http://kariera.mk

Papadimulis: Maqedonia e Veriut, radha e Greqisë të thotë “po”

para 5 muajve - Vizion Plus

Nënkryetari i Parlamentit Evropian dhe kreu i eurogrupit SIRIZA, Dimitris Papadimulis, pas miratimit të emrit Republika e Maqedonisë së Veriut tashmë e ka radhën Greqia që të thotë “po”. Këto janë deklarata...

E gjithë bota uron Maqedoninë e Veriut: U mbyll një plagë konflikti në Ballkanin e trazuar

para 5 muajve - Aktuale

Mbrëmja e të premtes ishte një ditë historike për Maqedoninç por edhe Ballkanin pasi u mbyll mç nç fund njç plagç e hapur dhe njç koflikt I gjatç. Kuvendi këtij vendi, miratoi ndryshimet kushtetuese sipas...

Papadimulis: Maqedonia antike është trashëgimi greke, është radha e Greqisë të thotë “Po”

para 5 muajve - InfoMagazin

Nënkryetari i Parlamentit Evropian dhe kreu i eurogrupit SIRIZA, Dimitris Papadimulis, vlerëson se tani është radha e Greqisë që të thotë “po”. Papadimulis këto deklarata i bëri pas miratimit të ndryshimeve...

Papadimulis: Maqedonia antike është trashëgimi greke

para 5 muajve - Arbresh

Nënkryetari i Parlamentit Evropian dhe kreu i eurogrupit SIRIZA, Dimitris Papadimulis, vlerëson se tani është radha e Greqisë që të thotë “po”. Papadimulis këto deklarata i bëri pas miratimit të ndryshimeve...

Të gjithë urojnë “Maqedoninë e Veriut”: Fund një prej grindjeve më të vjetra në Ballkan

para 5 muajve - Top Channel

Pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese nga Kuvendi i Maqedonisë, mbrëmjen e së premtes, në drejtim të udhëheqësve të Republikës së Maqedonisë së Veriut tashmë kanë mbërritur përgëzimet e përfaqësuesve...

E gjithë bota uron Maqedoninë e Veriut: U mbyll një plagë konflikti në Ballkanin e trazuar

para 5 muajve - Ina

Mbrëmja e të premtes ishte një ditë historike për Maqedoninç por edhe Ballkanin pasi u mbyll mç nç fund njç plagç e hapur dhe njç koflikt I gjatç. Kuvendi këtij vendi, miratoi ndryshimet kushtetuese sipas...

E gjithë bota uron Maqedoninë e Veriut: U mbyll një plagë konflikti në Ballkanin e trazuar

para 5 muajve - Tetova Sot

Mbrëmja e të premtes ishte një ditë historike për Maqedoninç por edhe Ballkanin pasi u mbyll mç nç fund njç plagç e hapur dhe njç koflikt I gjatç. Kuvendi këtij vendi, miratoi ndryshimet kushtetuese sipas...

Të gjithë urojnë “Maqedoninë e Veriut”, merr fund një prej grindjeve më të vjetra në Ballkan

para 5 muajve - Java News

Pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese nga Kuvendi i Maqedonisë, mbrëmjen e së premtes, në drejtim të udhëheqësve të Republikës së Maqedonisë së Veriut tashmë kanë mbërritur përgëzimet e përfaqësuesve...

E gjithë bota uron Maqedoninë e Veriut: U mbyll një plagë konflikti në Ballkanin e trazuar

para 5 muajve - Pa censure

Mbrëmja e të premtes ishte një ditë historike për Maqedoninç por edhe Ballkanin pasi u mbyll mç nç fund njç plagç e hapur dhe njç koflikt I gjatç. Kuvendi këtij vendi, miratoi ndryshimet kushtetuese sipas...

Të gjithë urojnë “Maqedoninë e Veriut”: Fund një prej grindjeve më të vjetra në Ballkan

para 5 muajve - InfoShqip

Pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese nga Kuvendi i Maqedonisë, mbrëmjen e së premtes, në drejtim të udhëheqësve të Republikës së Maqedonisë së Veriut tashmë kanë mbërritur përgëzimet e përfaqësuesve...

E gjithë bota uron Maqedoninë e Veriut: U mbyll një plagë konflikti

para 5 muajve - LajmiFundit

Mbrëmja e të premtes ishte një ditë historike për Maqedoninë por edhe Ballkanin pasi u mbyll më në fund një plagë e hapur dhe një koflikt I gjatë. Kuvendi  këtij vendi, miratoi ndryshimet kushtetuese sipas...

Fundi i një prej grindjeve më të vjetra në Ballkan, të gjithë urojnë “Maqedoninë e Veriut”

para 5 muajve - Arbresh

Pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese nga Kuvendi i Maqedonisë, mbrëmjen e së premtes, në drejtim të udhëheqësve të Republikës së Maqedonisë së Veriut tashmë kanë mbërritur përgëzimet e përfaqësuesve...

Ndryshimet kushtetuese, Gjermania: Sapo ta miratojë edhe Greqia Marrëveshjen, shpejtë do të kyçeni në NATO

para 5 muajve - Portalb

Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Hajko Mas pret që edhe Kuvendi i Greqisë ta miratojë Marrëveshjen e Prespës dhe Maqedonia e Veriut më pas shpejt do t’i kyçet NATO-së dhe do të mundet t’i fillojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK