http://kariera.mk

Kotzias: Maqedonia e re është e mirëpritur në jetën tonë

para 5 muajve - TV21

Ish -ministri i Jashtëm Nikos Kotzias, ideatori dhe negociuesi i marrëveshjes së Prespës, shkroi në twiter se ka folur me kryeministrin Zaev dhe ministrin e jashtëm duke rikujtuar vështirësitë, lodhjen,...

Koxias: Maqedonia e Veriut, mirë se erdhe në jetën tonë

para 5 muajve - Aktuale

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Koxijas, pas votimit të ndryshimeve kushtetuese ka biseduar me kryeministrin e Maqedonisë dhe m shefin e diplomacisë së Maqedonisë ndërsa përmes profilit...

Ish-diplomati firmëtar, Kotzias: Maqedonia e re, e mirëpritur në jetën tonë

para 5 muajve - Lajmi.net

Marrëveshja e Prespës u nënshkrua në qershor të vitit 2018 nga dy kryeministrat respektivë të Maqedonisë dhe Greqisë, Zoran Zaev dhe Alexis Tsipras, të cilët shoqëroheshin në samit edhe nga ministrat e...

Ish-diplomati firmëtar, Kotzias: Maqedonia e re, e mirëpritur në jetën tonë

para 5 muajve - Top Channel

Marrëveshja e Prespës u nënshkrua në qershor të vitit 2018 nga dy kryeministrat respektivë të Maqedonisë dhe Greqisë, Zoran Zaev dhe Alexis Tsipras, të cilët shoqëroheshin në samit edhe nga ministrat e...

Koxias: Maqedonia e Veriut, mirë se erdhe në jetën tonë

para 5 muajve - Ina

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Koxijas, pas votimit të ndryshimeve kushtetuese ka biseduar me kryeministrin e Maqedonisë dhe m shefin e diplomacisë së Maqedonisë ndërsa përmes profilit...

Koxias: Maqedonia e Veriut, mirë se erdhe në jetën tonë

para 5 muajve - AlbPortali

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Koxijas, pas votimit të ndryshimeve kushtetuese ka biseduar me kryeministrin e Maqedonisë dhe m shefin e diplomacisë së Maqedonisë ndërsa përmes profilit...

Koxias: Maqedonia e Veriut, mirë se erdhe në jetën tonë

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Koxijas, pas votimit të ndryshimeve kushtetuese ka biseduar me kryeministrin e Maqedonisë dhe m shefin e diplomacisë së Maqedonisë ndërsa përmes profilit...

Kocias: Maqedonia e re do të jetë e mirëpritur në jetën e grekëve

para 5 muajve - Shenja

Ish-ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kocias ka komentuar vendimin e mbrëmshëm të Kuvendit të Maqedonisë për të miratuar ndryshimet kushtetuese. Ai ka shkruar në rrjetin social Twitter se Maqedonia e...

Kocias: Maqedonia e re do të jetë e mirëpritur në jetën e Grekëve !

para 5 muajve - InfoMagazin

Ish-ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kocias ka komentuar vendimin e mbrëmshëm të Kuvendit të Maqedonisë për të miratuar ndryshimet kushtetuese. Ai ka shkruar në rrjetin social Twitter se Maqedonia e...

Kotzias: Maqedonia e re, e mirëpritur në jetën tonë!

para 5 muajve - Java News

Marrëveshja e Prespës u nënshkrua në qershor të vitit 2018 nga dy kryeministrat respektivë të Maqedonisë dhe Greqisë, Zoran Zaev dhe Alexis Tsipras, të cilët shoqëroheshin në samit edhe nga ministrat e...

Ish-diplomati firmëtar, Kotzias: Maqedonia e re, e mirëpritur në jetën tonë

para 5 muajve - Arbresh

Marrëveshja e Prespës u nënshkrua në qershor të vitit 2018 nga dy kryeministrat respektivë të Maqedonisë dhe Greqisë, Zoran Zaev dhe Alexis Tsipras, të cilët shoqëroheshin në samit edhe nga ministrat e...

Kocias: Maqedonia e Veriut, mirë se erdhe në jetën tonë

para 5 muajve - Zhurnal

Athinë, 11 janar - Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Koxijas, pas votimit të ndryshimeve kushtetuese ka biseduar me kryeministrin e Maqedonisë dhe m shefin e diplomacisë së Maqedonisë ndërsa...

Koxias: Maqedonia e Veriut, mirë se erdhe në jetën tonë

para 5 muajve - Koha.mk

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Koxijas, pas votimit të ndryshimeve kushtetuese ka biseduar me kryeministrin e Maqedonisë dhe m shefin e diplomacisë së Maqedonisë ndërsa përmes profilit...

Nikos Kotzias: Maqedonia e Veriut, mirë se erdhe në jetën tonë

para 5 muajve - Telegrafi

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Kotzias pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese në Maqedoni, ka shprehur urime për Zoran Zaevin dhe Nikolla Dimitrovin. Ai thotë se kanë ëndërruar për...

Ndryshimet kushtetuese, Koxias: Maqedonia e re e mirëpritur në jetën tonë

para 5 muajve - Portalb

Ish ministri i Punëve të Jashtme dhe nënshkruesi i Marrëveshjes së Prespës, Nikos Koxias ka shkruar në Tuiter me rastin e votimit të ndryshimeve kushtetuese në Kuvendin e Maqedonisë, njofton Portalb.mk...

Letërnjoftimi i ri i Maqedonisë, lajme të mira nga Greqia

para 5 muajve - Flaka

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Kotzias pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese në Maqedoni, ka shprehur urime për Zoran Zaevin dhe Nikolla Dimitrovin. Ai thotë se kanë ëndërruar për...

Nikos Kotzias: Maqedonia e Veriut, mirë se erdhe në jetën tonë

para 5 muajve - Tetova Sot

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Kotzias pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese në Maqedoni, ka shprehur urime për Zoran Zaevin dhe Nikolla Dimitrovin. Ai thotë se kanë ëndërruar për...

Nikos Kotzias: Maqedonia e Veriut, mirë se erdhe në jetën tonë

para 5 muajve - Lajm

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Kotzias pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese në Maqedoni, ka shprehur urime për Zoran Zaevin dhe Nikolla Dimitrovin. Ai thotë se kanë ëndërruar për...

Nikos Kotzias: Maqedonia e Veriut, mirë se erdhe në jetën tonë

para 5 muajve - Arbresh

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Greqisë, Nikos Kotzias pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese në Maqedoni, ka shprehur urime për Zoran Zaevin dhe Nikolla Dimitrovin. Ai thotë se kanë ëndërruar për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK