http://kariera.mk

Veliaj me studentët e Mjekësisë: Kthehuni, konviktet i keni gati në tetor

para 5 muajve - Opinion

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka inspektuar ditën e sotme godinat e konviktit të Universitetit të Mjekësisë. Gjatë këtij inspektimi Veliaj ka folur edhe me një grup studentësh. “Jam shumë...

Veliaj thirrje studentëve: Kthejuni auditoreve, t’i gjeni gati dhomat në tetor

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Ndërsa studentët vijojnë punimet Kryebashkiaku Erion Veliaj inspektoi punimet për rikonstruksionin e konvikteve te Universiteti i  Mjekësisë. Qendrat studentore kanë pak kohë që kanë kaluar në varësi të...

Veliaj, për studentët: Godinat e reja, gati në tetor

para 5 muajve - Top Channel

Qendrat studentore kanë pak kohë që kanë kaluar në varësi të Bashkisë së Tiranës, por puna për rikonstruksionin e tyre po vijon me ritme të shpejta. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet...

Erion Veliaj mesazh studentëve nga konviktet e Mjekësisë: Shkoni në mësim

para 5 muajve - Gazeta Tema

Qendrat studentore kanë pak kohë që kanë kaluar në varësi të Bashkisë së Tiranës, ndërkohë puna për rikonstruksionin e tyre ka nisur.  Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet që po kryhen...

Veliaj: Studentët të shkojnë në mësim. Konviktet po rikontruktohen

para 5 muajve - Opinion

Kryetari i Bashkisë së Tiranës u kërkoi studentëve të ndërpresin protestën dhe të kthehen në mësim. Veliaj inspektoi punimet për rikonstruksionin e konvikteve te Universiteti i Mjekësisë, pasi qendrat...

Veliaj apel studentëve nga konviktet e Mjekësisë: Shkoni në mësim

para 5 muajve - Koha Jone

Qendrat studentore kanë pak kohë që kanë kaluar në varësi të Bashkisë së Tiranës, ndërkohë puna për  rikonstruksionin e tyre ka nisur.  Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet që po kryhen...

​ Veliaj: Konviktet e reja gati në tetor. Nëse tollovia vazhdon për parti, humbasin studentët

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryebashkiaku inspektoi punimet për rikonstruksionin e konvikteve te Universiteti i Mjekësisë Qendrat studentore kanë pak kohë që kanë kaluar në varësi të Bashkisë së Tiranës. Kryebashkiaku i Tiranës,...

Veliaj tek “Mjekësia”:  Konviktet e rikonstruktuara, gati në tetor

para 5 muajve - Vizion Plus

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet që po kryhen në godinat e konviktit të Universitetit të Mjekësisë duke qwnw se qendrat studentore kanë pak kohë që kanë kaluar në varësi të Bashkisë...

Veliaj: Konviktet, gati në tetor. Nëse tollovia vazhdon për ideal të partisë, humbasin vetëm studentët

para 5 muajve - Koha Jone

Qendrat studentore kanë pak kohë që kanë kaluar në varësi të Bashkisë së Tiranës, por puna për rikonstruksionin e tyre po vijon me ritme të shpejta. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet...

Veliaj apel studentëve: Shkoni në mësim

para 5 muajve - Lexo

Qendrat studentore kanë pak kohë që kanë kaluar në varësi të Bashkisë së Tiranës, ndërkohë puna për rikonstruksionin e tyre ka nisur. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet që po kryhen...

Konviktet e Mjekësisë, gati për studentët në tetor

para 5 muajve - Lexo

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet që po kryhen në godinat e konviktit të Universitetit të Mjekësisë dhe më pas zhvilloi një bashkëbisedim me studentët që jetojnë aty. Puna ka nisur...

Veliaj, përpiqet të joshë studentët: Godinat e reja, gati në tetor

para 5 muajve - LajmiFundit

Qendrat studentore kanë pak kohë që kanë kaluar në varësi të Bashkisë së Tiranës, por puna për rikonstruksionin e tyre po vijon me ritme të shpejta. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet...

Rikonstruksioni i konvikteve te Universiteti i Mjekësisë, Veliaj: Nga tollovia për ideal të partisë, humbasin vetëm studentët

para 5 muajve - Java News

Qendrat studentore kanë pak kohë që kanë kaluar në varësi të Bashkisë së Tiranës, por puna për rikonstruksionin e tyre po vijon me ritme të shpejta. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet...

Policia dhunon studentët, Rama: Janë zaptues të universitetit

para 5 muajve - Gazeta Express

“A mendon se do ngelesh në histori si Kryeministri që i lejoi studentët të goditen nga policia?”, ka qenë një prej pyetjeve që i janë drejtuar Ramës sot në “Zonë e Lirë”, lidhur me situatën që ndodhi sot...

As Ramiz Alia s’i ka dhunuar studentët në shkollë? Ja si përgjigjet Rama

para 5 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama, në emisionin “Zonë e Lirë” ka folur për protestën e studentëve që ditët e fundit po zhvillohet në një formë tjetër: ngujimi në fakultete. Rama tha se studentët që protestojnë janë...

“As Ramiz Alia s’i ka dhunuar studentët në universitete”, Rama i quan zaptues me axhendë politike

para 5 muajve - Shekulli

Kryeministri Edi Rama nuk dënoi dhunën policore në universitete, duke i quajtur edhe njëherë studentët si zaptues me axhendë politike. Rama tha se studentët që protestojnë janë grupe “te nxitura nga doktoresha...

Policia ushtron dhunë ndaj studentëve: Arsyetohet Rama

para 5 muajve - Gazeta Monitor

A mendon se do ngelesh në histori si Kryeministri që i lejoi studentët të goditen nga policia?”, ka qenë një prej pyetjeve që i janë drejtuar Ramës sot në “Zonë e Lirë”, lidhur me situatën që ndodhi sot...

Policia dhunon studentët, Rama: Janë zaptues të universitetit

para 5 muajve - Insajderi

“Së pari unë i konsideroj ata si zaptuesit e universitetit. Sot në Shqipëri mësimi ka filluar normalisht, përpos tre fakulteteve, ku tre studentë me axhendë politike kanë bërë këtë gjë. Policia në dijeninë...

Policia ushtron dhunë ndaj studentëve: Arsyetohet Rama

para 5 muajve - Periskopi

“A mendon se do ngelesh në histori si Kryeministri që i lejoi studentët të goditen nga policia?”, ka qenë një prej pyetjeve që i janë drejtuar Ramës sot në “Zonë e Lirë”, lidhur me situatën që ndodhi sot...

As Ramiz Alia s’i ka dhunuar studentët në shkollë? Ja si përgjigjet Rama

para 5 muajve - Arbresh

Kryeministri Edi Rama, në emisionin “Zonë e Lirë” ka folur për protestën e studentëve që ditët e fundit po zhvillohet në një formë tjetër: ngujimi në fakultete. Rama tha se studentët që protestojnë janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK