http://kariera.mk

Sabri Fejzullahu - Nuk te njoh

para 5 muajve - 10minuta

Sabri Fejzullahu - Nuk te njoh (Official Video), kengetari i njohur Sabri Fejzullahu ka lansuar baladen e tij me te re, balada mban titullin "Nuk te njoh" dhe vjen e punuar me Tekst e Muzik nga Kreshik...

Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh”

para 5 muajve - Koha.net

Këngëtari veteran Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re, të titulluar “Nuk të njoh”. Krijuesi i hitit “Shpirt Magjie” ka vendosur t’i qëndrojë besnik stilit tradicional të stinës së dimrit,...

“Nuk të njoh” – kënga më e re e Sabri Fejzullahut

para 5 muajve - Klan Kosova

Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij të re me titull “Nuk të njoh”, njofton Klan Kosova. Muzikën dhe tekstin e ka realizuar Kreshnik Avdiu ndërkaq orkestrimin e bëri Ardian Kastrati.

Pas publikimit të këngës së Sabri Fejzullahut, Ermali ka disa fjalë për të

para 5 muajve - RTV 21

Ermali kështu e përkrahë babain Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu mbrëmë ka publikuar baladën e tij të titulluar “ Nuk të njoh”, të cilën e solli edhe me videoklip. Për projektin e tij të ri ai mori...

Sabri Fejzullahu sjell baladën “Nuk të njoh”

para 5 muajve - Ina

Sabriu vjen me një baladë Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu mbrëmë ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Nuk të njoh”, shkruan rtv21.tv Tekstin dhe muzikën e këngës e ka punuar, Kreshnik...

A e keni dëgjuar baladën më të re të Sabri Fejzullahut?

para 5 muajve - Zhurnal

Sabri Fejzullahu ka lëshuar në youtube, baladën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”. Teksti dhe muzika janë realizuar nga Kreshnik Avdiu ndërkaq për orkestrimin u përkujdes Ardian Kastrati. Videoklipin...

Sabri Fejzullahu sjell baladën “Nuk të njoh”

para 5 muajve - RTV 21

Sabriu vjen me një baladë Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu mbrëmë ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Nuk të njoh”, shkruan rtv21.tv Tekstin dhe muzikën e këngës e ka punuar, Kreshnik...

Sabri Fejzullahu publikon baladën e re “Nuk të njoh”

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor. “Nuk po të njoh” mban titullin kjo këngë e zhanrit baladë dhe i dedikohet dashurisë. Muzika dhe teksti...

Ermali shpërndau këngën e re të Sabriut, ja si e quan

para 5 muajve - Lajmi.net

Sabri Fejzullahu ka publikuar edhe një këngë të re. Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën me titull “Nuk të njoh”, të cilës ia bashkëngjiti edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Padyshim që projektin e tij...

A e dëgjuat baladën më të re të Sabri Fejzullahut?

para 5 muajve - Prive

Sabri Fejzullahu ka lëshuar në youtube, baladën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”. Teksti dhe muzika janë realizuar nga Kreshnik Avdiu ndërkaq për orkestrimin u përkujdes Ardian Kastrati. Videoklipin...

“Nuk të njoh”, balada më e re nga Sabri Fejzullahu

para 5 muajve - GazetaBlic

Sabri Fejzullahu ka sjellë befasinë e radhës për fansat e tij. Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”, të cilën e sjell të shoqëruar edhe me videoklip. Për tekstin...

Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh”

para 5 muajve - Lajmi.net

Sabri Fejzullahu ka sjellë befasinë e radhës për fansat e tij. Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”, të cilën e sjell të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net....

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re, si gjithmonë prekëse![Video]

para 5 muajve - AlbPortali

Sabri Fejzullahu është njëri nga këngëtaret më të vjetër dhe më të vlefshëm të skenës muzikore shqiptare. Ai ka publikuar projektin e tij të ri, i cili është titulluar “Nuk të njoh”. Loading... Edhe ky...

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re, si gjithmonë prekëse![Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Sabri Fejzullahu është njëri nga këngëtaret më të vjetër dhe më të vlefshëm të skenës muzikore shqiptare. Ai ka publikuar projektin e tij të ri, i cili është titulluar “Nuk të njoh”. Edhe ky projekt është...

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re, si gjithmonë prekëse!

para 5 muajve - Gazeta Observer

Sabri Fejzullahu është njëri nga këngëtaret më të vjetër dhe më të vlefshëm të skenës muzikore shqiptare. Ai ka publikuar projektin e tij të ri, i cili është titulluar “Nuk të njoh”. Edhe ky projekt është...

Ermal Fejzullahu nis ditën në këtë vend

para 5 muajve - Lajmi.net

Ka nisur ditën në një pishinë. Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu është duke u relaksuar që në mëngjes në një pishinë, shkruan lajmi.net. Ai ka postuar një video në InstaStory teksa ju thotë ‘mirmëngjes’...

Ermal Fejzullahu nis ditën në këtë vend

para 5 muajve - Lajm

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu është duke u relaksuar që në mëngjes në një pishinë, shkruan lajmi.net. Ai ka postuar një video në InstaStory teksa ju thotë ‘mirmëngjes’ dhe sjell pamje të bukur nga...

Ermal Fejzullahu nis ditën në këtë vend

para 5 muajve - Gazeta Observer

Ka nisur ditën në një pishinë. Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu është duke u relaksuar që në mëngjes në një pishinë Ai ka postuar një video në InstaStory teksa ju thotë ‘mirmëngjes’ dhe sjell pamje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK