http://kariera.mk

Cili ka të qeshurën false? Zbuloni çfarë tregon përgjigjia për ju

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Ka 19 lloje të buzëqeshjeve që ndahen në 2 kategori: Buzëqeshje të këndshme për shoqërinë të cilat kërkojnë më pak muskuj të fytyrës dhe buzëqeshje të vërteta të cilat angazhojnë më shumë muskuj në të...

Horoskopi ditor, e diel 13 janar 2019

para 5 muajve - Portalb

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet tuaja në dashuri ndaj rastit dhe nxirrni gjithë...

Horoskopi ditor, e diel 13 janar 2019

para 5 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni...

Horoskopi ditor, e shtunë 12 janar 2019

para 5 muajve - Shekulli

Dashi Pak realizëm ju duhet për të zgjidhur me ide gjeniale probleme dhe ndërlikime. Hyrje të mundshme të parave do ta bëjnë më të konsistente dhe më të qëndrueshme situatën financiare. Demi Me Hënën në...

Zbuloni çfarë ka parashikuar për ju Horoskopi sot!

para 5 muajve - Opinion

Dashi Pak realizëm ju duhet për të zgjidhur me ide gjeniale probleme dhe ndërlikime. Hyrje të mundshme të parave do ta bëjnë më të konsistente dhe më të qëndrueshme situatën financiare. Demi Me Hënën në...

Ky është parashikimi i yjeve për sot

para 5 muajve - GazetaBlic

DASHI Në aktivitetin rutinë, mund të keni probleme që do t’ju çorientojnë pak, megjithatë nuk janë gjëra të pariparueshme. Intensiteti me partnerin dhe me miqtë do të jetë perfekt sot. DEMI Mund të sistemoni...

Njihuni me dy shenjat më me fat për ditën e sotme, e shtunë 12 janar 2019

para 5 muajve - Lexo

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot? VIRGJERESHA- Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de do keni më shumë siguri në vetvete. Nëse keni një lidhje mundohuni të largoni rutinën nga jeta...

Horoskopi sot, 12 janar 2019

para 5 muajve - Gazeta Express

Parashikimi i yjeve për sot DASHI Në aktivitetin rutinë, mund të keni probleme që do t’ju çorientojnë pak, megjithatë nuk janë gjëra të pariparueshme. Intensiteti me partnerin dhe me miqtë do të jetë perfekt...

Horoskopi – 12 janar 2019

para 5 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Në aktivitetin rutinë, mund të keni probleme që do t’ju çorientojnë pak, megjithatë nuk janë gjëra të pariparueshme. Intensiteti me partnerin dhe me miqtë do të jetë perfekt sot. DEMI Mund të sistemoni...

Njihuni me dy shenjat më me fat për ditën e sotme, e shtunë 12 janar 2019

para 5 muajve - Java News

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot? VIRGJERESHA Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de do keni më shumë siguri në vetvete. Nëse keni një lidhje mundohuni të largoni rutinën nga jeta...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e shtunë 12 janar 2019?

para 5 muajve - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: BINJAKET Saturni do i japë shkëlqim jetës tuaj sot. Nga ana tjetër do jeni të disiplinuar dhe nuk do veproni pa logjikë. Ju që keni një lidhje do kaloni...

Si do të jetë kjo e shtunë për ju? Horoskopi sot, 12 janar 2019

para 5 muajve - Bota.al

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do keni probleme serioze megjithatë jo gjithçka ka për të qenë e lehtë. Fale Venusit, jeta juaj në çift nuk do jetë aspak e trishtuar. Në pjesën më të madhe të kohës ju do bëni...

Horoskopi sot

para 5 muajve - PortaliOnline

DASHI Në aktivitetin rutinë, mund të keni probleme që do t’ju çorientojnë pak, megjithatë nuk janë gjëra të pariparueshme. Intensiteti me partnerin dhe me miqtë do të jetë perfekt sot. DEMI Mund të sistemoni...

Horoskopi, 12 janar 2019

para 5 muajve - Arbresh

DASHI Në aktivitetin rutinë, mund të keni probleme që do t’ju çorientojnë pak, megjithatë nuk janë gjëra të pariparueshme. Intensiteti me partnerin dhe me miqtë do të jetë perfekt sot. DEMI Mund të sistemoni...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e shtunë, 12 janar 2019

para 5 muajve - Bota.al

DASHI Një e shtunë e favorshme falë hyrjes së Hënës në shenjën tuaj. Fillon një fundjavë ku mund të guxoni dhe sfidoni të gjithë. Shkoni dhe angazhohuni me më shumë njerëz, me ata që janë përreth jush...

Horoskopi, 11 Janar 2019

para 5 muajve - Opinion

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e premte 11 janar 2019?

para 5 muajve - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: BINJAKET Do jeni në humor të shkëlqyer gjatë gjithë kësaj dite dhe as moti jo i mirë nuk do ju trishtojë. Marsi do ju bëjë edhe më dinamikë dhe plot ide...

Si do jetë e premtja juaj? Horoskopi i sotëm, 11 janar 2019

para 5 muajve - Bota.al

Dashi Nën ndikimin e madh të planetëve  ju do keni më shumë nevojë të lëvizni e të bëni gjithçka ndryshe. Krijoni një program e më pas veproni. Nëse jeni në një lidhje nuk do ndiheni shumë mirë pranë atij...

Horoskopi, 10 Janar 2019

para 5 muajve - Opinion

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot energji pozitive, veçanërisht nëse jeni në çift. Kjo e martë do ju favorizojë të shpenzoni sa më shumë kohë me të dashurin/ën tuaj dhe të jeni të lumtur. Beqarët...

Dy arsyet më të forta se përse nuk duhet të bëni vetëvrasje

para 5 muajve - Telegrafi

Rreth një në 5,000 persona bën vetëvrasje çdo vit, ndërkaq një numër shumë i madh i njerëzve janë në periudha depresive dhe kanë mendime për ta kryer atë akt. Por, vetëvrasja asnjëherë nuk është zgjidhje,...

Horoskopi – 9 janar 2019

para 5 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Yjet ju sugjerojnë të evitoni së bëri propozime të nxituara. Në ambientin e punës kini kujdes të mos krijoni tensione me ata që ju rrethojnë. DEMI Duhet të shpëtoni nga kontrollet e eprorëve tuaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK