjese të trupit mund të bëjë më shumë...

Kujdes! Bëni mirë që këto 6 pjesë të trupit mos t’i lani aq shpesh sa mendoni

para 5 muajve - Tetova Sot

Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më i shëndetshëm je! Megjithatë, ka raste kur pastrimi i një pjese të trupit mund të bëjë më shumë...

Kujdes, këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani shpesh

para 5 muajve - Gazeta Observer

Mund të jetë joshëse që tani të mësoni arsyet se pse këto gjashtë pjesë të trupit duhet t’i lini të paprekura. Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh...

Këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani aq shpesh sa mendoni

para 5 muajve - LajmiFundit

Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më i shëndetshëm je! Megjithatë, ka raste kur pastrimi i një pjese të trupit mund të bëjë më shumë...

Kujdes! Bëni mirë që këto 6 pjesë të trupit mos t’i lani aq shpesh sa mendoni

para 5 muajve - Gazeta Observer

Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më i shëndetshëm je! Megjithatë, ka raste kur pastrimi i një pjese të trupit mund të bëjë më shumë...

Katër gjëra që nuk duhet t’ia bëni kurrë vaginës tuaj

para 5 muajve - Gazeta Observer

Pavarsisht shumë gjërave, disa femra ende insistojnë të ngatërrohen rreth mënyrave të pastrimit aty poshtë, duke pretenduar se janë metoda atraktive. Këtu po ju paraqesim 4 veprime të zakonshme që mund...

Këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani aq shpesh sa mendoni

para 5 muajve - Keshilla

Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më i shëndetshëm je! Megjithatë, ka raste kur pastrimi i një pjese të trupit mund të bëjë më shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK