http://kariera.mk

Këtë vikend Shyhretja është duke e kaluar me mbesat, ja çfarë publikoi

para 5 muajve - Aktuale

Këtë vikend Shyhrete Behluli është duke e kaluar me mbesat e saj. Këngëtarja e dashur e muzikës popullore ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë mbesave. Shyhretja me mbesat duken tejet...

Engji e veshur me shumë stil, na prezanton me veturën super-luksoze

para 5 muajve - OraInfo

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore. Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo. Engji është shumë aktive në rrjetet...

Këtë vikend Shyhretja është duke e kaluar me mbesat, ja çfarë publikoi

para 5 muajve - Lajm

Këtë vikend Shyhrete Behluli është duke e kaluar me mbesat e saj. Këngëtarja e dashur e muzikës popullore ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë mbesave. Shyhretja me mbesat duken tejet...

Kështu dukej Shyhrete Behluli kur ishte shumë e re

para 5 muajve - Tetova Sot

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë. Shyhretja...

Engjëllusha Salihu prezanton veturën luksoze

para 5 muajve - Lajmi.net

Është e re në skenën muzikore por Engji ka arritur suksese të mëdha. Këngëtarja, Engjëllusha Salihu para pak viteve u bë pjesë e tregut muzikor shqiptar duke bashkëpunuar me nënën e saj, Shyhreten, shkruan...

Foto e rrallë e Shyhrete Behlulit kur ishte e re

para 5 muajve - GazetaBlic

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë. Shyhretja...

Këtë vikend Shyhretja është duke e kaluar me mbesat, ja çfarë publikoi

para 5 muajve - Lajmi.net

Këtë vikend Shyhrete Behluli është duke e kaluar me mbesat e saj. Këngëtarja e dashur e muzikës popullore ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë mbesave, shkruan lajmi.net. Shyhretja...

Shyhretja në skijim me mbesat, njëra më e bukur se tjetra

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli këtë fundjavë ka vendosur ta kalojë me mbesat e saj në Brezovicë. Këngëtarja pasi ka qenë e ftuar të performojë në shumë mbrëmje Brenda dhe jashtë Kosovës këtë fundvit, duket se tani ka...

Engjëllusha Salihu prezanton veturën luksoze

para 5 muajve - Lajm

Është e re në skenën muzikore por Engji ka arritur suksese të mëdha. Këngëtarja, Engjëllusha Salihu para pak viteve u bë pjesë e tregut muzikor shqiptar duke bashkëpunuar me nënën e saj, Shyhreten. E për...

Kështu dukej Shyhrete Behluli kur ishte e shumë e re

para 5 muajve - Gazeta Express

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë. Shyhretja...

Me flokë të zeza e të shkurtër, kjo është Shyhrete Behluli kur ishte e re

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë, përcjell...

Me flokë të zeza e të shkurtër, kjo është është Shyhrete Behluli kur ishte e re

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë, përcjell...

Engjëllusha Salihu prezanton veturën luksoze

para 5 muajve - Arbresh

Është e re në skenën muzikore por Engji ka arritur suksese të mëdha. Këngëtarja, Engjëllusha Salihu para pak viteve u bë pjesë e tregut muzikor shqiptar duke bashkëpunuar me nënën e saj, Shyhreten. E për...

Engjëllusha Salihu prezanton veturën luksoze

para 5 muajve - Gazeta Observer

Është e re në skenën muzikore por Engji ka arritur suksese të mëdha. Këngëtarja, Engjëllusha Salihu para pak viteve u bë pjesë e tregut muzikor shqiptar duke bashkëpunuar me nënën e saj, Shyhreten, shkruan...

Këtë vikend Shyhretja është duke e kaluar me mbesat, ja çfarë publikoi

para 5 muajve - Arbresh

Këtë vikend Shyhrete Behluli është duke e kaluar me mbesat e saj. Këngëtarja e dashur e muzikës popullore ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë mbesave. Shyhretja me mbesat duken tejet...

Kështu dukej Shyhrete Behluli kur ishte shumë e re

para 5 muajve - Lajm

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë. Shyhretja...

Këtë vikend Shyhretja është duke e kaluar me mbesat, ja çfarë publikoi

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtarja e dashur e muzikës popullore ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë mbesave, shkruan lajmi.net. Shyhretja me mbesat duken tejet në formë ku mbase e gjithë familja janë duke...

Shyhretes i mbushet shtëpia me mysafirë, por do të ‘befasoheni’ me çfarë pamje i pret

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë, përcjell...

Kështu dukej Shyhrete Behluli kur ishte shumë e re

para 5 muajve - Gazeta Observer

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë. Shyhretja...

Learta me nënën e kunatën shkojnë në kinema, ja si janë veshur

para 5 muajve - OraInfo

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë...

Nuk ndalen dhurata për Shyhreten

para 5 muajve - Prive

Ditën e djeshme, këngëtarja Shyhrete Behluli festoi ditëlindjen. Natyrisht se dhuratat nuk munguan. Nga djali i vogël, Lumi ajo pranoi një portret të realizuar mjeshtërisht teksa sot, nga bashëkpunëtorët...

Nuk do ta besoni sa është plakur Shyhretja, shikoni fotografitë e ditëlindjes së saj

para 5 muajve - Zhurnal

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr. Shyhretja dje festoi ditëlindjen e saj të 57-të dhe në këtë ditë mori urime e dhurata të shumta...

Kush ia dhuroi një qafore Shyhrete Behlulit. Pse?

para 5 muajve - Bota Press

Këngëtarja e madhe e skenës muzikore dje festoi ditëlindjen, është ajo Shyhrete Behlu li. Siç shihet dhuratat e saj edhe sot nuk kanë të ndalur, shkruan Kosovarja. Diçka që e veçoi edhe vet Shyhretja është...

Komentuesja bën ‘horë’ Leartën, por ja çfarë thotë për Shyhrete Behlulin

para 5 muajve - Gazeta Liria

Dita e djeshme ishte mjaft e veçantë për familjen e këngëtares Shyhrete Behluli, shkruan GazetaBlic. Në mesin e shumë urimeve, nuk mungoi dhe ai i Leartës e cila publikoi një fotografi me vjehrrën e saj...

Nuk do ta besoni sa është plakur Shyhretja, shikoni fotografitë e ditëlindjes së saj

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr. Shyhretja dje festoi ditëlindjen e saj të 57-të dhe në këtë ditë mori urime e dhurata të shumta...

Shyhretja dje festoi ditëlindjën, por ja kush ia bëri surprizën më të bukur

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr. Ajo ka 40 vite karrierë në skenën muzikore shqiptare dhe për gjithë këto vite ka qenë një ndër...

Shyhretja dje festoi ditëlindjën, por ja kush ia bëri surprizën më të bukur

para 5 muajve - Lajm

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr. Ajo ka 40 vite karrierë në skenën muzikore shqiptare dhe për gjithë këto vite ka qenë një ndër...

Shyhrete Behluli ka disa fjalë për ata që e uruan për ditëlindje

para 5 muajve - Prive

Këngëtarja shumë e dashur për publikun tash e shumë vite Shyhrete Behluli, dje festoi ditëlindjen e 57-të. Shyhretja mori shumë urime edhe pse nuk ishin publike, megjithatë kështu la të kuptohet përmes...

Kjo është dhurata speciale që i ka bërë djali Shyhrete Behlulit për ditëlindje

para 5 muajve - Zhurnal

Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, ajo mbush 57 vite, shkruan GazetaBlic.Shyhrete Behluli ka marrë urime dhe dhurata të shumta për këtë ditë.Edhe djali i saj Lum Salihu...

Komentuesja bën ‘horë’ Leartën, por ja çfarë thotë për Shyhrete Behlulin

para 5 muajve - GazetaBlic

Dita e djeshme ishte mjaft e veçantë për familjen e këngëtares Shyhrete Behluli, shkruan GazetaBlic. Në mesin e shumë urimeve, nuk mungoi dhe ai i Leartës e cila publikoi një fotografi me vjehrrën e saj...

‘Më e mirë vjehrra se nusja’, komentusja ‘godet’ Leartën

para 5 muajve - OraInfo

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustaneve. Nuk ka dyshim se Learta mbetet...

Komentuesja e bën për pesë pare Leartën, shikoni se çfarë i thotë për vjehrrën

para 5 muajve - Gazeta Express

Nuk ka dyshim se Learta mbetet ndër nuset më të komentuara në çdo hap që bën. Me që dje vjehrra e saj, këngëtarja shumë e kërkuar Shyhrete Behluli kishte ditëlindjen, Learta e ka uruar me një fotografi...

Shyhrete Behluli ka disa fjalë për ata që e uruan për ditëlindje

para 5 muajve - Lajm

Këngëtarja shumë e dashur për publikun tash e shumë vite Shyhrete Behluli, dje festoi ditëlindjen e 57-të. Shyhretja mori shumë urime edhe pse nuk ishin publike, megjithatë kështu la të kuptohet përmes...

Komentuesja bën ‘horë’ Leartën, por ja çfarë thotë për Shyhrete Behlulin

para 5 muajve - Gazeta Observer

Dita e djeshme ishte mjaft e veçantë për familjen e këngëtares Shyhrete Behluli. Në mesin e shumë urimeve, nuk mungoi dhe ai i Leartës e cila publikoi një fotografi me vjehrrën e saj dhe shkroi:“Gëzuar...

Surprizat për Shyhrete Behlulin nuk kanë të ndalur

para 5 muajve - Lajmi.net

Shyhrete Behluli feston sot ditëlindjen dhe është befasuar gjatë gjithë ditës. Pak më parë ajo solli një fotografi në Instagram e cila tregoi dhuratën që ia kishte bërë djali i vogël, Lumi, shkruan lajmi.net....

Shyhretja pranon dhuratë shumë të veçantë nga djali për ditëlindje

para 5 muajve - Aktuale

Në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli sot ka pasur festë. Me këtë rast nuk kanë munguar as urimet dhe surprizat nga njerëzit e saj më të dashur siç është familja. Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram...

Komentuesja e bën për pesë pare Leartën, shikoni se çfarë i thotë për vjehrrën

para 5 muajve - Zhurnal

Nuk ka dyshim se Learta mbetet ndër nuset më të komentuara në çdo hap që bën, shkruan Kosovarja.Me që sot vjehrra e saj, këngëtarja shumë e kërkuar Shyhrete Behluli ka ditëlindjen, Learta e ka uruar me...

Ja si i falendëron fansat për urimin qe i bën për ditëlindje Shyhrete Behluli

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare dhe njër më të pëlqyerat. Ajo nisi karrierën në muzikë 40 vite më parë dhe që nga atëherë nuk u largua nga skena muzikore...

Shyhretja merr një dhuratë të veçantë

para 5 muajve - RTV 21

Shyrhete Behluli sot mbushi 57 vjet Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli sot feston 57 vjetorin e lindjes. Me këtë rast këngëtarja ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë e kolegët,...

Shyhretja pranon dhuratë shumë të veçantë nga djali për ditëlindje

para 5 muajve - Gazeta Express

Në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli sot ka pasur festë. Me këtë rast nuk kanë munguar as urimet dhe surprizat nga njerëzit e saj më të dashur siç është familja, shkruan lajmi.net. Ajo ka hedhur një...

Kjo është dhurata speciale që i ka bërë djali Shyhrete Behlulit për ditëlindje

para 5 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, ajo mbush 57 vite, shkruan GazetaBlic. Shyhrete Behluli ka marrë urime dhe dhurata të shumta për këtë ditë. Edhe djali i saj Lum...

Surprizat për Shyhrete Behlulin nuk kanë të ndalur

para 5 muajve - AlbPortali

Pak më parë ajo solli një fotografi në Instagram e cila tregoi dhuratën që ia kishte bërë djali i vogël, Lumi, shkruan lajmi.net. Kurse tani, Behluli ka publikuar një imazh tjetër në të cilën shfaqet tejet...

Kjo është dhurata speciale që i ka bëri djali Shyhrete Behlulit për ditëlindje

para 5 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, ajo mbush 57 vite, shkruan GazetaBlic. Shyhrete Behluli ka marrë urime dhe dhurata të shumta për këtë ditë. Edhe djali i saj Lum...

Kjo është dhurata e veçantë që iu bë Shyhretes për ditëlindje

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja e dashur, Shyhrete Behluli feston sot ditëlindjen e 57-të. Me këtë rast nuk kanë munguar as urimet dhe surprizat nga njerëzit e saj më të dashur siç është familja, shkruan lajmi.net. Ajo ka...

Shyhretja ka ditëlindjen sot, mori dhuratën më të ëmbël

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare dhe njër më të pëlqyerat. Ajo nisi karrierën në muzikë 40 vite më parë dhe që nga atëherë nuk u largua nga skena muzikore...

Shyhrete Behluli feston ditëlindjen, por a e uroi Shkurte Fejza?

para 5 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, ajo mbush 57 vite, shkruan GazetaBlic. Shyhrete, ka vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo u ngjit në skenë bashkë me këngëtaren...

E dini për të re, por a dini sa vite mbushi sot Shyhretja?

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare. Ajo nisi karrierën në muzikë 40 vite më parë dhe që nga atëherë nuk u largua nga skena muzikore shqiptare, duke sjellë kështu...

E dini për të re, po a dini sa vite mbushi sot Shyhretja?

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare. Ajo nisi karrierën në muzikë 40 vite më parë dhe që nga atëherë nuk u largua nga skena muzikore shqiptare, duke sjellë kështu...

Shyhrete Behluli ka ditëlindjen, kështu e uron Shkurte Gashi

para 5 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Ajo mbush 57 vjet. Shyhretja, ka marrë urime të shumta nga familjar, miq. Edhe këngëtarja Shkurte Gashi i ka uruar asaj...

Shyhretja pranon dhuratë shumë të veçantë nga djali për ditëlindje

para 5 muajve - Lajm

Në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli sot ka pasur festë. Me këtë rast nuk kanë munguar as urimet dhe surprizat nga njerëzit e saj më të dashur siç është familja, shkruan lajmi.net. Ajo ka hedhur një...

57 vjeçare sot e 40 vjet në skenë – Urime ditëlindjen Shyhrete Behluli

para 5 muajve - Prive

Këngëtarja e famshme e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, këtë të enjte feston ditëlindjen. Behluli, një yll i muzikës popullore që ka mbi 40 vjet në skenën muzikore shqiptare, këtë vit të lindjes e...

Njëra më zonjë se tjetra, me këtë foto e uron nëna e Leartës, Shyhreten

para 5 muajve - OraInfo

Drita Jakupi është nëna e Learta Jakupit, e që të dyja tani janë personazhe shumë të njohura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme...

Engji merr dhuratën më të ëmbël sot, nga gëzimi i madh bën këtë veprim

para 5 muajve - OraInfo

Engjëllusha Salihu është tani një ndër këngëtaret më aktive dhe më të pëlqyera të zhanrrit të saj. U bë e njohur fillimisht si vajza e këngëtares, Shyhrete e Behlulit, por tani famën e madhe po e arrin...

Shyhretja pranon dhuratë shumë të veçantë nga djali për ditëlindje

para 5 muajve - Gazeta Observer

Në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli sot ka pasur festë. Me këtë rast nuk kanë munguar as urimet dhe surprizat nga njerëzit e saj më të dashur siç është familja. Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram...

Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo

para 5 muajve - InfoShqip

Bilbili i Kosovës’ sot po feston ditëlindjen. Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e 57-të. Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore...

Njëra më zonjë se tjetra, me këtë foto e uron nëna e Leartës, Shyhreten

para 5 muajve - Lajm

Drita Jakupi është nëna e Learta Jakupit, e që të dyja tani janë personazhe shumë të njohura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme...

Urimi i Leartës për ditëlindjen e vjehrrës së saj, Shyhrete Behlulin

para 5 muajve - GazetaBlic

Shyhrete Behluli po feston sot ditëlindjen e saj. Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e...

60 vjeçare sot e 40 vjet në skenë – Urime ditëlindjen Shyhrete Behluli

para 5 muajve - Prive

Këngëtarja e famshme e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, këtë të enjte feston ditëlindjen. Behluli, një yll i muzikës popullore që ka mbi 40 vjet në skenën muzikore shqiptare, këtë vit të lindjes e...

Ky është urimi i Leartës për vjehrrën për ditëlindje

para 5 muajve - Gazeta Express

Shyhrete Behluli po feston sot ditëlindjen e saj. Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e...

Engji dhe Learta me fjalë të veçanta për më të dashurën e tyre

para 5 muajve - RTV 21

Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen Sot është ditë feste në familjen e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit. Këngëtarja sot feston 57 vjetorin e lindjes, shkruan rtv21.tv E...

Të dyja me fustana të njëjtë, me këtë foto e uron Learta, vjehrrën për ditëlindje

para 5 muajve - OraInfo

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë...

Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush ajo

para 5 muajve - Gazeta Express

'Bilbili i Kosovës' sot po feston ditëlindjen. Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e 57-të. Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore...

Komentuesja e bën për pesë pare Leartën, shikoni se çfarë i thotë për vjehrrën

para 5 muajve - Lajm

Nuk ka dyshim se Learta mbetet ndër nuset më të komentuara në çdo hap që bën, shkruan Kosovarja. Me që sot vjehrra e saj, këngëtarja shumë e kërkuar Shyhrete Behluli ka ditëlindjen, Learta e ka uruar me...

Shyhreti i estradës sot feston ditëlindjen

para 5 muajve - Ina

Kaq vite mbush sot Shyhrete Behluli Sot është ditë e veçantë për këngëtaren e njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli. Ajo feston ditën e lindjes. Në bazë të biografisë së saj në internet ajo mbush...

Shyhreti i estradës sot feston ditëlindjen

para 5 muajve - RTV 21

Kaq vite mbush sot Shyhrete Behluli Sot është ditë e veçantë për këngëtaren e njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli. Ajo feston ditën e lindjes. Në bazë të biografisë së saj në internet ajo mbush...

Bora nuk e ndalë Leartën, shikoni me sa stil është veshur për të shkuar në dyqan

para 5 muajve - OraInfo

Learta tashmë është ndër personazhet më të përfolura. Ajo u bë e njohur si reja e Shyhretes, por tani njihet edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo. Learta ka një numër të madh të ndjekësve,...

Shyhreti i estradës tonë sot feston ditëlindjen

para 5 muajve - RTV 21

Kaq vite mbush sot Shyhrete Behluli Sot është ditë e veçantë për këngëtaren e njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli. Ajo feston ditën e lindjes. Në bazë të biografisë së saj në internet ajo mbush...

Ja sa vite mbushi sot Shyhrete Behluli

para 5 muajve - Gazeta Liria

Këngëtarja Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e saj të 57-të, shkruan lajmi.net. Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat...

Shyhrete Behluli feston 57 vjetorin e lindjes

para 5 muajve - GazetaBlic

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren e muzikës popullore, Shyhrete Behlulin, shkruan GazetaBlic. Data 10 djetor shënon ditëlindjen e saj, e sot është 57 vjetori i saj i lindjes. Ka qenë vajza e...

Të dyja me fustana të njëjtë, me këtë foto e uron Learta, vjehrrën për ditëlindje

para 5 muajve - Lajm

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë...

Kështu e uron Engji nënën e saj për ditëlindje

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen. Shyhrete Behluli, sot (11 janar) feston ditëlindjen e saj të 57-të, shkruan lajmi.net. Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq...

Ja sa vite mbushi sot Shyhrete Behluli

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e saj të 57-të, shkruan lajmi.net. Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat...

Kështu e uron Engji nënën e saj për ditëlindje

para 5 muajve - Arbresh

Këngëtarja Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen. Shyhrete Behluli, sot (11 janar) feston ditëlindjen e saj të 57-të. Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq dhe urimi publik...

Kështu uron Learta vjehrrën për ditëlindje [Foto]

para 5 muajve - Gazeta Observer

Shyhrete Behluli po feston sot ditëlindjen e saj. Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e...

Kështu uron Learta vjehrrën për ditëlindje

para 5 muajve - Bota Press

Shyhrete Behluli po feston sot ditëlindjen e saj. Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e...

Një nënë si Learta, ja çfarë bën për Matinin

para 5 muajve - Lajm

Learta Jakupi tani është një ndër personazhet më të përfolura nga mediat. Ajo është reja e këngëtares së njohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, dhe si e tillë u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtës...

Ja sa vite mbushi sot Shyhrete Behluli

para 5 muajve - Lajm

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e saj të 57-të, shkruan lajmi.net. Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore e ka kultivuar...

Kështu e uron Engjëlusha nënën për ditëlindje

para 5 muajve - Sovrani

Sot ka ditëlindjen një nga zërat më të ëmbël popullor, Shyhrete Behluli. Është vajza e saj, Engjëllusha ajo nuk ka hezituar ta ndajë këtë gëzim edhe me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram. Ajo ka postuar...

Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi ajo

para 5 muajve - Arbresh

Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e 57-të. Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore e ka kultivuar me projekte muzikore të...

Shyhrete Behluli feston 57 vjetorin e lindjes

para 5 muajve - Gazeta Observer

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren e muzikës popullore, Shyhrete Behlulin. Data 10 djetor shënon ditëlindjen e saj, e sot është 57 vjetori i saj i lindjes.Ka qenë vajza e saj, Engjëllusha Salihu...

Kaq vite i mbush sot Shyhrete Behluli

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e saj të 57-të, shkruan lajmi.net. Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore e ka kultivuar...

Një nënë si Learta, ia bën këtë dhuratë kaq të veçantë Matinit

para 5 muajve - OraInfo

Learta Jakupi tani është një ndër personazhet më të përfolura nga mediat. Ajo është reja e këngëtares së njohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, dhe si e tillë u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtës...

Learta pozon në këtë gjendje pranë djalit, çfarë po ndodh me pamjen e saj

para 5 muajve - OraInfo

Learta Jakupi u bë e njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër, pasi u martua me djalin e këngëtares së njohur shqiptare, Shyhrete Behlulit. Ajo tani tani famën më të madhe po e arrin pasi ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK