http://kariera.mk

Protestuesit, në mbrojtje të Kodrës së Diellit

para 5 muajve - Alsat-M

Aktivistë të Nismës Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit, të përkrahur edhe nga organizata tjera jo qeveritare, kanë shprehur revoltën e tyre kundër lënies pas dore të kësaj qendra duke bllokuar rrugën që shpie...

Protestuesit, në mbrojtje të Kodrës së Diellit

para 5 muajve - Antpress

12 Janar 2019 / 16:37 Aktivistë të Nismës Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit, të përkrahur edhe nga organizata tjera jo qeveritare, kanë shprehur revoltën e tyre kundër lënies pas dore të kësaj qendra duke...

Protestë për shpëtimin e Kodrës së Diellit

para 5 muajve - Koha.mk

Pesëdhjetë përkrahës të iniciativës “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” rreth njëzetë minuta e kanë bllokuar rrugën që çon deri te Qendra dimërore tek teleferiku në Tetovë. Në këtë mënyrë ata e kanë shprehur...

Tetovë, protestë për të shpëtuar Kodrën e Diellit

para 5 muajve - Shenja

Mbështetësit e iniciativës qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit”, nëpërmjet bllokimit për 20 minuta të rrugës që çon drejt qendrës së skijimit, kanë shprehur pakënaqësinë e tyre për mungesën e kushteve...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” proteston kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike

para 5 muajve - Aktuale

Iniciativa qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” është mbledhur te Teleferiku – Kodra e Diellit për të protestuar kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike. Iniciativa qytetare bëri thirrje që të...

Tetovarët protestuan kundër shkatërrimit të Kodrës së Diellit | FOTO

para 5 muajve - TV Koha

Qytetarë të shumtë të organizuar nga iniciativa qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” kanë protestuar sot te teleferiku në Tetovë duke bllokuar për rreth 30 minuta rrugën që shpie për në Kodrën e Diellit...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” proteston kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike

para 5 muajve - Lajm

Iniciativa qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” është mbledhur te Teleferiku – Kodra e Diellit për të protestuar kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike. Iniciativa qytetare bëri thirrje që të...

Tetovë, protesta kundër shkatërrimit të Kodrës së Diellit

para 5 muajve - Tetova Sot

Qindra protestues sot te teleferiku i Tetovës që gjendet në fillim të rrugës për në Kodër Dielli, protestuan në protestat e organizuara nga nisma qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” kundër shkatërrimit...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” proteston sërish

para 5 muajve - Zhurnal

Tetovë, 12 janar - Protestues të organizuar nga iniciativa qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” janë mbledhur te Teleferiku – Kodra e Diellit për të protestuar kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike....

Tetovë, protesta kundër shkatërrimit të Kodrës së Diellit (Foto/Video)

para 5 muajve - Telegrafi

Dhjetëra protestues sot në te teleferiku i Tetovës që gjendet në fillim të rrugës për në Kodër Diellit, protestuan në protestat e organizuara nga nisma qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” kundër shkatërrimit...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” proteston kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike

para 5 muajve - Portalb

11:15 – Iniciativa qytetare “ Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit ” është mbledhur te Teleferiku – Kodra e Diellit për të protestuar kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike. —————————————————————————————-...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” proteston kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike

para 5 muajve - Ina

Iniciativa qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” është mbledhur te Teleferiku – Kodra e Diellit për të protestuar kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike. Iniciativa qytetare bëri thirrje që të...

Tetovë, protesta kundër shkatërrimit të Kodrës së Diellit

para 5 muajve - InfoShqip

Dhjetëra protestues sot te teleferiku i Tetovës që gjendet në fillim të rrugës për në Kodër Dielli, protestuan në protestat e organizuara nga nisma qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” kundër shkatërrimit...

Protestuesit e nismës “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit”: Zaevi të mbajë fjalën e dhënë para tetovarëve (Video/Foto)

para 5 muajve - InfoMagazin

Sot në ora 11:00, te teleferiku i Tetovës që gjendet në fillim të rrugës për në Kodrën e Diellit, iniciativa “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” dhe shumë qytetarë kanë protestuar kundër shkatërrimit të qendres...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” proteston sërish

para 5 muajve - Shenja

Protestues të organizuar nga iniciativa qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” janë mbledhur te Teleferiku – Kodra e Diellit për të protestuar kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike. Protestuesit...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” proteston sërish në Tetovë

para 5 muajve - Shenja

Protestues të organizuar nga iniciativa qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” janë mbledhur te Teleferiku – Kodra e Diellit për të protestuar kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike. Protestuesit...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” proteston sërish

para 5 muajve - Fol

Protestues të organizuar nga iniciativa qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” janë mbledhur te Teleferiku – Kodra e Diellit për të protestuar kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike. Protestuesit...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” proteston kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike

para 5 muajve - Fakti Ditor

Iniciativa qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” është mbledhur te Teleferiku – Kodra e Diellit për të protestuar kundër shkatërrimit të kësaj qendre turistike. Protesta vjen, pasi që paraprakisht kjo...

Nisma “Ta shpëtojmë kodrën e Diellit”, nesër protesta në ora 11.00

para 5 muajve - Alsat-M

Pas refuzimit të kryeministrit Zaev për t’u takuar me përfaqësues të nismës “Ta shpëtojmë kodrën e Diellit”, ata kanë njoftuar se do të vazhdojnë me realizimin e protestave. Drejtuesi i nismës Hamdi Sulejmani,...

Iniciativa “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” nesër do të protestojë

para 5 muajve - Portalb

Iniciativa qytetare “ Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit ” fton në protestë, për ashtu siç thonë, të ndalohet me shkatërrimin e kësaj qendre turistike, njofton Portalb.mk . “Të shtunën, më 12 janar me fillim...

Nesër protestohet nën moton “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit”

para 5 muajve - InfoMagazin

Iniciativa qytetare “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” informon se nesër (12 janar) në orën 11:00 do të organizojnë protesta, kundër siç thonë ata, shkatërrimit të kësaj qendre turistike. Protesta do të mbahet...

Ç’ndodh me Kodrën e Diellit?

para 5 muajve - Portalb

U drejtohem qeveritarëve dhe partive në pushtet: Si e mendoni ju zhvillimin ekonomik, duke shkatërruar objekte e qendra që do ti kishin kontribuar zhvillimit të ekonomisë?! Si e mendoni ndërprerjen e ekzodusit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK